רדמונד RBM-1915. תיאור ומאפייני יצרנית הלחם

מקוקר: המתכונים הטובים ביותר יצרני לחם רדמונד

REDMOND RBM-1915

מאפיינים טכניים של מכונת הלחם רדמונד RBM-1915

הספק 550 וואט
מתח 220-240 וולט, 50 הרץ
הגנה מפני מעמד חשמל I
נפח צלחת אפייה 3 ליטר
משקל אפייה 500/750/1000 גרם
סוג בקרה אלקטרוני
חומר גוף. פלסטי
ציפוי צלחת אפייה שאינו מקל ויטפורד "קסילן פלוס"
מונוכרום LCD
זיכרון לא נדיף 15 דקות
מידות כלליות 355 × 240 × 302 מ"מ
משקל נטו 4.3 ק"ג ± 3%
אורך כבל החשמל 1.2 מ '
מספר התוכניות: 19

 • - לחם קלאסי
 • - אקספרס
 • - SDOBA
 • - לחם צרפתי
 • - לחם מלא
 • - לחם בורודינסקי
 • - לחם ללא גלוטן
 • דסרט
 • - בצק עלים
 • - בצק שמרים
 • - דייסת חלב
 • - עוגה
 • - ריבה
 • - יוגורט
 • - מוצרי מאפה
 • - מרק
 • - כיבוי
 • - לחם עם תוספים
 • - לחם שיפון

שמירה על טמפרטורת הארוחות המוכנות (חימום אוטומטי) עד שעה
התחלה מאוחרת עד 15 שעות
יש בחירה של צבע קרום
הוסף מרכיבים לפי אות קול
צִיוּד:

 • - אופה לחם
 • - טופס לבישול
 • כוס
 • סקופ
 • משוט לישה
 • - וו מיצוי משוט לישה
 • - ספר מתכונים
 • - מדריך ל
 • - ספר שירות

12 חודשי אחריות

REDMOND RBM-1915

תיאור מכונת הלחם רדמונד RBM-1915

מכשיר לחם

 1. כבל חשמל
 2. חורי אוורור
 3. כריכה עם חלון צפייה
 4. טופס לבישול
 5. משוט לישה
 6. לוח בקרה
 7. גוף המכשיר
 8. כּוֹס
 9. וו מיצוי משוט לישה
 10. סְקוּפּ

REDMOND RBM-1915

לוח בקרה

 1. לחצן תפריט - בחירת תוכנית בישול אוטומטית. מספר התוכנית שנבחר מופיע בתצוגה.
 2. כפתור "משקל" - בחר את משקל המוצר המוגמר. משקל ברירת המחדל הוא 750 גרם.
 3. כפתור ▲ - הגדל את זמן ההתחלה / הבישול המעוכב.
 4. כפתור ▼ - מקטין את זמן ההתחלה / זמן הבישול המעוכב.
 5. כפתור "קרום" - כפתור לבחירת צבע קרום המוצר ("בהיר", "בינוני", "כהה"). ברירת המחדל היא בינונית.
 6. כפתור "התחל / עצור" - הפעלת תוכנית בישול / הפסקת תוכנית בישול / הפרעת תוכנית בישול וחזרה למצב המתנה.
 7. לְהַצִיג.

REDMOND RBM-1915

מכשיר תצוגה

 1. מספר רצף של תוכנית בישול
 2. זמן בישול / מחוון התחלת עיכוב
 3. מחוון צבע קרום שנבחר
 4. מחוון משקל אפייה
 5. מחוון שלב בישול
 6. מחוון תוספים

REDMOND RBM-1915

לפני השימוש הראשון

הסר בזהירות את המוצר ואביזריו מהקופסה. הסר את כל חומרי האריזה ותוויות הקידום.

הקפד לשמור על מדבקות האזהרה, מדבקות השילוט (אם יש) ועל מדבקת המספר הסידורי של המוצר במקום!

לאחר הובלה או אחסון בטמפרטורות נמוכות, יש לשמור את המכשיר בטמפרטורת החדר למשך שעתיים לפחות לפני הפעלתו.

נגבו את גופת יצרנית הלחם במטלית לחה. שוטפים את מחבת הלחם ומשוט הלישה עם מים וסבון חמים. נגבו את המכשיר ואת חלקיו.

לפני ההפעלה, וודא כי החלקים הפנימיים והחיצוניים של המכשיר אינם פגומים, סתומים או פגמים אחרים. הנח את המכשיר על גבי משטח יציב ואופקי, הרחק ממקורות חום, מקומות בהם מים, שומן חם ומזהמים אחרים עלולים להיכנס למכשיר. במהלך ההתקנה וודא כי אין כיסויים דקורטיביים, מכשירים אלקטרוניים וחפצים אחרים בסביבה העלולים להיות מושפעים מטמפרטורות גבוהות.אל תניח את הלחם קרוב לקצה השולחן או קרוב לקירות או מכשירים אחרים. כשמניחים מתחת לרהיטים תלויים, וודאו שיש מספיק מקום לפתיחת המכסה.

במהלך ההפעלה הראשונה עלול להופיע ריח אופייני או עשן קל משריפת חומרי סיכה טכניים המשמשים לשימור המוצר המוגמר. זה לא פגם בייצור.

הפעלת המאפייה

זיכרון לא נדיף

ליצרן הלחם REDMOND RBM-1915 יש זיכרון לא נדיף. במקרה של הפסקת חשמל בזמן שתוכנית בישול פועלת, ההגדרות נשמרות בזיכרון המכשיר למשך 15 דקות כאשר אספקת החשמל משוחזרת, התוכנית תחודש אוטומטית. אם אין ספק כוח יותר מ -15 דקות, ההגדרות מאופסות. כאשר הוא מחובר שוב לרשת החשמל, המכשיר עובר למצב המתנה.

אם המתכון מכיל מוצרי חלב, בשר או מוצרים מתכלים אחרים, נתק את המכשיר ותן לו להתקרר. הסר את תבנית האפייה, נקה אותה והתחל מחדש מהמתכון תוך שימוש במרכיבים טריים. בעת הניקוי, עקוב בקפידה אחר ההוראות בסעיף "טיפול במכשיר".

אם החומרים המשמשים לא היו מתכלים, תוכלו להפעיל מחדש את תוכנית הבישול (אם תהליך האפייה לא התחיל) או להביא את המוצר למוכנות באמצעות תוכנית BAKE מבלי לשנות את האוכל. בדוק את מוכנות המוצר דרך חלון הבדיקה, קוטע את התוכנית במידת הצורך.

שימו לב שאם התוכנית מופעלת מחדש, יתכן שאיכות הלחם האפוי תהיה כנדרש.

REDMOND RBM-1915

קביעת זמן הבישול

בתוצרת הלחם REDMOND RBM-1915, תוכלו לקבוע באופן עצמאי את זמן הבישול עבור התוכניות "דייסת חלב", "JAM", "YOGHURT", "BAKING", "SOUP", "STEWING" ו- "DESSERT". לשינוי זמן הבישול לאחר בחירת התוכנית, לחצו על כפתורי D. וצעד השינוי וטווח זמני הבישול האפשרי תלויים בתכנית הבישול שנבחרה. לחץ והחזק את הכפתור הרצוי כדי לשנות במהירות את השעה. כאשר מגיעים לערך המקסימלי (המינימלי), הגדרת הזמן תמשיך מתחילת (סוף) הטווח.

עיכוב התחלת התוכנית

פונקציית "עיכוב התחלה" מאפשרת לך להגדיר את מרווח הזמן שבסיומו הלחם אמור להיות מוכן (תוך התחשבות בזמן הריצה של התוכנית). ניתן לקבוע את הזמן בטווח שבין 10 דקות ל -15 שעות במרווחים של 10 דקות.

פונקציית ההשהיה אינה זמינה בתכניות דייסות חלב, JAM, יוגורט, אפייה, SOUP, STEWING ו- DESSERT.

לשינוי זמן התחלת ההשהיה לאחר בחירת תוכנית אוטומטית, לחץ על הלחצנים ▲ ו- ▼. לחץ והחזק את הכפתור הרצוי כדי לשנות במהירות את הערך. עם הגעה לערך המרבי (מינימלי), הגדרת הזמן תימשך מההתחלה (מהסוף) של הטווח. כאשר ההגדרה וההפעלה של פונקציה זו, מחוון ◄ לצד Delay יהבהב בתצוגה.

שימו לב שכאשר מגדירים את השעה לפונקציית ההשהיה, משתמשים באותם כפתורים כמו בעת הגדרת זמן הבישול. עם זאת, בזמן שמוגדר שעת ההתחלה של עיכוב, מחוון ערך הזמן בתצוגה אינו מהבהב.

לא מומלץ להשתמש בפונקציה "עיכוב התחלה" אם המתכון מכיל אוכל מתכלה (ביצים, חלב טרי, בָּשָׂר, גבינה וכו.).

שמירה על טמפרטורת הארוחות המוכנות (חימום אוטומטי)

פונקציית "חימום אוטומטי" מופעלת אוטומטית בסוף התוכנית ויכולה לשמור על טמפרטורת המנה המוגמרת למשך עד שעה.

החימום העצמי מונע ספיגת לחות ועוזר לשמור על הבגד רך למשך זמן מה. עם זאת, לקבלת התוצאות הטובות ביותר, מומלץ להסיר את הלחם מיד לאחר סיום תהליך הבישול.

פונקציית החימום האוטומטי אינה זמינה בעת שימוש בתוכניות SOFT DOUGH, YEAST DOUGH, MILK דייסה, JAM, YOGHURT, BAKERY, SOUP, STEWING ו- DESSERT.

REDMOND RBM-1915

נוהל כללי לשימוש בתוכניות אוטומטיות

 1. הניחו את משוט הבצק על המוט בתבנית האפייה. וודא שהחיבור הדוק. משמנים את התבנית והלהב בשמן.
 2. מדדו את החומרים הנדרשים על פי המתכון שבחרתם והניחו אותם בקערה. בעת אפיית לחם והכנת בצק מכינים את המרכיבים העיקריים והתוספים בהתאם למתכון. כל המזונות צריכים להיות בטמפרטורת החדר (25-35 מעלות צלזיוס), אלא אם כן צוין אחרת במתכון. מניחים את המרכיבים העיקריים בתבנית הלחם ברצף שמוצג במתכון.
 3. הכניסו בעדינות את תבנית האפייה לתא החימום של הלחם על ידי סיבוב מעט נגד כיוון השעון. על התבנית להתחבר לפיר הכונן באופן שווה, ללא עיוותים. נעל את הצורה על ידי סיבוב בכיוון השעון עד שהיא נעצרת. סגור את הכיסוי עם חלון הצפייה.
  מניחים תחילה מרכיבים נוזליים (מים, חלב) ו / או ביצים בתבנית. המים צריכים להיות בטמפרטורת החדר, מכיוון שטמפרטורת מים גבוהה מדי תשפיע לרעה על תפיחת הבצק. כאשר משתמשים במצב התחלת העיכוב, השתמשו רק באבקת חלב, אחרת החלב עלול להתכרבל. לפני הבישול.
  מוסיפים שמרים או אבקת אפייה אחרונה. רכיבים אלה אינם חייבים לבוא במגע עם נוזלים, אחרת התסיסה תתחיל מוקדם מדי: התוצאה היא לחם קשוח, קשה וגס. השמרים לא צריכים לבוא במגע עם המלח.
  מומלץ להכין חור בערימת הקמח ולהניח בו שמרים או אבקת אפייה.
 4. חבר את הלחם לחשמל. המכשיר יצפצף ויעבור למצב המתנה: התצוגה תציג את מספר התוכנית (כברירת מחדל - 1) ואת זמן פעולתו.
 5. באמצעות כפתור "תפריט" בחר תוכנית בישול, מספרה יופיע בתצוגה.
 6. במידת הצורך, שנה את זמן הבישול או הגדר את שעת ההתחלה המתעכבת.
  במקרה של שימוש בתוכנית עם אפשרות לכוונון ידני של זמן הבישול, לחיצה ראשונה על כפתור "התחל / עצור" לאחר הגדרת ערך הזמן תאשר את הערכים שהוזנו. לחיצה על כפתור התחל / עצור שוב תפעיל את התוכנית.
 7. השתמש בלחצן "משקל" כדי להגדיר את הערך למשקל המוצר המוגמר. עקוב אחר ההוראות בספר המתכונים וכמות המרכיבים בקערה. מחוון משקל האפייה ינוע בחלק העליון של התצוגה. הבחירה במשקל המוצר אינה זמינה בכל התוכניות.
 8. לבחירת הגוון הרצוי של קרום המוצר (בהיר, בינוני, כהה), לחץ על כפתור "קרום". מחוון צבע הקרום יעבור בתחתית התצוגה. ברירת המחדל היא בינונית. הבחירה בצבע הקרום אינה זמינה בכל התוכניות.
 9. לחץ על כפתור התחל / עצור. הטיימר מתחיל לספור את זמן הבישול. שימו לב למראה הבצק במהלך 5 הדקות הראשונות של הערבוב. זה אמור לעשות גוש עגול ואחיד. אם לא נוצר גוש, החומרים אינם מעורבבים כהלכה. אם התוכנית מספקת תוספת של מרכיבים נוספים במהלך תהליך הבישול, אות צליל יודיע לך כאשר מוסיפים את החומרים. מחוון ▼ לצד תוספים בלוח הבקרה יהבהב.
  על מנת להפסיק זמנית את ביצוע התוכנית מבלי לאפס את ההגדרות, לחץ על כפתור "התחל / עצור". הזמן יהבהב בתצוגה. להמשך התוכנית, לחץ שוב על כפתור "התחל / עצור".
  ניתן לפתוח את המכסה של יצרנית הלחם רק במהלך הלישה (ניתן לשמוע קול של מנוע פועל). פתיחת המכסה במהלך תפיחה או אפיה של בצק תפחית את איכות המוצר המוגמר.
 10. סיום תוכנית הבישול יצוין באמצעות אות אקוסטי.לאחר מכן, בהתאם לתוכנית שנבחרה, המכשיר יעבור למצב חימום אוטומטי או מצב המתנה.
  אין להסיר או לחתוך את הלחם לאחר הבישול. מומלץ להשאיר אותו ביצרן הלחם כשהחימום האוטומטי פועל למשך שעה. לאחר מכן יש להסיר את המוצר המוגמר מהמכשיר ולכסות אותו במגבת עד שהוא מתקרר לחלוטין.
 11. כדי להפריע לתוכנית או למצב חימום אוטומטי, לחץ והחזק את כפתור התחל / עצור.
 12. נתק את הלחם מהחשמל לאחר סיום הבישול.

REDMOND RBM-1915

חילוץ לחם מוגמר

 1. פתח את מכסה המכשיר. בעזרת כפפות תנור, תפסו את תבנית האפייה בידית וסובבו אותה נגד כיוון השעון ואז הסירו אותה מחדר החימום.
  תשומת הלב! זכרו שבתום תהליך הבישול, הלחם, תנור האפייה ותא החימום הם חמים מאוד! היזהר, השתמש בכפפות תנור כדי למנוע צריבה! אל תניחו מחבת לחם חמה על מפת שולחן, פלסטיק או משטחים רגישים לחום אחרים העלולים להתלקח או להתמוסס!
 2. הופכים את תבנית האפייה ומסירים את הלחם המוגמר מתבנית האפייה ומניחים על רשת או כלי. מניחים להתקרר למשך 20 דקות.
 3. לאחר שתבשיל האפייה והמכשיר התקרר, יש לנקותם בהתאם לסעיף "טיפול במכשיר".

העיצוב של יצרנית הלחם קובע כי לאחר הוצאת המאפים מהקערה, משוט הלישה חייב להישאר על הפיר בתוך התבנית. אם זה לא קורה והוא נשאר בלחם, זה לא פגם. הסר את הלהב באמצעות הוו שסופק.

REDMOND RBM-1915

חיתוך ואחסון לחם

השתמש בחשמל או סכין משוננת מיוחדתלחתוך את הלחם.

אחסן לחם בכלי אטום (בתוך שקית פלסטיק אטומה או מיכל פלסטיק) בטמפרטורת החדר לא יותר מ -3 ימים. לאחסון ארוך טווח (עד חודש), הניחו את הלחם בכלי אטום במקפיא. מכיוון שלחם ביתי אינו מכיל חומרים משמרים, הוא יכול להתייבש ולהתקלקל מהר יותר מאשר לחם מוכן בתעשייה.

REDMOND RBM-1915

מטרה ותכונות תכניות בישול אוטומטיות

1. תוכנית "לחם קלאסי"

משמש לאפיית לחם לבן קלאסי. התוכנית כוללת לישה, הוכחת הבצק ואפיית לחם. אות נשמע יציין מתי נוספו מרכיבים נוספים. אתה יכול לבחור את משקל המוצר ואת צבע הקרום, פונקציות התחלה מאוחרות וחימום אוטומטי זמינים. אין התאמת זמן ידנית.

2. תוכנית "EXPRESS"

משמש לאפייה מהירה של לחם לבן. הוסף עוד 1/2 כפית שמרים לבצק הלחם הלבן, על בסיס משקל המאפים של 1000 גרם. התוכנית כוללת לישה מחוממת, הוכחה ואפייה. אות נשמע יציין מתי נוספו מרכיבים נוספים. אתה יכול לבחור את משקל המוצר ואת צבע הקרום, פונקציות התחלת ההשהיה וחימום אוטומטי. אין התאמת זמן ידנית.

3. תכנית "SDOBA"

מומלץ לאפיית מאפינס. התוכנית כוללת לישה, הגהה ואפייה. אות נשמע יציין מתי נוספו מרכיבים נוספים. אתה יכול לבחור את משקל המוצר ואת צבע הקרום, פונקציות התחלה מאוחרות וחימום אוטומטי זמינים. אין התאמת זמן ידנית.

4. תוכנית "לחם צרפתי"

משמש לאפיית לחם צרפתי קל עם קרום פריך. מספק לישה והגהה ארוכת טווח של הבצק. התוכנית כוללת לישה, הוכחת הבצק ואפיית לחם. אות נשמע יציין מתי נוספו מרכיבים נוספים. אתה יכול לבחור את משקל המוצר ואת צבע הקרום, פונקציות התחלה מאוחרות וחימום אוטומטי זמינים. אין התאמת זמן ידנית.

לחם צרפתי הופך במהרה להתיישנן, ולכן עדיף לא לאחסן אותו יותר מיממה.

5. התוכנית "לחם דגנים שלמים"

מכיוון שהקמח המשמש ללחם זה כבד יותר, התוכנית מחממת מראש את המרכיבים למשך 5 דקות לפני לישה של הבצק ומשאירה את הבצק "לשבת" זמן רב יותר. כיכרות מקמח דגנים הן בדרך כלל קטנות וצפופות יותר.

התוכנית כוללת לישה, הוכחת הבצק ואפיית לחם. אות נשמע יציין מתי נוספו מרכיבים נוספים. באפשרותך לבחור את משקל המוצר ואת צבע הקרום, פונקציות ההתחלה והחימום האוטומטי זמינות. אין התאמת זמן ידנית.

6. תכנית "לחם בורודינסקי"

מומלץ להכנת לחם בורודינו. התוכנית כוללת לישה, הגהה ואפיית לחם. אות נשמע יציין מתי נוספו מרכיבים נוספים. באפשרותך לבחור את משקל המוצר ואת צבע הקרום, פונקציות ההתחלה והחימום האוטומטי זמינות. אין התאמת זמן ידנית.

7. תוכנית "לחם ללא גלוטן"

לאפייה לחם ללא גלוטן... התוכנית כוללת חימום המרכיבים, לישה, הוכחת הבצק ואפיית לחם. אות נשמע יציין מתי נוספו מרכיבים נוספים. באפשרותך לבחור את משקל המוצר ואת צבע הקרום, פונקציות ההתחלה והחימום האוטומטי זמינות. אין התאמת זמן ידנית.

גלוטן (גלוטן) הוא חלבון המצוי בדגנים המעניק לקמח את סגולות האפייה הגבוהות שלו. בזכותו הבצק רוכש יציבות וגמישות. עם זאת, גלוטן הוא התווית עבור אנשים מסוימים.

8. תוכנית DESSERT

מומלץ להכנת קינוחים שונים. ניתן לכוונן את הזמן בטווח שבין 30 דקות לשעתיים במרווחים של 10 דקות. זמן הבישול המוגדר כברירת מחדל הוא -1 שעה ו 40 דקות. פונקציות התחלה ועיכוב אוטומטי אינן זמינות.

9. התוכנית "בצק לא שם"

תכנית לישה והוכחת בצק ללא שמרים ללא אפייה נוספת. פונקציית התחלת עיכוב זמינה. התאמה ידנית של זמן הבישול, היכולת לבחור את משקל המוצר ופונקציית החימום האוטומטי אינם זמינים.

10. תוכנית "בצק YEAST"

תכנית לישה והוכחת בצק שמרים ללא אפייה נוספת. פונקציית התחלת עיכוב זמינה. התאמה ידנית של זמן הבישול, היכולת לבחור את משקל המוצר ופונקציית החימום האוטומטי אינם זמינים.

11. תכנית "דייסת חלב"

תכנית לבישול דייסה עם חלב ומים. ניתן לכוונן את הזמן בטווח שבין 20 דקות לשעה 50 דקות עם שלב הגדרה של 5 דקות. זמן הבישול המוגדר כברירת מחדל הוא 40 דקות. פונקציות התחלה ועיכוב אוטומטי אינן זמינות.

12. תוכנית "KEKS"

מומלץ לאפיית מאפינס במילויים שונים. התוכנית כוללת לישה מהירה, הגהה ואפייה. אות נשמע יציין מתי נוספו מרכיבים נוספים. אתה יכול לבחור את צבע הקרום, התחלת עיכוב ופונקציות חימום אוטומטי זמינות.

13. תכנית "JAM"

משמש להכנת שימורים, ריבות, תוספות לאפייה, וופלים וגלידות, קטשופ, כל מיני תבלינים וכן להכנת מספר מוצרים לשימורים ביתיים. ניתן לכוונן את זמן הבישול בטווח שבין 10 דקות לשעה ו -20 דקות עם שלב הגדרה של 5 דקות. זמן הבישול המוגדר כברירת מחדל הוא 40 דקות. פונקציות התחלה ועיכוב אוטומטי אינן זמינות.

14. תכנית "יוגורט"

תוכנית להכנת סוגים שונים של יוגורט. ניתן לכוונן את הזמן בטווח שבין שעה לשעה 12 במרווחים של שעה. זמן הבישול המוגדר כברירת מחדל הוא 8 שעות. פונקציות ההשהיה והחימום האוטומטי אינן זמינות.

15. תוכנית "אפייה"

התוכנית מומלצת לאפיית ביסקוויטים ומוצרים אחרים מבצק מוכן וכן לגימור מוצר לא אפוי. אין תוכנית לישה והוכחה בתכנית זו. ניתן לכוונן את הזמן באופן ידני בטווח שבין 10 דקות לשעה 30 דקות עם שלב הגדרה של 5 דקות.זמן הבישול המוגדר כברירת מחדל הוא שעה. פונקציות ההתחלה והחימום האוטומטי, כמו גם היכולת לבחור את המשקל והצבע של קרום המוצר, אינם זמינים.

16. תכנית "SUP"

מומלץ להכנת מרקים ומרקים. התוכנית כוללת בישול ללא ערבוב. ניתן לכוונן את הזמן בטווח שבין 20 דקות לשעה 20 דקות עם שלב הגדרה של 5 דקות. זמן הבישול המוגדר כברירת מחדל הוא שעה. פונקציות התחלה ועיכוב אוטומטי אינן זמינות.

17. תכנית "כיבוי"

מומלץ לבישול בשר וירקות. התוכנית כוללת בישול ללא ערבוב. ניתן לכוונן את הזמן בטווח שבין 20 דקות לשעתיים עם שלב הגדרה של 5 דקות. זמן הבישול המוגדר כברירת מחדל הוא שעה. פונקציות התחלה ועיכוב אוטומטי אינן זמינות.

18. תוכנית "לחם עם תוספים"

מומלץ לאפיית לחם עם תוספות שונות. התוכנית כוללת לישה, הוכחת הבצק ואפיית לחם. אתה יכול לבחור את משקל המוצר ואת צבע הקרום, פונקציות התחלת ההשהיה וחימום אוטומטי זמינים. אין התאמת זמן ידנית.

19. תכנית "RYE BREAD"

מומלץ לאפיית לחם שיפון. התוכנית כוללת לישה, הוכחת הבצק ואפיית לחם. אתה יכול לבחור את משקל המוצר ואת צבע הקרום, פונקציות התחלת ההשהיה וחימום אוטומטי זמינים. אין התאמת זמן ידנית.

 

REDMOND RBM-1915

המלצות כלליות לאפיית לחם

תכונות המרכיבים העיקריים

 • הקמח מכיל גלוטן (גלוטן), שתלות בתכונות הבצק כמו גמישות ומוצקות. תכולת הגלוטן היא אחד הקריטריונים לקביעת איכות הקמח.
 • קמח חיטה שונה בזנים:
 • תוספת משמשת לייצור מוצרי ממתקים ומאפיות באיכות הגבוהה ביותר;
 • לדרגה הגבוהה ביותר יש תכונות אפייה גבוהות, נספג היטב בגוף, משמש להכנת כל סוגי הבצק, ו רטבים וחבישות קמח;
 •     דגנים הוא נמצא לעיתים רחוקות בשוק ומשמש להכנת בצק שמרים עם אחוז שומן גבוה (עבור עוגות חג הפסחא וכו.). יש לו תכונות אפייה נמוכות; הוא אינו משמש לבצק שמרים לא מבושל;
 • כיתה א 'משמשת להכנת מוצרים לא נוחים, מאפים העשויים מקמח כזה לאט לאט.
 • הכיתה השנייה מכילה חלקיקים של קליפות גרגרים כתושות, משמשת לאפיית לחם לבן כמו גם שחור (מעורבב עם קמח שיפון), להכנת לחם זנגוויל וכמה סוגים של עוגיות;
 •     קמח טפטים - סוג הקמח של הטחינה הגסה ביותר, מכיל הרבה סובין, עשיר בויטמינים, מיקרו ומקרו אלמנטים, משמש בתזונה תזונתית; לחם ממנו מתגלה כצפוף וכבד, נדרשים תנאי אפייה מיוחדים. קמח מסוג זה נמצא לעיתים קרובות בשמות "דגנים מלאים", "דגנים", "דגנים מלאים" וכו '.

REDMOND RBM-1915

קמח בדרגה גבוהה מכיל את הכמות המינימלית ביותר של מינרלים וסיבים, אך עם עיכול גבוה ומשמש לאפיית מוצרי מאפה וממתקים באיכות מעולה. קמח בדרגה נמוכה פחות ניתן לעיכול על ידי הגוף, אך מכיל יותר מינרלים וסיבים הכלולים בתוכו סוּבִּין (קליפת תבואה). לפעמים קמח מועשר בנוסף בויטמינים, מינרלים ומשפרים מאפייה (גלוטן יבש וכו). קמח זמין מסחרי בתוספת אבקת אפייה משמש בדרך כלל להכנת עוגות.

קמח שיפון מכיל אחוז נמוך יותר של גלוטן, ומשמש לעתים קרובות יותר בתערובת עם חיטה. ניתן להשיג בשלושה סוגים: זרעים, קלופים וטפטים.

קמח תירס וקוואקר מיוצר על ידי טחינת גרגירים תירס ושיבולת שועל ומוסיפים כמרכיבים באפיית לחם תזונתי לשיפור הטעם והמבנה של המוצר.

שמרים בעת אינטראקציה עם סוכר ומים, הם מספקים הוכחה לבצק. שמרים יבשים מהירים ("אינסטנט") הם המתאימים ביותר לשימוש אצל לחם.לאחר פתיחת האריזה יש לאחסן את השמרים במקרר ולהשתמש בהם בהקדם האפשרי. לפני השימוש יש להביא שמרים שאוחסנו במקרר לטמפרטורת החדר, מכיוון שמרים צוננים בעלי פעילות נמוכה.

קינמון הורס את מבנה בצק השמרים, ולכן לא מומלץ להוסיף אותו בעת הלישה. בתהליך האפייה מופיע ריח אופייני של קינמון, אך הוא נעלם במוצרים מוגמרים.

שמן ושומן העצימו את טעם הלחם, הפכו אותו לרך יותר. מומלץ להשתמש בחמאה במאפייה: זה עוזר לשמור על הלחות ושומר על טריות הלחם לאורך זמן רב יותר. במידת הצורך ניתן להחליף חמאה במרגרינה או בשומנים אחרים. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, מרכיבים אלה צריכים להיות בטמפרטורת החדר.

מוצרי חלב לשפר את הטעם של הלחם, להשפיע על צבע המוצרים המוגמרים. חלב מעניק לקרום רכות, והמרקם - "קטיפתי", מעכב את תהליך ההתיישנות. כאשר משתמשים בהתחלה מאוחרת, הוסיפו אבקת חלב מכיוון שחלב טרי עלול להתקלקל.

אבקת אפייה משמש להכנה מהירה במיוחד של לחם ועוגות. אבקת האפייה הופכת את המוצר לאוורירי ורך ואילו הבצק אינו דורש זמן הוכחה. כאבקת אפייה משתמשים בסודה (להעצמת האפקט - עם חומצת לימון או חומצה אצטית), תוספי מזון או תערובות מיוחדות (אבקת אפייה וכו '). סוכר בכמויות קטנות (כ -10%) מאיץ את צמיחת השמרים, נותן ללחם טעם וצבע ומספק רכות. עודף סוכר, להפך, מעכב את צמיחת השמרים, מעכב את התסיסה. ניתן להחליף סוכר בדבש או מולסה.

מלח משפר את התכונות המבניות של הבצק ואת טעמם של מוצרים מוגמרים. לבצק לא מלוח יש עקביות חלשה. יחד עם זאת, עודף מלח פוגע בטעם הבצק ומפריע לתפיחתו (מלח מעכב את פעילות השמרים).

עשבי תיבול ותבלינים ניתן להוסיף כבר בתחילת תהליך הלישה יחד עם שאר המרכיבים. ג'ינג'ר, אורגנו, פטרוזיליה, ריחן ותוספות אחרות כאלה מוסיפות טעם ומראה ללחם. השתמש בכמות קטנה של עשבי תיבול ותבלינים (1-2 כפיות) כדי שהריח לא יהיה קשה מדי.

כמה מרכיבים (למשל כרישה) מכילים הרבה נוזלים, ולכן יש להפחית את כמות הנוזלים הנדרשת ללישת הבצק.

שום סופג את פעילות השמרים, כך שניתן לפזר אותו או לגרד אותו על לחם מוגמר, אך לא להוסיף אותו לבצק.

ביצים לשפר את הארומה והצבע של הלחם, להפוך אותו לרך יותר.

מרכיבים נוספים. להכנת לחם ניתן להשתמש בפירות יבשים, אגוזים, חזיר, חתוך לחתיכות קטנות, גבינה מגורדת, שוקולד קצוץ. אל תוסיפו יותר מרכיבים ממה שצוין במתכון, או שהלחם לא יכול לתפוח. היזהר מפירות טריים ואגוזים מכיוון שהם מכילים נוזלים נוספים (מיץ ושמן). יש לקחת זאת בחשבון כאשר מוסיפים את שאר המרכיבים הנוזלים.

ניתן לקנות תערובות לחם מוכנות בחנות. השתמש בתערובות המיועדות למוצרי אפייה במשקל 500-750 גרם.

 

REDMOND RBM-1915

עקביות בצק

אם הבצק נדבק יותר מדי לדפנות מיכל העבודה, אבקו את הדפנות בקמח. אם הבצק יבש מדי, הוסיפו כף מים חמים. השתמש בכף עץ או פלסטיק כדי להסיר את כל המרכיבים הדבקים לדפנות המכל. אל תשתמשו בחפצי מתכת לשם כך - הם עלולים לפגוע בציפוי הנון סטיק של התבנית. אל תשאיר את המכסה פתוח יותר מהנדרש.

REDMOND RBM-1915

תכונות של תהליך האפייה

הטעם והמרקם של הלחם שנאפה במכונת לחם מושפעים מגורמים רבים: אופי המרכיבים, הטמפרטורה במטבח והלחץ האטמוספרי. בעת שימוש במתכון לחם משלך, פעל בקפידה אחר ההמלצות לקביעת אוכל ותכנית לבחירה במדריך זה. מדוד את החומרים בדיוק לפי משקל. השתמש במתכונים מספרי בישול עבור יצרני לחמים אחרים, כוון את משקל הלחם המוגמר ל -500,750 או 1000 גרם.מלא את מיכל העבודה לא יותר מרבע או, במקרים קיצוניים, לא יותר משליש מנפחו. אחרת, במהלך התפיחה, הבצק עלול לגלוש מעל קצוות התבנית אל תא החימום, ליפול על גוף החימום ולסתום את הכונן, מה שבתורו יפגע במכשיר.

REDMOND RBM-1915

טיפול במכשיר

לפני ניקוי המכשיר, וודאו שהוא מחובר לחשמל ומקורר לחלוטין. נקה את פנים התבנית והמכשיר ביסודיות לאחר כל שימוש.

תשומת הלב! אין לטבול את גוף המכשיר וכבל החשמל במים או בנוזלים אחרים. מכונת הלחם וחלקיה אינם מאובטחים במדיח כלים.

 1. פתח את המכסה והסר את תבנית האפייה על ידי סיבוב מעט נגד כיוון השעון על הידית ומשך אותה כלפי מעלה.
 2. הסר את משוט הלישה. אם ההנעה לא יורדת מהציר, מלאו את תבנית האפייה במים חמים והשאירו לזמן מה. זה ירכך את הבצק הדביק והמשוט יירד בקלות.
 3. שוטפים את מיכל המדידה, כף המידה, תבנית האפייה ומשוט הלישה במים חמים וחומר ניקוי עדין. אם החלק הפנימי של ההנעה מעורבב בכבדות, הכניסו אותה למים חמים לזמן מה ואז נקו אותה בעדינות.
 4. נקה את החלק הפנימי והגוף של המוצר בעזרת מטלית או ספוג מטבח רך ולח. ניתן להשתמש בחומר ניקוי עדין. על מנת למנוע כתמים אפשריים ממים ופסים על המארז, אנו ממליצים לנגב את פניו. הסר את חומר הניקוי לחלוטין בעזרת ספוג או מטלית לחה, אחרת זה עשוי להשפיע עוד יותר על טעמם של המאפים.

אל תשתמש בחומרי ניקוי וספוגים שוחקים עם ציפוי קשה או שוחק, כמו גם בחומרים אגרסיביים כימית בעת ניקוי יצרנית הלחם וחלקיו.

וודא שכל החלקים יבשים לפני שעושים שימוש חוזר ביצרן הלחם או לפני שמירתו.

REDMOND RBM-1915

באמצעות תבנית האפייה

לתבנית האפייה ולהנעת הלישה יש ציפוי טפלון למניעת כתמים ולהקל על ההסרה של הלחם. כדי למנוע נזק למשטח, פעל לפי ההוראות שלהלן.

 1. אל תשתמש בכלי מתכת או חדים (כגון סכין או מזלג) בעת הוצאת לחם מהמיכל.
 2. לפני שפורסים כיכר לחם, יש לוודא שאין בה משוט לישה. אם ההנעה בפנים, המתן עד שהלחם התקרר, ורק אז הסר את ההנעה עם וו מיוחד. היזהר בעת הטיפול בהנעת הלישה מכיוון שהוא יכול להיות חם.
 3. השתמש בספוג רך בעת ניקוי תבנית האפיה וההנעה. אין להשתמש בחומרים שוחקים (כגון אבקות ניקוי) או בספוגים קשים.
 4. רכיבים קשים, גסים או גסים (כגון קמח מלא, סוכר, אגוזים או זרעים) עלולים לפגוע בציפוי הנון-סטיק של מיכל הבישול. כאשר משתמשים בהרבה מרכיבים, חלקו אותם למנות קטנות. יש להקפיד על הכמויות והנוהל המומלצים המצוינים במתכונים.

בשימוש קבוע בתבנית אפשרי שינוי צבע מלא או חלקי בציפוי הנון-סטיק הפנימי שלה. זה כשלעצמו אינו סימן לפגם בצורה.

REDMOND RBM-1915

אחסנה והובלה

נקה וייבש את כל חלקי המכשיר לפני אחסון ושימוש חוזר. אחסן את המכשיר במקום יבש ומאוורר, הרחק ממכשירי חימום ואור שמש ישיר.

במהלך הובלה ואחסון, אל תחשוף את המכשיר ללחץ מכני, העלול לפגוע במכשיר ו / או לפגוע בשלמות האריזה.

הגן על אריזת המכשיר מפני מים ונוזלים אחרים.


מאפיינים טכניים ותיאור מכונת הלחם רדמונד RBM-1905

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת האתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם