לחם מלא עם מים מוגזים (שיטת ספוג)

קטגוריה: לחם שמרים
לחם מחיטה מלאה עם מים מוגזים (שיטת ספוג)

רכיבים

קמח מלא 220 גרם
קמח חיטה בדרגה הגבוהה ביותר 300 גרם
שמרים יבשים 1.75 כפית
מלח* 1-1.5 כפית *
סוכר 2.5 כפות. l.
מים מינרליים נוצצים 310 מ"ל
שמן צמחי 2 כפות. l.

שיטת בישול

 • לאחרונה החלו לאפות לחם עם ספוג. לשם כך אין צורך בעבודה רבה, ולחם שנאפה בצורה זו שונה מלחם לא מזווג. הפירור מתגלה כעדין יותר, והטעם עדין יותר.
 • מכניסים שמרים יבשים, סוכר, 150 גרם קמח (מהנפח הכולל) ו- 100 מ"ל מים מינרליים מוגזים (מהנפח הכולל) לדלי של HP. אנו מפעילים את האצווה למשך 10 דקות, אני עושה זאת במצב "פלמני".
 • אם ל- HP שלך אין מצב "השוואת טמפרטורה", אנו מפעילים את האצווה בכל תוכנית שהיא, העיקר שהיא תתחיל מיד, לאחר 10 דקות. אנו עוצרים את האצווה ומשאירים את הדלי ב- HP למשך 40-50 דקות.
 • לחם מחיטה מלאה עם מים מוגזים (שיטת ספוג)
 • ואז אנו שולחים קמח, מלח * לדלי (אם המים המינרליים אינם מלוחים, כמו אקוומינרלה, למשל, אז אנו לוקחים 1.5 כפית מלחים. ואם יש מלחים מינרליים במים ולמים עצמם יש טעם מלוח, ואז כפית אחת), את שאר המים המינרליים ושמן צמחי. אנו בוחרים את מצב האפייה הראשי.
 • בעוד שה- HP עוסקת בהשוואת הטמפרטורה, השמרים בבצק עובדים. הנה מה שקיבלתי אחרי 40 דקות:
 • לחם מחיטה מלאה עם מים מוגזים (שיטת ספוג)
 • לאחר הלישה הראשית, הלחמניה מתגלה כרכה, פלסטית מאוד, אך לא דביקה.
 • לחם מחיטה מלאה עם מים מוגזים (שיטת ספוג)
 • שים את הלחם המוגמר על רשת ותן לו להתקרר.
 • לחם מחיטה מלאה עם מים מוגזים (שיטת ספוג)
 • בתיאבון!

זמן ההכנה:

4 שעות + 10 דקות

תוכנית בישול:

הראשי

הערה

ניתן להכין לחם גם בצורה פשוטה ובטוחה.

* אם המים המינרליים אינם מלוחים, כמו Aquaminerale, למשל, אז אנו לוקחים 1.5 כפית. ואם המים מכילים מלחים מינרליים ולמים עצמם יש טעם מלוח, אז כפית אחת.

ליי
סונאדורה!
אני מאוד רוצה לנסות את המתכון שלך, אבל זה לא מציאותי לקנות קמח מלא באיזורנו.
אתה יכול להגיד לי אם אוכל להשיג את אותו קמח מלא אם אני טוחן חיטה בטחנת קנווד?
אבל בכל מקרה, תודה על הדרך החריפה להכין לחם ב- Maker Maker.
יש לי מכשיר SD257 של Panasonic, ולאחרונה היו כמה בעיות בגידול הלחם (גליל הלחם לא גבוה). אולי שמרים הם האשמים (שיניתי אותה כמה פעמים, אבל ככל הנראה כל המנה לא מצליחה) או את החום במטבח, אבל אני חושב ששיטת הספוג תתקן את המצב.
כיבוי התנור והמתנה שהבצק יעלה לערך הרצוי מוביל לחמצון יתר, שאינו משפר את טעמו של הלחם.
סונטורה
ליי, אין לי טחנה, לצערי, אז אני יכול רק לנחש מה אפשרי. רק שהטחינה לא תהיה בסדר כמו הקמח (המפעל) המוגמר.

והרעיון של לחם ספוג ב- HP אינו שלי, הוא חי בפורום זמן רב במתכונים שונים ללחם ולחמניות.

לחם טעים בשבילכם!
ליי
תודה, אנסה מחר.
panteracat
ליי
לודמילה
אני תמיד טוחן את החיטה על המצורף לטחנת קנווד. כן, כמובן, הקמח לא משובח כמו קמח החנות, אבל לחם בתוספת קמח כזה יוצא טוב מאוד. טוֹב. כך גם עליכם לצאת בהיעדר דגנים מלאים במבצע. באוקראינה תמיד ניתן להשיג דגנים מלאים וכיתה ב '. אבל אתה לא יכול לגרור את הקמח הביתה משם, אבל רצית.
ליי
Panteakat, Tanyusha, תודה!
האם אני מבין נכון שקודם כל צריך לשטוף את החיטה היטב, ואז לייבש אותה במייבש? כמה זמן לייבש? ואתה יכול לטחון 1-2 ק"ג מיד? האם הקרקע מאוחסנת בדרך כלל?
אצטרך לחכות לסוף השבוע כדי לקנות חיטה, הסתכלתי על שלי היום, אותו אני מאכילה את התרנגולות, נראה לי שזה היה עשבים, אני לא רוצה להסתכן בהמתנה.
מנהל
ציטוט: ליי

היום הסתכלתי על שלי, שאני מאכילה את התרנגולות, נראה לי שהיא עשבים, אני לא רוצה להסתכן בזה, אני אחכה.

אבל חיטה זו אסור לשימוש !!! זו חיטת מספוא ולעתים מכילה חומרים המסוכנים לבני אדם!

חפש חיטה לבישול בחנות
ליי
ציטוט: מנהל

חפש חיטה לבישול בחנות
זה לא מציאותי מבחינתנו, מעולם לא ראיתי חיטה בחנויות שלנו. בשוק אקנה מחקלאים, אני אגיד שלצריכה אישית אני מקווה שהם עצמם יגידו אם משהו לא בסדר שם.
panteracat
לודמילה, אני קונה חיטה ושיבולת שועל בחנות אוקיי. כפי שזה לקח בשוק, 20 רובל. צנצנת של חצי ליטר, אז היה הרבה זבל. בזמן שעברתי שתי צנצנות וחצי כמעט שנאתי את הקמח העתידי. חשבתי שיהיה יותר משתלם לקנות חיטה בשוק, אבל זה יצא באותה כמות כמו באריזות החנות. רק זמן רב נדרש כדי לסדר את חיטת השוק. חנות ארוזה ולא זבל, 200 גרם. עולה כ 8 רובל. אולי איפשהו בחנויות שלך תמצא את זה.
לחם מלא עם מים מוגזים (שיטת ספוג)
בשוק שלנו הם מוכרים חיטה שלא להאכיל ציפורים. אנשים לוקחים את צרכיהם. הזנה נמכרת בשוק העופות. פשוט שטפתי את הבזאר ושמתי אותו על מגש לייבוש. הפך אותו מפעם לפעם עד שהתייבש. אין לי מייבש ירקות (עד כה רק בתוכניות לרכישה). אין הרבה מה לייבש, אין גן, אין גן ירק.
לא טחןתי את כל החיטה מיד בטחנה, אני לוקח 3 אריזות של 200 גרם. אחרי הכל, הקמח הזה לא לוקח כמו פרמיה לבנה (לפחות מבחינתי).
ליי
תניושה, תודה.
ואשמח לגן עדן, אך חטאים אינם מותרים. אין לנו אוקיי, אין חנות סופר-דופר אחרת, למעט מגנט. אני אחפש בשוק ואז אמיין.
panteracat
היום קניתי קמח מחיטה מלאה. העלות שלה היא יותר מ 60 רובל לכל ק"ג. כמובן שזה קצת יקר, זול יותר לקנות חיטה ולטחון אותו. אבל רציתי להשוות עד כמה הקמח הנרכש שונה מזה שמקבלים אחרי הטחנה מקנווד.
לחם מלא עם מים מוגזים (שיטת ספוג)
זה נרכש, הטחינה שלו מעט יותר גסה מאשר אחרי קנווד.
לחם מלא עם מים מוגזים (שיטת ספוג)
זה זה שקנווד טחון.
לחם מלא עם מים מוגזים (שיטת ספוג)
משום מה חשבתי שהרכש יהיה קרקע דק מאוד. אולי פשוט קיבלתי קמח טחון גס. אבל אין לנו ברירה ברוסטוב, ותודה על כך.
panteracat
לודמילה, הנה החיטה שנמכרת בבזאר שלנו (אנשים לוקחים אותה להנבטה ולהוספת אוכל).
לחם מלא עם מים מוגזים (שיטת ספוג)
וככה נראית חיטת חנות
לחם מלא עם מים מוגזים (שיטת ספוג)
היום נסיים את שארית הלחם, ומחר אשים את הלחם על מי סודה (בשיטת הספוג).
סונטורההאם ניסית להשתמש בשמרים דחוסים טריים במתכון זה? לאחרונה אני אופה לחם רק עם שמרים טריים. אז לדעתי 10 גרם שמרים טריים מספיקים למתכון הזה? השמרים שלנו לא רעים.
רינישק
כמו שהתצלום הראשון הוא לא חיטה, אלא שיפון, או שזה נראה לי?

שמרים לחוצים הם הקלים ביותר לחישוב לפי סגנון הגוסט - על כל 100 גרם קמח = 2 גרם שמרים
לאפייה = 3-5 גרם
ליי
טאניושה, אנו מוכרים חיטה כזו בשוק, כמו בתצלום של החנות שלך. גם עכשיו יש לי עבור התרנגולות כמו בתצלום החנות.
עכשיו, אחרי הכל, החיטה הישנה (של השנה שעברה) יקרה כמו 10 רובל ק"ג, מכיוון שרבים מהישנים כבר אזלו, והחדש עדיין לא נאסף, ולכן החקלאים מוכרים את אספקת המזון שלהם כמספוא .
גם אני לא קניתי דגנים עבור התרנגולות בשנה שעברה, החלטתי שהאחת של השנה שעברה תספיק לי, אבל לא תספיק. ועכשיו, במקום 5 רובל לק"ג, כמו שהיה בסתיו, אני קונה 10 רובל.
עכשיו אני אחכה לסוף השבוע כדי לראות איזה מהם יימכר בשוק.
panteracat
אז זה מאוד זול בהשוואה למחיר החיטה ברוסטוב. בשוק שלנו, צנצנת של חצי ליטר עולה 20 רובל. וברור שאין חצי קילו.
סונטורה
panteracat עם שמרים לחוצים התאמצנו. הם לא מוכרים אותם בחנות, אבל לקחתי אותם כמה פעמים בשוק - נתקלתי בכאלה מעופשים. לכן, אני לוקח את Saf Moment יבש.

10 גרם של טרי אמורים להספיק, הם יספיקו לעבוד בבצק, וגם מים מינרליים מוגזים מעלים מעט את הלחם.
ליי
סונדורה, תודה על המתכון!
הכנתי את הלחם הזה ואני מאוד שמח. נכון, הכל לא היה בלי תקריות.
בסדר. החלטתי לא להתעסק בחיטה בשוק, קניתי גריסים מחיטה בחנות. הסתכלתי על הטחינה שנראתה גסה, אבל החלטתי קודם לנסות להפוך אותה כמו שהיא, ואז להתאים אותה עם הטחינה.
היא התחילה לבשל. הכנתי הכל לנפח קמח של 400 גרם. עשה לחלוט, כיתה. אגב, לא מצאתי במתכון אם יש צורך לחכות עד שהבצק יתחיל לעבוד (בועות), אז חיכיתי עד שהוא התחיל לעבוד, ואז הכנסתי את שאר המוצרים והפעלתי את הלחם הראשי. תוכנית להשוואת הטמפרטורה. בפנאס 257, הלישה החלה כבר אחרי שעה ועשר דקות.
אבל, כפי שהתברר מאוחר יותר, שפכתי את המים המינרליים לכל 500 גרם קמח, וגיליתי זאת כאשר הלישה כבר הגיעה לסיומה (לא היה קולובוק), הייתי צריך להוסיף בדחיפות קמח לקולובוק מקובל. מטבע הדברים, לא היה שום פרופורציה בין דגני בוקר לקמח, היה צורך להספיק להניח הכל לפני שהאצווה הסתיימה. לדעתי זה יצא 60-70% בעד דגני בוקר, שמאוד הייתי מרוצה מהם.
הלחם התגלה כטעים מאוד, אולם הגג קרס, אני חושב, בגלל העובדה שצריך להוסיף עוד קמח (הלחמניה הייתה דביקה), אבל כבר סיימתי את מנת HP ולא עשיתי רוצה לשלוף וללוש ביד.
אני אפילו לא יודע אם אטחן גרגירי חיטה בצורה עדינה יותר בעתיד, מכיוון שהוא כבר טעים מאוד.
המתכון הזה יעלה על שולחני הרבה זמן.
למרבה הצער, אין תמונה, הפוטיק מת באופן בלתי הפיך.
סונטורה
ליי , אני שמח שאהבתי את הלחם.
מעולם לא בישלתי עם גריסים מחיטה, מכיוון שהמלאי האסטרטגי של קמח מלא נגמר - אנסה לעשות זאת.

ציטוט: ליי

אגב, לא מצאתי במתכון אם יש צורך לחכות עד שהבצק יתחיל לעבוד (בועות), אז חיכיתי עד שהוא התחיל לעבוד, ואז הכנסתי את שאר המוצרים והפעלתי את הלחם הראשי. תוכנית להשוואת הטמפרטורה. בפנאס 257, הלישה החלה כבר אחרי שעה ועשר דקות.
לא צריך לחכות, אחרי הלישה על "כופתאות" או "פיצה" (10 דקות, אז אני מפסיקה לישה) אני מיד מוסיפה קמח וכל השאר לפי הרשימה. בזמן ש"השוואת הטמפרטורה "נמשכת, לבצק יש זמן לתפוח היטב.

ציטוט: ליי

כבר סיימתי את המנה של HP, אבל לא רציתי לשלוף וללוש ביד.
אתה יכול להפעיל את מצב "פיצה" וללוש עליו את הבצק. מצב זה עם לישות חימום וממיס את הבצק, כך שאינך יכול להשאיר דבר לאחר סיומו, אך השאר את הכל ב- HP למשך כמה שעות, פשוט ללוש את הבצק ביד כמה פעמים מבלי לשלוף אותו מהדלי. ואז במצב "אפייה" אופים לחם.
אבל זה כך לעתיד.
חיה אדומה
היום אפיתי לחם לפי המתכון שלך. אבל, כדי לראות שמשהו לא בסדר, גג הכיכר שלי נפל. אני לא יודע איך טעמו (הוא עדיין עומד, הוא מתקרר)
סונטורה
חיה אדומה , הגג יכול היה לקרוס משתי סיבות - או הרבה שמרים (אבל 1.5 כפית לכמות כזו של חיטה + קמח מלא זה לא הרבה) או שהיה צורך להוסיף מעט קמח. אולי הלחמניה הייתה דביקה מדי אחרי המנה הראשית.
ליי
ציטוט: חיה ג'ינג'ית

אבל, אתה מבין, משהו לא היה בסדר, גג הכיכר שלי נפל

חיה אדומה, אפשרי גרסה נוספת של קשקשי שקר. אל תצחק, לפעמים המאזניים שלי משקרים (סין), אך אמנם יש להם overhoots גדולים מאוד, שזוהים חזותית, אבל הם מראים כרגיל. למה? ...
באופן כללי, עם המתכון הזה, אני לוקח את היחס בין קמח: מים כמו על לחם לבן רגיל. קח את היחס שבו הלחם הלבן שלך יוצא טוב מאוד. אני משאיר את כל השאר במתכון, כולל אופן הכנתו.
הקמח שלנו יבש מאוד ובמתכון זה ל -520 גרם קמח אני לוקח עד 370-380 מ"ל מים, במקום 310 לפי המתכון. לכל אזור יש זני קמח משלו הדורשים כמות מים משלהם ..
עכשיו על קמח מלא עבור מי שאין לו את זה בחנות או שזה עולה 60 רובל ק"ג
.PanteraKat שים לב.
השתמשתי בטחנת קנווד כדי לטחון חיטה שטופה ומיובשת וגם טחנו את גריסי החיטה הרגילים שנמכרו בכל חנות כלשהי, כמעט ולא היה הבדל בין אחד לשני. טוב, אולי 1-2% יותר סובין בחיטה טהורה, זה בכלל לא משפיע על טעם הלחם.
אבל ההבדל בעלות של ק"ג גריסי חיטה וקמח ממנו הוא 20 רובל, וקמח מלא הוא 60 רובל ק"ג.
עכשיו קיץ ואני אופה רק לחם לפי המתכון הזה. ראשית, קל יותר בבטן (עם סובין). שנית, אין בעיות בשמרים, בצק רע, טוב תמיד יתברר כמו לחם. ושלישית, זה פשוט טעים.
תודה סונדור.
panteracat
סונטורה, תודה על המתכון ללחם טעים, והכי חשוב.
לחם מחיטה מלאה על מים מוגזים אני אופה לסירוגין עם לחם שיפון. קיומו של לבן (עשוי מקמח פרימיום) נשכח לחלוטין. זה פשוט גז. אני שופכת מעט פחות מים (290 מ"ל). זה כמובן תלוי בקמח. אני משתמש בשמרים לחוצים טריים. צילמתי את הלחם הזה, לא אוכל למצוא היכן שמרתי אותו. בפעם הבאה אחזור על מושב הצילום.

panteracat
ליי ,
כן, אנו מוכרים קמח דגנים מלאים עבור 60 רובל. לקילו. זה כמובן קצת יקר. לא חישבתי כמה עולה טחינת חיטה מ- Okey, אולי קצת יותר זול מ- 60 רובל. אתה באמת צריך לטחון את גריסי החיטה (זה שהוא גדול וכהה יותר), ולהוסיף מעט סובין בעת ​​אפיית לחם.
כשאני אופה לחם בתוספת קמח תירס, אני לוקח גריסי תירס וטוחן אותם בטחנה. לא הבחנתי בהבדל בין קמח תירס שנרכש לבין גריסי תירס טחונים בלחם.
סונטורה
panteracat , אני מאוד שמח שהלחם עבר לטעום!

וכמה שמרים לחוצים אתה לוקח?
panteracat
סונטורה אני מנסה לשמור על שמרים טריים תמיד. לשם כך אני לוקח 10 גרם לחם, פשוט כותש דלי לתחתיתו.
יש, כמובן, הבדל בשימוש בשמרים יבשים ובשמרים לחוצים. בשמרים יבשים הלחם מעט גבוה יותר (אוורירי יותר). אבל זה עדיין שימושי יותר לאפות טרי.
אנו אוהבים להוסיף לחם זה כמון וכוסברה טחונה.
ברגע שלא היו מים מוגזים בהישג יד, היו במקרר מי גבינה (כמעט מוגזים), אז השתמשתי בהם. הלחם גם טוב מאוד.
חיה אדומה
ליי מאז שאפיתי את הלחם הזה בפעם הראשונה, פחדתי להתנסות הרבה. אבל עכשיו אנסה, תודה על העצה
חיה אדומה
ציטוט: סונדורה

חיה אדומה , הגג יכול היה לקרוס משתי סיבות - או הרבה שמרים (אבל 1.5 כפית לכמות כזו של חיטה + קמח מלא זה לא הרבה) או שהיה צורך להוסיף מעט קמח. אולי הלחמניה הייתה דביקה מדי אחרי המנה הראשית.
תודה, אצטרך לבחון מקרוב את הקולובוק
סונטורה
ציטוט: חיה ג'ינג'ית

מכיוון שאפיתי את הלחם הזה בפעם הראשונה, פחדתי להתנסות הרבה

חיה אדומה, אולי לא יהיה צורך להתנסות בעת אפייה על פי מתכון חדש לעצמך, אך לא יזיק לעקוב אחר הלחמניה במהלך הלישה.
הבנות כבר כתבו לעיל, הקמח שונה לכולם, גם זה שמשתמשים בו כל הזמן בקיץ שונה מה"חורף "בלחות.
אז תסתכל ואל תפחד להוסיף 1-2-3 כפות. l. קמח לקולובוק טוב.
כאן כאן כיתת אמן מנהל לחמניה ללחם מלא.
לחם טעים בשבילכם!
לא ידוע
לחם נפלא! טעם וארומה עדינים מאוד. דוגמא מושלמת ללחם דגנים מלאים!
סונטורה
לא ידוע, לבריאותך!
matroskin_kot
הלחם שלי נאפה, הכיכר השנייה להיום. היא שמה את הראשונה ועזבה, רק היא ביקשה מחתנה להוציא אותה מ- HP, אבל הוא לא הצליח להבין הכל, מסכן, שזה מריח כל כך טעים. הוא התברר לא מאוד גבוה, בקצה - השפה פריכה, כנראה שהיא עלתה נהדר, ואז בהגהה האחרונה נותר העקבות על הדלי - זה מה שהיה ה"כתר ". מצאתי רק רבע ... אז הכנסתי את הלחם השני.לקחתי קמח מלא, מעט יקר, לשניים רק לחם ושקית. אנחנו צריכים להמציא משהו אחר ... אבל זה טעים, בהחלט ...
סונטורה
מטרוסקין, אירין, אם נשאר רק רבע, זה היה טעים.
יש לנו גם קמח מלא יקר ונמכר באריזות קטנות של 500 גרם, כאופציה - קנו סובין, טחנו אותם והוסיפו לקמח. אני פשוט לא יודע כמה תהיה עוד תקציב אפשרות זו, לא ניסיתי אותה.
ציטוט: matroskin_kot

התברר שהוא לא גבוה במיוחד
זה מוזר. האם הלחמנייה הייתה רכה, לא מגניבה מדי?
matroskin_kot
ומי יודע על הלחמניה .. יצאתי בלי לחכות ... השנייה הייתה לחמניה רכה, קפיצית, אבל עדיין היה רצון להוסיף מים. אבל זה קמח מלא, כנראה שהוא לא אמור להיות כל כך אוורירי איתו. ואני לוקח שמרים חיים, אולי בגלל זה. השמרים טובים בכל זאת. תקליט. לקחתי 12 גרם. בואו נראה מה קורה ... נותרה קצת יותר משעה ...
MariS
מריש,ושווא פחדתי להכין לחם בלי דלק. מים - על סרום ... לא ידעתי. עכשיו הסרום נגמר! : עיגול: ובכן, כלום, יהיה לנו זמן לכל דבר, נאפה הכל!
matroskin_kot
את כל! עומד, מתקרר. התברר שהוא גבוה. פיזרתי גם שומשום מעל, בכל זאת טיפסתי לתוך הלחמניה, הרגשתי אותה והתכוונתי מעט, אחרת היא נשענה על צד אחד ... גְסִיסָה. מחר אקח את הכבל ואראה את התמונה. כל הבית הריח. כך הריח לחם בהיטאצ'י הראשון שלי. היא נחרה בסוף, התקררה והריח היה לחם מעולה. חשבתי שלעולם לא אקבל ריח לחם כזה אצל יצרנית לחם. נראה לי שזה אחד הלחמים המצליחים ביותר למכונת לחם, יש מעט מהומה, לא קשה, והתוצאה מעולה ...
ליי
אירוצ'קה, קיטי מטרוסקין!
אני לא קונה קמח מלא. אני לוקח גריסי חיטה (15 רובל ל -800 גרם), ואני מנסה לקחת את זה שיש לו טחינה גדולה יותר וזה אפילו נראה כאילו חיטה טחונה, אחרת יש לנו עכשיו גריסים מחיטה בצבע לבנבן חיוור. ואז בטחנה מקנווד אני מכינה ממנה קמח, אופה לחם לפי המתכון הזה. אין כמעט הבדל בין לחם המיוצר מקמח מלא בלבד לבין קמח העשוי מחיטה כתושה. אפשרות תקציבית (y) טעימה.
ליי

אירוצ'קה, קיטי מטרוסקין!
אני לא קונה קמח מלא. אני לוקח גריסי חיטה (15 רובל ל -800 גרם), ואני מנסה לקחת את זה עם טחינה גדולה יותר וזה אפילו נראה כמו חיטה כתושה, אחרת יש לנו עכשיו גריסים מחיטה בצבע לבנבן חיוור. ואז בטחנה מקנווד אני מכינה ממנה קמח, אופה לחם לפי המתכון הזה. אין כמעט הבדל בין לחם המיוצר מקמח מלא בלבד לבין קמח העשוי מחיטה כתושה. אפשרות תקציבית (y) טעימה.
[/ ציטוט]
סונטורה
אני רק רוצה לומר במילים של שריק: "מטרוסקין! תן לי לנשק אותך!" (מ).
אִירִיתכמה אני שמח שהכל הסתדר ואהבתי את הלחם! ברוך הבא אליך ולכל משפחתך הידידותית והעליזה!

חדש לגמרי, מריש, אתה יכול לאפות על כל מה שאתה רוצה! אפילו אפיתי אותו על קפיר.
matroskin_kot
מריש, אני לא אביא את התמונה ... הכבל הוא אחד לכל הכפר .... נאפה שוב היום. הוספתי גם 200 גרם מחמצת - חבל לזרוק אותו ... אפיתי את הלחם, צבטתי אותו מייד, זה חמוץ ... חשבתי שהכל נעלם .... זהוב מקורר-זהב, לא לחם!
ה"זוטות "שלי, שאכלתי לחם עם סיבית בערב, הצהירה שהבית לעולם לא יציע לה לחם פשוט לבן ... אוקיי, אנחנו לא. יש צורך להוסיף שם ללחם הזה - "פשוט ופשוט" .. מרישצ'קה, ברוך השם, בריאות !!! עד שלא נאכל את הלחם הזה, לא ארגיע ...
הנה קצת לחם.
לחם מלא עם מים מוגזים (שיטת ספוג)
לחובבי בית של "ניג'לה", ונין אפה היום לחם .. אני הולך לראות את וניה ..
ליוליאוקה
מרינה, תגיד לי, האם מים טובים רק לבצק או לחלב חמוץ כלשהו? מים מינרליים הם לא רצון מיוחד לקנות, אני רוצה להכין אותם בשיזוף, הם גם מוגזים
סונטורה
מטרוסקין!
אירית, זה לחם! איזה גבר נאה !!!
יש לך בחור משובח, היא יודעת מה זה סוג של לחם (דגנים מלאים)! ושלי הַדבָּקָה אוכלים לעתים רחוקות אוכלים לחם אפור, לחם לבן נדרש כל הזמן!

ליוליאוקה, לפעמים אני מחליף את כל הנוזלים ביוגורט או קפיר (כדי שלא ייעלם), גם בבצק, בהתאמה. זה תמיד יצא טוב, במיוחד אם החלב החמוץ ישן, הוא "משחרר" את הבצק לא יותר גרוע מסודה. רק אז אתה צריך לקחת יותר נוזלים, הוא עדיין סמיך יותר.
ליוליאוקה
הכל ברור, באחד מהימים האלה אשנה ואדווח
GOBI
סונדורה, תודה רבה על מתכון לחם נפלא שכזה! לאחרונה הפכתי לבעלים של מכונת לחם, בעלי נתן אותה ב -8 במרץ, אבל עכשיו אפיתי לחם לפי המתכון שלך מספר פעמים וזה תמיד יצא מדהים! לכן, זה לא מפתיע שלחם זה הפך לאחד האהובים עלי.
לחם מלא עם מים מוגזים (שיטת ספוג)
לחם מלא עם מים מוגזים (שיטת ספוג)
זה סוג הלחם שאני מקבל ליצרן הלחם שלי
סונטורה
GOBI, לחם נהדר! אני מאוד שמח שאהבתי את הלחם הזה. אופים בהנאה ובבריאות!

מזל טוב על עוזר המטבח החדש שלך, תן לו לאפות עוד הרבה-הרבה לחם טעים!

נ.ב אם אפשר, אז אלי ב"את ".
ליוליאוקה
עשיתי עם הדיווח על השיזוף, כמתוכנן. קרום קריר הוא דק ופריך
מנקה, תודה על המתכון הנהדר !!!

לחם מלא עם מים מוגזים (שיטת ספוג) לחם מלא עם מים מוגזים (שיטת ספוג)
סונטורה
ליוליאוקה! איזה גבר נאה!
לחם מעולה יצא! אני מאוד שמח שאהבתי את זה.

האם אתה מרגיש את השיזוף בלחם המוגמר? מעולם לא אפה עליו.
matroskin_kot
נראה לי ש- TAN לא יורגש בשום צורה שהיא, פרט אולי לחמיצות קלה ... יש לי TAN מאוקרושקה, אנסה גם מחר ...
ליוליאוקה
לא, הריקוד לא מורגש. רק שחששתי להפריז (זה מלוח) ולא הוספתי קצת מלח בסופו של דבר.
ליוליאוקה
כן, יש חמיצות קלה. אגב, יצא יחס טעים מאוד של קמח cz לקמח פשוט, עכשיו אכלתי ונהנתי. אפילו בעלי ביחס הזה יכול לאכול לחם tsz בקלות. בדרך כלל לא הרבה מוניוניה, שוב תודה !!!
אשתמש במתכון הזה, אבל אין לי מים מינרליים בבית, אבל אגושה הוא חלב חמוץ בשפע. לאחרונה הכנתי עליו רק לחם - הוא טעים מאוד (וגם לביבות, אגב).
סונטורה
ליולקה,
אצטרך לנסות לאפות משהו על השיזוף! ואני שומר מים מינרליים בבית לאפייה, אני קונה אותם במיוחד בבקבוקי 0.5 ליטר, מכיוון שאנו לא שותים אותם "בצורתם הטהורה".

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם