גלארה
ליצרן הלחם של Panasonic SD-207 אין מצב לחם שיפון. אתה לא יכול לאפות לחם שיפון בלעדיו?
נאטה
אני אופה לחם שיפון במצב דגנים מלאים (עם אוכל שחומם מראש)
פוגסקה
שיפון, באופן עקרוני, אתה יכול לאפות במצב הבסיסי - ניסיתי את זה, מסתבר. אבל עדיף עם חימום מראש. אני קורא לזה גם "דגנים מלאים"
קוראטה
ציטוט: פוסיה

תגיד לי, האם ניתן לאפות שיפון או לחם בורודינו בכל יצרני הלחם, שם אין פונקציה מוצהרת?
תצטרך להיעשות במכונה חצי אוטומטית)) הנה מבט על הניסוי שערכתי דוסיה מישקינה. https://Mcooker-iw.icdself.com/in...smf&Itemid=26&topic=489.0

אם בקיצור תהליך הלישה והאפייה עצמה, אז:
1. יש לישה במצב "כופתאות" - אתה עושה בזה שיש לך. העיקר שהבצק נלוש רק.
2. דוסיה מציע להפעיל את מצב השיפון. מכיוון שאין לך את זה, אתה יכול לפצל אותו לשניים:
ו. השאירו את הבצק לנוח כשעה. זו שעה זו הפעם הראשונה שמגיעה.
אז אתה צריך ללוש במשך 10 דקות, ואז 1-20 (שעה עשרים דקות) עולה ואז לאפות שעה.

אולי יש לך משטר דומה. לישה, שעת הרמה, לישה, שוב שעה עשרים הרמה ואפייה.
קושה
ובכן, החלטתי לנסות זאת בעצמי.

הלחם שהוכן רק מקמח שיפון התברר, כמובן, נמוך, צפוף וכאילו לח פנימה. אבל עדיין לא דומה מאוד לווסטפאליאן. ווסטפאליאן צפוף וכבד יותר, כמעט ללא נקבוביות. וקרום הלחם שלי היה צפוף ופריך, שגם אותו לא ממש אהבתי. ובכל זאת, התברר די תפל, אני רוצה קצת יותר מלוח.

אם מישהו צריך את זה, אז הנה הפרופורציות:

לחם רק על קמח שיפון (כמו ווסטפאליאן)

שמרים - 2 כפית

קמח שיפון קלוף - 400 גרם

מלח - 1.5 כפית.

סוכר - 2 כפות. l.

מאלט שיפון - 4 כפות l. (לחלוט 80 מ"ל מים רותחים ולהוסיף לדלי לאחר שהתקרר)

Extra-R - 1 כף. l.

מים - 260 מ"ל.

גרעיני חמניות - 2 כפות. כפות (להוסיף ישירות לדלי)

המצב הוא שיפון, השתמשתי במרית רגילה, לא לחם שיפון.

קושה
שכחתי להוסיף: צבע הפירור זהה לחלוטין לזה של לחם מפעל בורודינו או שיפון, כלומר חום כהה.
3ay4ik
אופים את השיפון כרגיל, והכל יהיה בסדר. העיקר להוסיף קמח שיפון והכי חשוב מאלט או מולסה לצבע. ואם אתם אוהבים שמרים חמוצים, כמובן ..
גַחְמָה
במצב הבסיסי אני מכין לחם שיפון הרבה יותר טוב מאשר במצבים אחרים. במצבים ארוכים יותר, הלחם שלי מפסיק לעמוד והחלק העליון נופל
פאקאט
הרבה תלוי במשטר, ליתר דיוק משך שלבי התהליך. לחם שיפון מעדיף אוכל שחומם מראש
תהליך לישה ארוך, בפעם הראשונה, באחת עצמות, בפעם השנייה באפייה.
קשה להשיג זאת על יצרנית לחם שאינה ניתנת לתכנות, לא יכולתי.
היא אפתה לחמים לבנים בצורה מושלמת, אבל שיפון וכהה לא עבדו טוב.
החלפתי אותו בתכנות, אני משחק עם זמן וטמפרטורה, לחמים טובים התחילו להתברר.
קטיושקה
אין לי גם תוכנית לחם שיפון, אפיתי על חיטה ובסיסית, לקחתי מתכונים מהפורום - אני לא אגיד שזה היה נהדר, אבל טוב. אני חושב שבקיץ, אם נקנה לחם, זה נדיר מאוד (נגור בארץ וגם התנור, כמובן, נרכש בשביל זה)
אלכסנדרה
מצב צרפתי, לאחר 2 הפסקות לישה, הוציאו את הבצק, הוציאו את הלהב, יצרו לחמניה עם הידיים וחזרו לדלי, המשיכו במצב. תהיה טיפוס אחד גדול במקום השני, העיקול השני והטיפוס השלישי. יש חימום וטמפרטורת האפייה גבוהה יותר מאשר במצבים אחרים.
קטיושקה
יש לי LG 152, יש מתכון ללחם שיפון, אם כי אני אוהב את המתכונים מכאן יותר, ואני צריך לאפות במצב חיטה. על פי לוח התוכניות, חיטה וצרפתית זהים, לפחות בזמן.
קרסאטוליה 07
יום טוב לכולם!!!! עֶזרָה!!! היום קניתי תנור 254 של פנסוניק! בקושי מצאתי את זה. הייתי כל כך מאושרת, אבל הבאתי את זה הביתה והתברר שאין בתוכנת "שיפון" ואני קמתי !!!! אנא ספרו לי כיצד תוכלו לאפות אותו בתנור זה או שהוא ייכשל אם תשתמשו בתוכניות אחרות? אני מתחנן שתגיב !!!
אלנה בו
Krasatulya 07, אילו מצבים יש ביצרן הלחם שלך?
התחל בלחם חיטה רגיל ועבר לשיפון כשנוח לו.
אלנה בו
Krasatulya 07, נסה לאפות את זה משיפון https://Mcooker-iw.icdself.com/index.php@option=com_smf&Itemid=99&topic=1998.0... אתה יכול להשתמש במצב דגנים מלאים (אם זמין) או במצב בסיסי. התחלתי איתו.
קרסאטוליה 07
אלנה בו, שוב תודה !!! האם משטר הדגנים המלא משמעו תזונה? ומהו קמח מלא ושיפון קלוף (אולי רק שיפון?).
אלנה בו
כן, זה כנראה נקרא דיאט ביצרן הלחם שלך.
קמח מלא - קמח העשוי מדגנים מלאים טחונים, טחון יחד עם הקליפה על התבואה (קליפה, סובין). במוסקבה אתה יכול לקנות קוסם. תבלינים הודים.
ניתן לזרוע ולקלף קמח שיפון. ללחם שיפון עדיף לקחת לחם קלוף מכיוון שהוא כהה יותר ובעל טעם שיפון בולט יותר.
קרסאטוליה 07
תודה!!!! טוב, אני פשוט לא מצליח להירגע .... אנסה לחפש מחר את פנאס 255. למרות שאומרים שהוא לא נמצא במוסקבה. המועדים נגמרים - בעוד 3 שבועות אני רוצה לקחת את אמא לעיר אחרת במתנה ... אני לא יודע מה לעשות
אולי נוכל להסתדר ללא בורודינסקי או איכשהו להסתגל. אבל אני חושב שזה יהיה קשה לה ... אה, היא הייתה נסערת לגמרי ... בנות, יעצו משהו ...
הִתלַהֲבוּת
קרסאטוליה 07 ... למה אתה כל כך נסער? יש לי מכשיר Panasonic 255, אך לאחרונה אני מעדיף לאפות לחם שיפון במצב דיאט (דגנים מלאים). ויש עוד הרבה אפשרויות. כך קרה שמצבי הבסיס והשיפון שלי אינם מבוקשים במיוחד
קרסאטוליה 07
הִתלַהֲבוּת! תודה על התמיכה!!!! אבקש שתגיד לי איך לאפות במצב דיאטה ואת המתכון ללחם הבורודינו שלך או הלחם. קניתי את HP במתנה לאמא, בעוד 3 שבועות אני אקח אותה לעיר אחרת. לפני שמלמדים אותה, יש צורך בדחיפות למלא את ידה. וכולנו אוהבים את בורודינסקי. ספר לי בבקשה. אסירת תודה מאוד מראש !!!
הִתלַהֲבוּת
קרסאטוליה 07 ובכן, אתה רוצה הכל ישר ובבת אחת אל תתעסק ואל תדאג, התחל בקטן)) אלנה בו אמרה לך נכון, נסה לאפות חיטה פשוטה בתור התחלה, תרגיש את הכיריים. ואז אתה יכול לעבור לשיפון.
עכשיו אני מעדיף את תנור השיפון על מחמצת קפיר מבית Admin. והיא עדיין צריכה לגדול
אפשר להתחיל עם דרניצקי מפוגאסקי - נטול בעיות וטעים. חפש גם כאן https://Mcooker-iw.icdself.com/in...mf&Itemid=26&topic=1064.0 חיטה-שיפון-כוסמת מבית Admin, איתו אני משחק עכשיו, כמיטב יכולתי, גם עם מצבים וגם עם מרכיבים.
לי באופן אישי, עדיף עכשיו להתחיל בפיצה, יוצא לישה אחת-הגהה-עוד לישה עם הגהה. בסוף התוכנית (הוא גם מחמם את התנור ואת הבצק שבתוכו, שאז טוב להרמה) אני מכבה את התנור, מוציא את המרית ומכוון למצב דגנים מלאים. זה אפשרי עם עיכוב של שעה. יש מספיק זמן להרים בצק כבד.
נסה את זה, אתה בהחלט תצליח))
אוליאנה
ב- moulinex 3000 שלי, אין גם אפיית לחם שיפון, אבל אני אופה אותו במצב - לחם איכרים או לחם כפר.
וגם אי אפשר היה למצוא מאלט ללחם שיפון. ומצאנו אפשרות קלה נוספת. קניית תרכיז מאלט לקוואס. אנו מוכרים אותו בסופרמרקטים גדולים בפחיות של 500 גרם. או בקופסאות - להכנת קוואס תוצרת בית. (הם מכילים שמרים ותרכיז מאלט זה נארז בשקיות של 40 גרם).

מתכון לחם שיפון טעים:

מים, (קחו מעט) לפזר 2 כפות.כפות תרכיז מאלט, הוסיפו 2 כפות. l. שמן צמחי. הנפח הכולל של הנוזל צריך להיות -300 מ"ל.
קמח שיפון 160 גרם.
קמח מהדרגה הגבוהה ביותר 300 גרם.
מלח 1.5 כפית l.
סוכר -1.5 שעות. l.
שמרים -1.5 שעות. l.

אתה יכול להוסיף תבלינים. ניסיתי לעשות עם שמיר ובצל מטוגן. לא רע.

המתכון הזה הוא לכיכר לחם של 750 גרם. קרום 2 (בינוני)
אתה יכול לקבל מצב שבו הלישה נמשכת מיד, או במקום שהוא מחומם תחילה. יעבוד בכל מקרה. אני אופה יותר במצב - כשהאצווה מיד. אין לי מספיק סבלנות. הכל מעניין להסתכל, אבל איך זה שם?
קטיושקה
לאחרונה הכנתי את דרניצקי מפוגאסקה, למרות שהוספתי פאניפרין ורקחתי מאלט (מכיוון שיש לי אותם), השאר הוא בהחלט על פי המתכון - יצא לחם, מעבר לשבחים !!!!!!!!! והריח הוא כמו במאפייה לפני 20 שנה, אכלתי בעצמי חצי גליל!
כן, אין לי מצב שיפון, אפיתי חיטה במצב חיטה, ויש לי רק עצם עצם אחת.
אוליאנה
יש לי גם עצם עצם אחת, אבל לשה כמו שצריך.
אך למרבה הצער אי אפשר למצוא כאן מלט ופניפרין. הם לא מוכרים לפי משקל, ואני לא צריך שקיות ענק. ואיזה סוג של מאלט?
קטיושקה
מאלט הוא אבקה חומה. בעלי קנה לי לחם במרכז התערוכות הכל-רוסי בבית (הוא הלך לתערוכה, שמר על הסירה, וביקשתי להיכנס לקנות מאלט, אז הוא קנה פאניפרין ואגרם) כשנגמר לי הקוואס מאלט, כנראה שאשתמש בו.
מנהל

ניתן להחליף מאלט יבש או קוואס יבש בורט קוואס נוזלי. 2 כפות. l. מספיק 500 גרם קמח.
התכונות ועקרון הפעולה זהים.
קקי
נראה לי שלטעם שונה יש לחם עם wort kvas ו- kvass יבש.
LaraN
ציטוט: BooBoo

נראה לי שלטעם שונה יש לחם עם wort kvas ו- kvass יבש.
כן, שונה לחלוטין. וצבע הפירור שונה: עם קוואס יבש הוא בהיר יותר, עם מאלט שיפון (אם מבושל) כהה, ועם wort kvass אני מקבל חום, עם גוון אדמדם.
קטיושקה
הטעם שונה עם מאלט, יבש או פודינג. אני אוהב את זה יותר טוב כשאני מבשל את המלט. אז שמתי לחם בבוקר - סוף סוף קניתי קמח שיפון, אם כי נזרעתי, במקביל נראה איך להכין ממנו לחם. הפסקתי לקנות לחם לגמרי עם כניסת התנור
vika.perushko
צהריים טובים כולם!

היום לראשונה יצא שיפון, בפאנאס 254 שלי, התוכנית הייתה בסיסית + קרום כהה, הגדרתי גם את הטיימר כך שיהיה לחם טרי בבוקר, המתכון הוא "כמעט" מההוראות, אבל בלי מאלט, מחוסר

הכל נמדד בכוס מדידה ובכפית מפנאס

שמרים 2 כפית
קמח חיטה באיכות גבוהה (2 כוסות - 300 מ"ל)
קמח שיפון קלוף (2 כוסות - 300 מ"ל)
דבש כוסמת 2 כפות l.
כמון 1 כף. l.
מלח 1.5 כפות. l
השמן גדל. (היה לי אגוז) 2 כפות. l.
400 מ"ל. מים

זה התברר טוב מאוד, זה נראה כמו לחם בלארוסית, אתה יכול לנסות אותו ב 10-20 מ"ל. פחות מים
1556
התנסיתי גם באפיית לחם שיפון בלי שיהיה לי מתכון. לא אהבתי את התוצאה. הייתי רוצה לקבל מתכון ספציפי יותר, אם למישהו יש אותו, במיוחד למכונת לחם ללא מצב מיוחד, בפרט LG.
מנהל

היכנסו למתכונים ומצאו את המתכון המתאים לכם באופן אישי, ישנם רבים כאלה באתר, כולל הגונים רק משיפון חיטה ועד שיפון.
קלושקה
ציטוט: אתנאסיוס

התנסיתי גם באפיית לחם שיפון בלי שיהיה לי מתכון. לא אהבתי את התוצאה. הייתי רוצה לקבל מתכון ספציפי יותר, אם למישהו יש אותו, במיוחד למכונת לחם ללא מצב מיוחד, בפרט LG.
אני אופה לחם שיפון ב- LG במצב חיטה מלאה (דומה לצרפתית, עם חימום מראש), מפסיק אותו לאחר הלישה השנייה והגידול, כאשר התצוגה מראה את השעה 2:06, משאיר את הבצק לתפוח עוד 40-50 דקות ו הפעל את מצב האפייה. מתכון מבית Panasonic, שונה מעט:
מים -300 גרם
קוואס יבש 20 גרם להרתיח עם מים רותחים 80 גרם
חומץ 10 גרם
קמח חיטה 225 גרם
קמח שיפון 310 גרם
מלח 1.5 כפית
מאסטו ירקות 20 גרם
מולסה 30 גרם
כוסברה 1 כף
שמרים 2 כפית
ג'פרי
גם לי אין תוכנית כזו, וניסויים רבים עם אלה הקיימים הביאו לתוצאות בינוניות או גרועות בעליל.עכשיו אני משתמש באלגוריתם שלי: פעמיים "בצק לפסטה" (אנלוגי ל"פיצה ", ללוש 14 דקות), ואז" בסיסי ", אבל אחרי המנה השנייה אני מוציא את המרית. או אם אתה צריך לעשות את זה במכשיר חצי אוטומטי, ואז שלוש מנות על פיצה, ומיד העיקרית ללא מרית.
סימקה
ניסיתי את כל התוכניות והשילובים, והאפשרות הטובה ביותר שלי היא זו: אופן הלחם הצרפתי, לאחר הלישה הארוכה הראשונה ביד רטובה אני מוציא את המרית, מחלק את הבצק לדלי וזהו ... ואז הוא מייצג את עצמו, עולה לאט במשך השעתיים הנותרות ... והלחם מוכן!
סימקה
אה, כבר כתבתי איפשהו בענפים אחרים ... עכשיו אין מתכון מדויק בגרמים בהישג יד, אך בדרך כלל "האלגוריתם" של הפעולות הוא כדלקמן:

1) אני לוקח כבסיס מתכון ללחם העשוי מדגנים גסים. היחס בין קמח חיטה לקמח חיטה הוא 60 עד 40 (לפעמים אפילו 70 עד 30). אם אתה לוקח את זה בחצי או יותר חיטה, אני לא טוב במיוחד.

2) סדר ההטלה - תלוי אם אני מבשל את התלתן או לא:
מים, מאלט מבושל, להפיל את משקל הדלי בקשקשים ל -0, קמח חיטה, מחמצת יבשה (בערך 1 כף ליטר), פניפרין (1-2 כפות ליטר), קמח חיטה (אני לא ישן 10-15 גרם למשקל המומלץ)

אם אני לא מבשלת את המלט (עצלות, אמא), אז אני מוסיפה אותו יחד עם המחמצת והפניפרין לפני הקמח.

עכשיו אסביר את מעשי. אם אתה מודד בדיוק את הדוחן. וחי. ואז להוסיף את המחמצת עם המלט, נראה לי שיש צורך להגדיל את כמות המים מכיוון שהבצק יוצא חזק. ככל הנראה, "תבלינים" יבשים אלה מושכים לחות על עצמם, והרבה. אם משקלם נכלל במשקל הכולל של הקמח, זה יהיה בסדר. שוב, אני לא ישן מספיק קמח בסוף כדי שאוכל להתאים את "ההידוק" של הבצק במהלך הלישה.

אם אני מבולבל, שאל שוב!

סימקה
כתב, כתב ואז ראה רק ...

אני מכנה בעקשנות קמח שיפון "שיפון". סלחו לי בנדיבות, זה קרה אוטומטית! ילידי הוא אוקראיני ...
gorgo6a
תודה רבה לך סימקה, אבל אני עדיין לא יכול לקנות פניפרין וחוכמה אחרת, אז אני זורע את כל קמח השיפון המלא.
אגב, לחם דרניצקי מפוגאסקי התגלה כטוב - הכיפה לא נקרסה, היא פשוט נסדקה מעט (כאילו ללחם לא היה מספיק זמן לעלות, אז בהחלט אשתמש בטכניקה שלך ואנסה לאפות במצב פרנץ והסר את המערבל כדי להגדיל את זמן העלייה)
דוֹבְרָה
יום טוב לכולם! אתה יכול בבקשה להגיד לי איך להכין לחם שיפון "חמוץ"? בכיריים שלי אין מצב "שיפון", אפיתי במצב "קאנטרי" ו"לחם עם דגנים מלאים ", הכל בסדר, אבל די תפל. אולי אתה צריך סוג של חמץ, או חומץ?
LaraN
ציטוט: בארסה

יום טוב לכולם! אתה יכול בבקשה להגיד לי איך להכין לחם שיפון "חמוץ"? בתנור שלי אין מצב "שיפון", אפיתי במצב "קאנטרי" ו"לחם עם דגנים מלאים ", הכל בסדר, אבל די תפל. אולי אתה צריך סוג של חמץ, או חומץ?

בארסה, קפיר ישן נותן חמיצות ללחם, אתה יכול להוסיף כפית לשיפון. חומץ תפוחים, או חומצת לימון (אם אבקה, אז על קצה הסכין). ישנן תרבויות ראשונות יבשות מוכנות Extra-R ו- Agram.
gorgo6a
היום שפכתי 100 מ"ל קוואס מחומצן במקום מים (את הקוואס הכנתי בעצמי מוויורט משומר קוואס עם מחמצת משמרים לחוצים, מים וקמח חיטה). קיבל גם חמיצות.
לינא 777
שלום!!! יש לי תערובת לחם שיפון ב- LG, אבל לא אהבתי את זה, מתכון המחמצת מצורף, אבל אני לא רוצה לאכול !!!!
קטיושקה
יש לי LG ואין פונקציית שיפון, כמו גם אין מבצעים. בוחשים, אבל לאחרונה הכנתי לחם כזה:
300 גרם. מים
200 גרם. קמח חיטה
200 גרם. שיפון קלוף
כפית אחת מלח
1 - 2 כפות. l. שמן צמחי (עשוי בלעדיו)
1 כף. l. פאניפרינה
1 כף. l. אגרם
1.5 כפות. l. מאלט (אם מבושל, אז בהתאמה, 70 גרם פחות מים)

אפוי במצב הראשי או חיטה, שתי התוצאות נעימות מאוד.
כמה פעמים עשיתי את זה עם קמח שיפון זרעים (100 זרעים ו 100 קלופים) אהבתי אותו אפילו יותר.
קטיושקה
שכחתי לומר על שמרים - 1.5 כפית.
פרוקן בוק
ואפיתי לפי המתכון מההוראות לפנאסוניק 255/254 RYE BREADED.
הוסיפו 2 כפות.כפות גלוטן ול"חומציות "10 מ"ל מיץ לימון סחוט טרי (הוחלף במתכון 10 מ"ל מים). תכנית - דיאטה, מצב מהיר, גודל XL (חשבתי ש"אסיים "את החסר של 15 דקות בטמפרטורה).
כשהתנור נשמע, הכנסתי לחם בדיקת טמפרטורה - 90 * (נזכרתי במנהל, שהמליץ ​​על 95 *)
ניסיתי לסיים את הלחם בתכנית האפייה, אבל התנור סירב להדליק
ובכן, מה עוד אוכל לעשות? .. שמתי את הלחם להתקרר על רשת

בשורה התחתונה. התברר שטעים מאוד.

LaraN
ציטוט: קטיושקה

יש לי LG ואין פונקציית שיפון, כמו גם אין מבצעים. בוחשים, אבל לאחרונה הכנתי לחם כזה:
300 גרם. מים
200 גרם. קמח חיטה
200 גרם. שיפון קלוף
כפית אחת מלח
1 - 2 כפות. l. שמן צמחי (עשוי בלעדיו)
1 כף. l. פאניפרינה
1 כף. l. אגרם
1.5 כפות. l. מאלט (אם מבושל, אז בהתאמה, 70 גרם פחות מים)

קטיושקה, אתה לא מכניס סוכר? עולה טוב?
קטיושקה
אני לא שמה סוכר, זה יוצא טעים מאוד לטעמנו, בעלי אמר שזה לחם השיפון הכי טוב שאפיתי.
LaraN
קטיושקה, תודה. אני אנסה. לאחרונה הפסקתי להכין לחם שיפון. כבר שינינו מצבים. גם על העיקרי וגם על כל הדגנים. או שהגג נופל, או שהוא מתגלה מהמורות, אם כי אני בהחלט צופה בלחמנייה.
האם יש תמונה של הלחם הזה?
קטיושקה
עכשיו אני לא יכול לשנות את הפורמט של התמונה, אבל עדיין אין תוכנית, אבל ברגע שהיא מותקנת עבורי, אני אפרסם אותה בשמחה, אולי זה יהיה שלם עד למועד זה (עכשיו רק חצי נותר)
קטיושקה
הלחם שלי

PA094963.JPG
שיפון בייצור לחם, אם אין פונקציה כזו

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם