5 דרכים מהנות להוסיף גזר לארוחה היומית שלך

מקוקר: המתכונים הטובים ביותר על אכילה בריאה

5 דרכים מהנות להוסיף גזר לארוחה היומית שלךהגזר אמנם בריא מאוד כאשר אוכלים אותו גולמי, אך יתכן שהם אינם הטובים ביותר בפני עצמם.

גזר הוא אחד הירקות הבריאים ביותר העומדים לרשותנו. ירקות כתומים אדמדמים מועשרים בטא קרוטן, וזה חשוב להפליא לראייה בריאה. בנוסף, גם הגזר דל בקלוריות והוא אחד הירקות הפופולריים ביותר בדיאטות. המשמעות היא שגזר יכול לסייע בירידה במשקל בשל העובדה שגזר עשוי לדרוש יותר קלוריות לעיכול מאשר הירק עצמו. גזר הוא ירקות שורש שיכולים למלא תפקיד חשוב גם בתבשילים עיקריים וגם בתוספות.

5 דרכים מהנות להוסיף גזר לארוחה היומית שלךבעוד שניתן להוסיף גזר כמעט לכל דבר, הטעם שלהם הוא עדין. זה כנראה היתרון שלו - נייטרליות הטעם רק מגדילה את הפוטנציאל של הגזר כירק רבגוני. לאלו הנמצאים בדיאטה דלת פחמימות לירידה מהירה במשקל, גזר יכול להועיל במיוחד. אבל אפשר להשתמש בסלטים גולמיים משעממים רגילים גם בדרכים אחרות.

 

1. גזר במרקים

מגרדים גזר ומוסיפים אותם למרקים הצלולים ו / או למרק הירקות. גזר מכיל כמות גדולה של חומרי גלם, החשובים לעיכול. אז מרקים יכולים להיות רעיון טוב במקום מיצי גזר.

 

2. גזר באורז מטוגן

תוכלו להגדיל את תכולת הסיבים בקערת האורז המטוגנת הסינית על ידי הוספת ירקות כמו תירס, גזר, שעועית וכו '. הגזר עתיר במים ותרגישו מלאים הרבה יותר מהר.

 

3. גזר ברטבים

ניתן להוסיף גזרים מגורדים גם לרטבים בריאים. זה כולל מנות כגון ראיטה גזר, גזר חומוס וכו 'ניתן גם לטגן את הגזר וכשהם רכים פשוט להפוך אותם לרוטב עם תבלינים ומעט שמנת.

 

4. חמוצים גזר

אתה יכול פשוט לכבוש את הגזר. המלחה או תסיסה של ירקות הופכת את התרכובות המועילות שבהן לזמינות יותר לספיגה בגוף. אתה יכול להוסיף גזר כבוש לסלטים שלך או פשוט לאכול אותם כדי לקדם הגדלת חיידקי המעיים הבריאים.

 

5. גזר במאפים

ניתן להוסיף גזר מגורד לבצק המאפינס, העוגות, הלחמים ועוד. הם משמשים בקינוחים טעימים. עוגות גזר כבר די פופולריות. גזר משתלב היטב עם מאפים בשל טעמם המתוק.

מירונובה א.


אלוורה: יתרונות ודרכים להוסיף לתזונה   בשר אדום מול לבן: מה עדיף לתזונה בריאה?

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם