מרמל
שלום, ברצוני להבהיר אודות הפונקציות של ה- Panasonic SD-257, בתיאור בשוק Yandex כתוב שאין בו לחם חיטה שנאפה בו (טוב, זה לא, ומאפים מתוקים. הנה קראתי. שהם נבדלים רק בציפוי הדלי, המתקן. אתר היצרן גם כמעט לא מצא הבדלים.
הסתכלתי על דגם 255, אך הוא אינו זמין (כמובן, אם תחפש תוכל למצוא הכל), אז אני מסתכל על ההבדלים בין 255 ל -257 דגמים

ושאלה נוספת לגבי Kenwood BM450, קראתי שהוא רועש (לשים לחם, אני מניח בלילה), אם ילד (רגישות רגילה לשינה) ישן על פני החדר, זה נשמע או נסבל.

וכמובן השאלה הרטורית, מה עדיף לקחת. אין ניסיון, אני אוהב לאפות כל מיני ממתקים, אנחנו מעדיפים לחם שיפון. אבל אני אוהב את כל הפעמונים והשריקות בטכנולוגיה, ואני תמיד מנסה לשלוט בהם
רינה
ציין את שאלתך, בבקשה, היא לא מאוד ברורה
ציטוט: מרמל

שלום, ברצוני להבהיר אודות הפונקציות של Panasonic SD-257, בתיאור בשוק יאנדקס כתוב שאין בו אפיית לחם חיטה (טוב, זה לא, ומאפים מתוקים. כאן קראתי שהם נבדלים רק בציפוי הדלי, במתקן. כמעט ולא מצאתי הבדלים באתר היצרן.

נוסף. דגם 257 בפונקציונליות דומה לחלוטין ל- 255, למעט הכיסוי. ההוראות כמעט זהות.

פנסוניק שקטה מאוד. אפילו במטבח, אני יכול לדלג על תחילת המנה. לחם מתוק בפנסוניק שלי בדרך כלל יוצא שזוף.
מרמל
תודה רבה על תשובתך, החלטתי על החברה, אני אקח את פנאס (אני מאוד מרוצה מהקריקטורות מהם), נשאר להחליט 256, או 257 דגם לקחת. בגיל 256 זה מביך שלא מתארים את תפקידו של לחם שיפון, ובעיקר אוכלים אותו רק
רינה
ב- 256 "שיפון" לא. אבל אנשים רבים מסתדרים עם אפייה בתוכנית "הראשית".
מרמל
תודה, עצרת ב- Panasonic 257, עכשיו בחיפושיה. התברר שגם למצוא אותו במחיר סביר הוא בעיה.
התקשרתי לקישור הפרסום לחנות (מבאנר הפרסום המקומי), אז הם אמרו, כל התנורים זה ללכת, כבר אזלו, והמשלוח הבא עדיין לא ידוע. אני אחפש
ksy
אנשים, אני צריך יצרנית לחם לסבתא שלי, בלי פעמונים ושריקות. מה אתה מייעץ?
גבי
ksy אז אתה מסתובב ומסתכל בחנויות מקוונות, יש הרבה כאלה, אבל איזה אתה צריך? יש צורך לקבוע איזה מקסימום או מינימום לחם אתה צריך, למשל, אם היא גרה לבד, אז היא צריכה תנור קטן עם גודל לחם מינימלי, אבל באופן כללי לכולם יש סט תוכניות בערך זהה צריך להמשיך מצורכי הסבתא. יש לנו אנשים שאופים בתנורים זולים ושום דבר, שום דבר לא יותר גרוע מאלה יקרים. בהצלחה.
מאיזו עיר אתה? הקלד חנות מקוונת 5 בסדר ביאנדקס, למשל, פתח את כל העיר ותראה, בחר.
רינה
ציטוט: ksy

אנשים, אני צריך יצרנית לחם לסבתא שלי, בלי פעמונים ושריקות. מה אתה מייעץ?
אחת הנקודות עשויה להיות נוכחות של תצוגה קריאה היטב (או שהכיריים הם ללא פעמונים ושריקות וללא מסך). הייתי משוכנע בכך כאשר התייעצתי עם חברים שהוצגו בפניהם HP. כמעט לכולם במשפחה יש בעיות ראייה, ו- HP סיימה עם מסך זעיר. גם עם הראייה הרגילה שלי הייתי צריך למתוח את העיניים מאוד. ושימו לב לאופן הצבת הדלי (חלק מה- HP דורשים התקנה מדויקת מאוד).
*** יאנה ***
דגמי LG מתאימים. נראה שיש להם מסך קטן, אבל הוא זורח באדום, הוא נראה לעין. בניהול ללא בעיות הכל ברור. אתה לא צריך הרבה מצבים. קוֹמפָּקטִי. לסבתא שלנו (היא בת 78) יש HP LG - 151 והיא מאוד שמחה. במידת האפשר, בחר דגם שבו יש מצב אפייה נפרד. סבתות אוהבות לחמניות לנכדים לאפות ...
רינה
יצרנית הלחם צריכה להיות פונקציה נפרדת לישה והוכחת בצק ואפייה נפרדת.
לִסְרוֹג בְּמַסרֵגָה אַחַת
ציטוט: IRR

האם אוכל לאפות רק לחמניות באפייה ב- HP? אולי רק אחד ... אבל גדול. וזה יקרא גליל.
IRRishka
אתה יכול, אני אופה, זה ב- HP:

עזרה בבחירת יצרנית לחם

IRR
ציטוט: קרוש

IRRishka
אתה יכול, אני אופה, זה ב- HP

כמה פעמים כמות זו? עבור 2? ואז אתה צריך לקחת את התנור עם דלי גדול וארוך, עבור 2 מערבלים. האם זו סבתא נאדה? שם, תפוקת הלחם היא 1.5 ק"ג או 1,200. היא תאכל את זה שבוע. אפילו עם סבא שלי.

של. פֵּרוּר!, אתה ופרעוש, במידת הצורך!
*** יאנה ***
ואז אתה צריך לקחת את התנור עם דלי גדול וארוך, עבור 2 מערבלים. האם זו סבתא נאדה?
בשביל מה? לישה של הבצק במשך 750 גר ', אפילו בדלי קטן, מתקבלים 4-5 לחמניות כאלה. מספיק ליומיים. סבתא אופה את "הכופתאות" האהובות עליה. באתר יש מתכון דומה שנקרא "לחם קופים". או פרג רול עם אגוזים.
ulia0306
יום טוב! בעלי ואני עמדנו לקנות HP לעצמנו ולאמי.
ניסיתי לקרוא את ההודעות של בעלי התנורים לפי מודל בפורום, אבל שלטתי רק ב -2 חברות בשלושה ימים, יש יותר מדי ביקורות. נראה שבעלי פנסוניק משבחים את זה, אבל מביך שיש לערבב את הבצק על הכופתאות ביד (פגשתי כמה ביקורות כאלה). מארחות קנווד אופות כל הזמן את הקרום ומתבוננות בקולובוקים, בוחשות אותו כל הזמן ומגרדות את הקמח בעזרת מרית. ובכל זאת, ברצוני לטעון את המרכיבים ולשלוף את הלחם הטעים המוגמר. והייתי רוצה מאוד גם לאפות לחם שיפון. לפי הדיווחים הבנתי שאפשר לאפות אותו בכל תנור אם מנסים מאוד. אבל כמתחיל, אני מפחד.
ועדיין, יש הרבה טיפים בנושא זה לקנות סוניה או קנווד, ובעיר שלנו יש גם מולינקס וסקי. שאר החברות בקרסנויארסק לא נכנסות. הבעלים של Mulinexes יגיבו איך אתה אוהב את ה- HP שלך.
סזלסטר
ulia0306 אם רוצים ללוש בצק קשוח, אי אפשר להסתדר בלישה או ידיות
רינה
ulia0306 , אחת הביקורות על בצק הכופתאות היא שלי. אני משתמש בבצק קשה מאוד שאף תנור לא יכול להתמודד איתו כרגיל. פשוט אין להם מספיק כוח מנוע (למשל, למכונות מטבח שמתמודדות עם זה לבד יש מנוע של 1-1.5 קילוואט). ואני פשוט מצטער על ה- HP שלי. אבל ... התנור משתלט על 4/5 מכל העבודה, מעט מאוד נשאר לידיים (ורוב הקמח מתערב במהלך הגלגול).
*** יאנה ***
ulia0306
לפי הדיווחים הבנתי שאפשר לאפות אותו בכל תנור אם מנסים מאוד. אבל כמתחיל, אני מפחד.
כל אחד צריך לנסות, ללא קשר לדגם הכיריים. :) העיקר לא חזק, אבל זהיר. מעולם לא ערבבתי בצק על כופתאות ...
אני עדיין רוצה לטעון את המרכיבים ולשלוף את הלחם הטעים המוגמר.
לכן משבחים את פנסוניק. LG זה אותו טוב, אבל אטמי השמן נכשלים לאורך זמן .. הם משבחים בעצם כל אחד משלו, כי. בעצם לכולם יש אחד, טוב, שניים. (טוב, לחלקם יש כמה שבורים בקומת הביניים)
ulia0306
ציטוט: sazalexter

ulia0306 אם רוצים ללוש בצק קשוח, אי אפשר להסתדר בלישה או ידיות

אני יכול להסתדר בלי בצק תלול, אבל אמא שלי אוהבת להכין מאנטי וכופתאות ביתיות. אני מאוד רוצה להקל על עבודתה
רינה
ulia0306 , על העובדה שאני לשה את הבצק בידיים - רק מישהו מעדיף את הבצק בעל עקביות עדינה יותר, אבל אני אוהב צפוף כל כך. לכן אני צריך לערבב את הקמח.
האמינו לי, יצרנית לחם (כל שהיא!) תיקח על עצמה את מרבית העבודה בלישת הבצק. אז זה יהיה עזרה טובה לאמא בבישול גמל שלמים, כופתאות. אל תשכח שגם במהלך הרידוד הבצק עדיין צובר קמח.
אם אפשר, הרגישו את יצרני הלחם חיים. פתאום אתה כל כך ימצא חן בעיני כמה מהם, שאפילו לא תרצה להסתכל על אחרים.
ulia0306
תודה לכולם על העזרה. החלטתי לקנות את PANASONIC SD-256 באתר הרשמי. כעת יש להם משלוח חינם לדגם זה, והם הבטיחו אחריות לשלוש שנים.
mnk
משהו שאני מבולבל לחלוטין ביצרני הלחם.
ברצוני לבקש ממך עצה.
דרישת HP:
-אפשרות לאפות בגט
- כדי לגרום ללחמנייה להיראות כמו חנות סטנדרטית (לבנה מוארכת)
-עם אפשרות התאמות

אנא ספר לי ממה לבחור.
מַלתָעָה
אם תסיר את מספר התוכניות, ניתן לחלק את יצרני הלחם:
- מתקן - דגמים בודדים של כל יצרן, כאלה שאין להם את זה פשוט חורקים בזמן הנכון (IMHO לחובבן)
- בגטים - רק דגמי מולינקס ישנים יותר
- צורה עגולה נוספת - Tefal OW 4002, Gorenje BM 900 AL? ניתן לרכוש עבור דגמי קנווד בודדים 350, 450 וכו '.
בחר מה שנחמד לך יותר.
mnk
האם יש לפנסוניק דגמים עם בגטים?
טניה 123
המודל הזה בהחלט מכין בגטים. מולינקס OW5024 בגט לחם ביתי
סזלסטר
מולינקס OW5024 בגט לחם ביתי דומים יותר לחמניות ותצטרכו לפסל אותם בעצמכם
מַלתָעָה
יש הרבה סרטונים ביוטיוב
למשל, על בגטים מולינקס
קונה פוטנציאלי
אחר צהריים טובים לכולם, אני מיד מתנצל על כך שלא היה לי הרבה בנושא.
בחרתי יצרנית לחם, עצרתי בפנסוניק, התחלתי לקרוא את הביקורות ולקרוא את זה:

הכל היה נהדר אלמלא העובדה שבתנור יש מחבת טפלון ללחם ... כן, למעשה, לכל יצרני הלחם הביתיים שאני מכיר יש כאלה. חבל - אבל אם לוקחים את זה בחשבון, התנור לא מתאים לי - כי הנזק מהלחם שלה הוא יותר מהנרכש - כי טפלון = רשע. מי לא בנושא - אני מבקש ממך קודם לקרוא את החומרים בנושא "טמפרטורה גבוהה ופליטות מטפלון", ורק אז לבקר אותי על ההערה הזו.

הייתי על המשמר וטיפסתי לקרוא על טפלון, ומה שקראתי לא הפתיע אותי לטובה.

אני רוצה לדעת את דעתך, האם זה כל כך מזיק.
וקראתי גם כי לכיריים הללו יש ציפוי מצופה יהלום, האם הוא בטוח יותר מכיריים אחרות?

מי חושב או יודע מה, אנא מהרו.
רינה
ציפוי היהלום הוא אותו מונע הידבקות, רק עם רכיב נוסף.

הרבה נאמר על המזיקות הקיצונית של ציפויים מונעי הידבקות (טפלון הוא השם המסחרי של אחד הנגיפים), אך עד כה איש לא הביא ראיות אמיתיות. ראיתי את התוצאות של מחקר אחד - הם חיממו את המחבת ובדקו את רמת ההפרשות הנוראיות האלה. משהו החל להתבלט רק כשהמחבת התחממה לוהטת, והציפוי פשוט התחיל להתקלף. הטמפרטורה הייתה כ -400 מעלות צלזיוס. למעשה, לכן אסור לחמם מחבתות ריקות.

ליצרני הלחם לא תהיה הטמפרטורה הזו. המקסימום הוא 180 מעלות.
Sveta_Amursk
שלום קונה פוטנציאלי יקר. אני רוצה להגיד לך שאתה טועה מאוד בקשר לטפלון. טפלון עלול להזיק, אך בשלב בו הוא מתחיל להשמיד את עצמו בטמפרטורה גבוהה מאוד. אבל זה לא קורה אצל יצרני הלחם האם ברצונך לומר שתבניות האלומיניום, שבמקומות מסוימים עברו בירושה מסבתותינו, הן בריאות יותר. לאחרונה קניתי Panasonic SD 256. ואני מאוד מרוצה מהציפוי, שעמיד מאוד, פלואור יהלום. כיכרות לחם כמעט ולא נדבקות אליו. טיפול בצורה בצורה מינימלית, אפשר אפילו לנגב אותו עם מטלית וזהו. כן, אם זה מגיע, החיים בעולם הזה גם מזיקים. מה אנו נושמים, מה אנו אוכלים ומה אנו שותים. האקולוגיה נוראית!
קונה פוטנציאלי
תודה, הבנתי, פשוט חשבתי שאף אחד לא יענה, בקרוב 8 במרץ, אני מכין מתנה)

בקשר לתארים קראתי שכבר החל מ -180 משתחררים אדים מזיקים ...
קונה פוטנציאלי
קרא באינטרנט ...

הדרך הקלה ביותר להשיג ביקוע טפלון היא לחמם אותו. דופונט טוענת כי ציפוי הטפלון אינו נסדק אפילו ב -315 מעלות, שלטענת החברה גבוהה בהרבה מהטמפרטורה המשמשת לבישול מזון, אך ניסוי עצמאי מכחיש זאת. הטמפרטורה הנמוכה ביותר בה טפלון נכנס לאוויר נמצאה 230 מעלות. בתורו, הטמפרטורה הנמוכה ביותר בה החומרים ששוחררו מהציפוי הלא דביק הרגו את הציפורים היא 202 מעלות! זה מוכיח שניתן לשחרר רעלים גם בטמפרטורות נמוכות יותר.כתוצאה מהניסוי של קבוצת עבודה סביבתית מומחים עצמאיים, הוכח כי בתוך 2-5 דקות מחמם טפלון מתחמם הרבה יותר ממה שדופונט מציין. מדענים מאוניברסיטת טורונטו הצהירו כי טפלון וציפויים דומים מחולקים לנוירוטוקסינים וגזים הגורמים לאפקט החממה. כאשר מחממים מחבת, הטפלון המשמש בחיי היומיום פולט חלקיקים מיקרוסקופיים הנכנסים עמוק לריאות ונותרים שם וגורמים למוות של ציפורים, בעוד שאנשים מפתחים תסמינים של מה שמכונה חום עשן פולימרי - בדומה לתסמינים של רציני מחלה. לראשונה נרשם קדחת כזו בשנת 1950 בקרב עובדים במפעל טפלון. מחקרי דופונט הראו כי מחלה זו מאיימת במיוחד על מעשנים, אולם החברה פתאום הגיעה למסקנה שטפלון אינו מזיק לבני אדם אם הם לא מעשנים בזמן הבישול. ההיפך הוכח בפועל, ומאז 1960, עובדי דופונט שנאלצים להתמודד עם טפלון בטמפרטורות מעל 204 מעלות נדרשים ללבוש מסכות מגן.

אם המאמר המלא מעניין, אני יכול לזרוק את הקישור.

ברור שחיים מזיקים. ולא הייתי דואג לעצמי, אבל אני רוצה להגן על יקיריי ככל האפשר ... זה כל מה שאגלה ... סליחה שמשעמם לי, אבל אולי מישהו אחר יגיד משהו ...
שרלי
קונה פוטנציאלי ראוי לשבח שאכפת לך מבריאות יקירייך! אבל, לדעתי, עדיף כאן בלי קנאות, אחרת אתה יכול להביא את עצמך לפסיכוזה (זוכר את מייקל ג'קסון, שישן בחדר לחץ, לבש מסכה וכפפות ואיך הכל נגמר?) אתה מבין, המצב הוא כפול, לדעתי. גם אם ניקח כבסיס את העובדה שהוא מזיק, לא ניתן יהיה להגן על עצמך באופן מוחלט. אוי ואבוי! כי:טפלון נמצא בכל מקום. הוא כלול ב:
- בחלקים המרכיבים של מטוסים, עור חיצוני;
- בקרמים וטיפולים לאקנה (למשל זריקות עור);
- בבגדים לתיירים ולפנאי, למשל. גורטקס;
- בציפויים;
- בבגדי מבוגרים, ילדים ואפילו תינוקות;
- בשבבי מחשב;
- במחליקי שיער;
בחוט דנטלי;
- בבידוד חשמלי;
- במנות למוצרי מזון מהיר;
- בקצף לכיבוי אש;
- ברהיטים;
- בציוד גן וריהוט גן;
- במייבשי שיער;
- סרוג;
- בצבעים;
- בכלי מטבח;
- במגהצים ובכיסויי קרש גיהוץ;
- בבגדי עור;
- בנורות;
- במזוודות ובתיקי נסיעה;
- במיכלים המשמשים לרפואה;
- בקשיחים ומסירים לקים;
- בחומרי הדברה;
- במיטות לחיות מחמד;
- בתותבות;
- בקצף גילוח ובג'לי;
- בציפויים של פאנלים סולאריים;
- הרכבת משקפיים עם עדשות ללא שריטות;
- במסירי כתמים;
- במכשירים כירורגיים;
- במטריות ...
מצד שני, אתה לא יודע-של מה ו באילו תנאים לחם אפוי שנקנה בחנות. לא מזמן אתמול בחדשות היה סיפור נורא על זנבות חולדות בלחם מוכן .... brrrrr ... מבחינתי זה בהחלט גרוע יותר. כן, וחוץ מזה, יש הרבה דברים מזיקים עכשיו. לדוגמא, כלים העשויים ממלמין, נתרן לאורת סולפט וכו 'וכו' כפי שאומרת רינתא ליטווינובה, "קאאאק מפחיד לחיות!" אז תחשוב בעצמך, החליט בעצמך שיהיה לך או שלא יהיה לך
Sveta_Amursk
ובכן, באופן אישי, לא הייתי מאמין בצורה כה עיוורת לכל מה שכתוב באינטרנט. אתה מאמין שגם פרסום, נכון? ובכן, אם אתה באמת רוצה להבטיח ... ובכן ... חודש להישאר עם ידיות, לאפות בתנור. כמה זמן עקרות בית משתמשות במנות טפלון? ומה, כולם מתים, נכון?

באופן אישי לא הייתי מאמין בצורה כה עיוורת למה שכתוב באינטרנט, פרסומות וכו 'ואם אתה רוצה להגן כמה שיותר ... אז מה אז. ללוש עם ידיות, לאפות בתנור. שלך תמיד!
רינה
בחומרי ניקוי יש לוריל סולפט סיוט (או משהו שם), במזון יש הרבה חומרים משמרים, בתמרוקים לילדים, ג'לי נפט (כלומר שמן מינרלי) וכו '.

צריך להיות קשור לסכנות מסוימות. לדוגמא, אני רואה בכך סיכון חמור יותר עבורי וילדי לבוא מלחם בחנות, המובא ללא ארוז.עד שהוא מועמס על מגשים, עד שמביאים אותו, עד שאיזה דוד ואסיה פורק את הלחם הזה ומכניס אותו לחנות, בזמן שהלחם הזה נמצא בחנות ... בכל שלב יש את אותו הסיכון - לקבל זיהום חמור על הלחם ... כיצד מוציאים ספרים סניטריים על ידי המובילים? ורבים מהמוכרים של ימינו. ועכשיו יש כמעט מגיפה של שחפת. מכרסמים לרוב מסתובבים בחנויות כמעט בגלוי. הנה לפטוספירוזיס. ואני לא רוצה לדבר על "משפרי". הביקה הזו נכנסת ללחם בשלב הבצק.

לכן, מבחינתי, הסיכון לציפויים מונעי הידבקות הוא ניכר פחות ... יתר על כן, אני לא מנסה לשטוף את התבנית יותר מדי (יש לי את זה מלוכלך), ולכן שכבת השמן הדקה ביותר הופכת למעשה למגנה.
בנוסף, ויתרתי על מחבתות לטובת ברזל יצוק. אז ככה זה הולך.
פרולי
שלום! החלטנו לקנות מכונת לחם, עד שהגענו לחנות, הכל היה פשוט! רצה לקנות הכי פשוט! יש לי כמה שאלות, מישהו אפה לחם שחור כמו בחנות (הון או שיפון), אם כן, איזה סוג תנור ואיך טעמו? רק תוהה אם אתה צריך לקנות התמחות עם פונקציה של לחם שחור, או שאתה יכול להסתדר עם אחד פשוט?
רינה
פרולי, אתה יכול לאפות בכל CP, שם יש אפשרות לישה בצק נפרדת ותפקוד אפייה נפרד. ואז יהיה רק ​​מצב חצי ידני.

על מנת שתוכל לייעץ לך בכל דגמי HP ספציפיים, עליך לדעת היכן אתה גר. אנא ציין בפרופיל שלך.
פרולי
רינה
תודה, אם אתה יכול, ליתר דיוק, על פי הדוגמניות, אני רוצה שהיא תעשה שם הכל בעצמה, אבל איך הלחם נראה כמו לחם בחנות?
רינה
יש לנו בדיוק ההפך - האנשים מנסים לשמור את הלחם מהחנות
האמינו לי, מי שמתחיל לאפות בבית, שוכח מהחנות, כמו מחלום רע.
אלה אותם מכשירי HP שיש להם את הפונקציה המוצהרת של "שיפון".
פרולי
ברור! שוב תודה, פשוט לכל אחד יש טעמים שונים, שחור ולבן! לחם הוא לחם. אופיתם בעצמכם לחם חום, האם זה הרבה יותר טעים מאשר בחנות? אז אתה עדיין צריך את הפונקציה של לחם שיפון ב- HP או שאתה יכול לאפות לחם שחור בלעדיו?
רינה
אני אפילו לא יודע מה להגיד לך. מצד אחד, אני מאמין שתוכניות שיפון מיועדות לתערובות לחם או לתוספת של מרכיבים רבים. מצד שני, לתכנית זו יש תכונות מסוימות, היא עובדת.
לחם שיפון נאפה גם בתנורים הפשוטים ביותר. אני יודע שרבים מהמתכונים נמצאים במצב בסיסי. או להשתמש בנפרד בלישה ובאפייה בנפרד.

יש לי פונקציה "שיפון" ב- HP שלי. אני לא משתמש בו בצורתו הטהורה. המתכון והטכנולוגיה שלי כאן... את הלחם הזה אוכלים הילדים שלי בהנאה רבה.

באופן כללי, תוכנית השיפון אינה הכרחית, אך היא נוחה איתה אם יש לך הרגל.
mnk
אני צופה וקורא על HP.
כאן נק 'אני אוהב מולינקס וצורה ובגטים וחלון.
אבל מביך שבביקורות כמעט כל שנייה נשברת (((

תגיד לי על מה הכוח משפיע?
האם אתה באמת צריך מתקן? האם זה במולינקס? נפגשתי בפנסוניק.
בתיאור פונקציית התכנות אני לא רואה מכירות במודלים ישנים יותר (((אולי אני מסתכל במקום הלא נכון)
שיון
אחר צהריים טובים לכל חברי הפורום! אנא עזור לי להחליט על הכיריים. אתה צריך דגם קומפקטי (בגודל של משהו כמו Panasonic (רוחב + עומק) ו- SILENT !!!!! או לעבוד בשקט ככל האפשר .. הנשמה שואלת את Panasonic (אלה ההשלכות של בעלות מולטי-קוקר הם אומרים), ו הקרפדה מנוגדת לחלוטין ... הנה ואני סובל - אני סורק את האינטרנט, קורא מאמרים, בוחר .. ורק מתבלבל יותר ..
חולה להחריד
אז החלטתי לקנות מכונת לחם עם המשפחה שלי)
אין כמעט קריטריונים מיוחדים לקנייה, רק אלה הנפוצים ביותר:
  • אמינות גבוהה כדי לא לסבול עם תיקונים
  • מתעניין רק בדגמי היצרנים הטובים ביותר


התקציב כמעט בלתי מוגבל - עד 6-7 אלף אני יכול להרשות לעצמי בקלות לקנות HB.
אז מה תוכלו לייעץ?
IRR
ציטוט: WickedSick

אז החלטתי לקנות מכונת לחם עם המשפחה שלי)
אין כמעט קריטריונים מיוחדים לקנייה, רק אלה הנפוצים ביותר:
  • אמינות גבוהה כדי לא לסבול עם תיקונים
  • מתעניין רק בדגמי היצרנים הטובים ביותר


התקציב כמעט בלתי מוגבל - עד 6-7 אלף אני יכול להרשות לעצמי בקלות לקנות HB.
אז מה תוכלו לייעץ?
פנסוניק.
gfi
שלום! כרגיל, המתחיל מבקש עזרה בבחירת HP. עומדת בפני בחירה בין Binaton 2189 (המחיר הוא כ -4,000 בחנות), או Panas 256 (כ- 5500 אבל דרך האינטרנט). ההבדל לא גדול במיוחד, אבל התנור יהיה הראשון ואני לא יודע באיזה לבחור. קראתי על Binaton - כמה זה אמין? או שזו עדיין הבחירה לעצור בפנאס? אני לא רוצה לטעות.
korf
gfi - אל תסבול, קח Panasonic, זה הרבה יותר אמין, ואיכות הדלי בסדר גודל גבוה יותר
פוגסקה
ניסית ללכת לחנות? הבחירה הטובה ביותר היא לעשות קניות ולהרגיש עם הידיים!
בחירה טובה
gfi
הלכתי לקניות, נגעתי בכל. אהבתי את פנאס ובינאטון. אבל המחיר בחנויות עבור Panas הוא 8500, ובאינטרנט 5500. Binaton במחיר של כ 4000. כאן אני יושב ושובר את הראש. בחורה מוכרת, יועצת, באחת החנויות, אומרת שאין טעם לשלם יותר מדי עבור פנסוניק ובינאטון לא גרוע יותר. לא אמרתי לה שפנאס עולה כל כך הרבה.
צועני
gfiאתה צריך ללכת לנושאים של דגמי Panasonic ו- Binaton שלך ולראות תמונה של לחם מהתנורים האלה, שאתה אוהב יותר מזה ולקחת
וממש לא כדאי לשלם יותר מדי אם זה זול יותר ולא גרוע יותר.
ואניה 28
ציטוט: gfi

הלכתי לקניות, נגעתי בכל. אהבתי את פנאס ובינאטון.
...
כאן אני יושב ושובר את הראש. בחורה מוכרת, יועצת, באחת החנויות, אומרת שאין טעם לשלם יותר מדי עבור פנסוניק ובינאטון לא גרוע יותר. ...
נותר רק לקחת HP, לנסות לקנות אחד נוח יותר.

Binaton עבור 4000 איזה דגם?
וזה איכשהו לא מאוד נוח להשוות.
במיוחד אם אתה אופה לחם לא רק חיטה.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם