היתרונות של שתיית מיץ גזר

מקוקר: המתכונים הטובים ביותר על אכילה בריאה

היתרונות של שתיית מיץ גזרמי לא אוהב גזר? זהו אחד מירקות השורש הטעימים ביותר שיש ברחבי העולם, וכעת, בזכות החקלאות האורגנית, הוא זמין כל השנה. גזר מגיע בפיגמנטים שונים כגון אדום, כתום, סגול, צהוב וניתן לאכול אותו גולמי או מבושל. הוא דל בקלוריות, אך עתיר בחומרים מזינים. גזר הוא מרכיב תכליתי שניתן לערבב עם כל פרי או ירק אחר לקבלת יתרונות מקסימליים.

מיץ גזר הוא גרסה טובה יותר וקלה יותר לאכילת גזר גולמי או מבושל. מיץ ירקות ופירות אהובים עליכם יספק שילוב מרוכז של כל אבות המזון הנחוצים לכם. בנוסף, שתיית כוס מיץ גזר קלה, יעילה וטעימה יותר.

להלן כמה מהיתרונות הבריאותיים של מיץ גזר כאשר הוא נצרך מדי יום:

מועשר בויטמין A

היתרונות של שתיית מיץ גזרמיץ גזר הוא דרך קלה להוסיף בטא קרוטן לתזונה. בטא-קרוטן הופך לוויטמין A בגוף ועוזר לשפר ולשמור על ראייה טובה. מחסור בוויטמין A עלול להוביל לטשטוש ראייה או, במקרים מסוימים, לעיוורון לילה.

תחנת כוח נוגדת חמצון

גזר הוא מקור טוב לקרוטנואידים, הפועלים כנוגד חמצון ומסייעים בניקוי רעלים מגופכם. תוכלו להתחיל את היום בכוס מיץ גזר כדי להפיק ממנו את המרב. נוגדי חמצון נלחמים ברדיקלים חופשיים ומפחיתים מתח חמצוני, ובכך מסייעים לזרז את חילוף החומרים.

מונע סרטן

היתרונות של שתיית מיץ גזרעל פי כמה מחקרים, גזר או מיץ גזר יכולים למנוע סרטן באמצעות שילוב יעיל של חומרים מזינים חיוניים שונים אשר יחד יכולים להילחם ברדיקלים חופשיים מזיקים. בנוסף, בשל רמות גבוהות של נוגדי חמצון, ויטמין A, ויטמין C, ויטמין B-6, מיץ גזר יכול לסייע בהגנה על המערכת מפני נזק קיצוני.

סוד העור הזוהר

היתרונות של שתיית מיץ גזרמיץ גזר יכול להיות החבר הכי טוב של העור שלכם. כוס מיץ יעיל זה לא רק תמנע קווים דקים לא נעימים, קמטים וסימני הזדקנות אחרים על העור, אלא גם תעניק לו זוהר בריא. ויטמין C ו נוגדי חמצון יחד הם יעכבו את הזדקנות העור שלכם וגם יעזרו לשמור על בריאותו לאורך זמן.

מונע הפרעות עיכול

היתרונות של שתיית מיץ גזראם אתם סובלים מתנועות מעיים לא סדירות או סובלים מהפרעת עיכול, אז שתו כוס מיץ גזר מדי יום כדי לשמור על בריאות עיכול טובה. לגזר יש תערובת מושלמת של סיבים מסיסים ובלתי מסיסים לקידום בריאות המעיים ומניעת עצירות.

עוזר לירידה במשקל

היתרונות של שתיית מיץ גזראם אתה רוצה להגביר את חילוף החומרים שלך ולנקות את רעלים מגופך, הקפד לכלול את מיץ הגזר הבריא הזה בתזונה היומית שלך. בזכות הסיבים שלו הוא שומר לאורך זמן ומונע תשוקה למזון. תערובת בריאה של חומרים מזינים יכולה לעזור לך להשיל את אותם סנטימטרים נוספים ביעילות.

מאיץ חסינות

היתרונות של שתיית מיץ גזרמיץ גזר הוא מאיץ חיסוני טוב. שילוב ויטמינים ומינרלים יעילים לא רק יגן על המערכת שלך מפני נזק רדיקלי או יפחית מתח חמצוני לחץאבל גם יגביר את החסינות שלך. ויטמין A, C, K, B6, אשלגן, זרחן הנמצא בגזר עוזרים להגן על גופך מפני נגיפים וחיידקים שונים הגורמים למחלות.

טוב לסוכרת

מיץ גזר עוזר לוויסות ולהורדת רמות גלוקוז גבוהות בדם. הוא דל בקלוריות ודל סוכר ומומלץ לאנשים עם סוכרת.

שומר על מחלות לב וכלי דם במפרץ

היתרונות של שתיית מיץ גזרהאשלגן במיץ הגזר יכול לעזור בהורדת רמות הכולסטרול הרע בגופך. זה גם מסייע בהורדת לחץ דם גבוה ומומלץ מאוד לאנשים עם בעיות כולסטרול רעות גבוהות או בבלוטת התריס.

מירונובה א.


שתיית תה מאצ'ה יפני מפחיתה חרדה   אלוורה: יתרונות ודרכים להוסיף לתזונה

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם