קטרין
יום טוב.
שאלה למריחונה בר מזל ובעלים אחרים של קנווד KM070. אני קורא את הפורום ולא יכול לחכות לדעות ולדיון במודל זה. כן, הם לא מוכרים את זה ברוסיה, וגם אוקראינה האחווה שותקת או נותנת מידע במשורה ((((
אשמח לדעת איך מסתבר:
1) פודינג;
2) פונדנט (סירופ סוכר מוקצף);
3) מישהו ניסה להכין בו "כמעט שוקולד" "מאפס" מקקאו, סוכר, חמאת קקאו ווניל, ולא למתן את זה המוגמר;
4) האם ניתן לבשל בה דייסה (תוך ערבוב) וכמה רצוי לבשל;
5) האם ניתן לשים את הבצק להגהה ב 35 מעלות ממש בקערה;
6) כמה זה באמת שוקל, האם ניתן לשים אותו על מכונת כביסה של Miele ולהפעיל אותו, או שהוא רוטט חזק;
7) איזה נפחים של מנות מבושלות (מקסימום ודקות) עדיף לבשל בה;
8) ניתן לתסוס בו יוגורט בלילה למשך 40 גרם;
9) האם באמת ניתן לנצל חימום אינדוקציה או שמא פינוק עצמי?
10) וכו 'וכו' וכו '.
שאלה למריחונה היכן בקייב בעלי קנה קציר, הוא לא שיתף את המידע שלך, אחרת שלי הולך לשם גם בנובמבר אני רוצה לשאול) ולמי שהזמין מגרמניה, היו נישואים מתישהו, מה אז לַעֲשׂוֹת?
אני מאוד רוצה את היחידה הזו, על פי התיאורים והסרטונים ביוטיוב, זו מכונה חלומית, אבל איכשהו זה מפחיד בהתחשב בגודל (של הקבצים המצורפים עצמם) והמחיר, אוי, חבל שהם לא נותנים שכר דירה, או הם לא אוהבים כיתות אמן עבור תרמומיקס כלשהו, ​​ואכן הם לא הובאו אלינו באופן רשמי. אנא יעץ למומחים מה לעשות. תודה לכל מי שהגיב מראש.
קוליץ '
תסתכל על השרשור הזה, במיוחד העצה האחרונה שלי:
https://Mcooker-iw.icdself.com/in...ost2;start=1320;board=126
בשרשור זה, בדיוק כמוני, רבים אחרים השאירו מספר מספיק של הודעות על Kesha Km070
קטרין
תודה. ומה שם הנושא ומה מספר העמוד, שכן הקישור לא נפתח עבורי. כמו שני הנושאים "מכונת מטבח קנווד" ו"מכונת מטבח קנווד - עבודה עם קבצים מצורפים "קראתי במלואם. איך עובד KM020 וכו '. באופן עקרוני הייתי עוצר באחד מהם, כי אני רוצה לישה טובה, מקציף ביצים ומכשיר לטיהור, אבל 070 הופיע ונראה לי שזה יקל עלי עם את חיי תפקוד החימום שלו, צפיתי בסרטונים ב- YouTube שם, באופן עקרוני הכל ברור, אבל הייתי רוצה לשמוע את דעתם של משתמשים אמיתיים לגבי הפעולות שעבורן אני רוצה להשתמש בה. ולגבי הרכישה, מכיוון שהיא אינה למכירה ברוסיה.
קוליץ '
ציטוט: קטרין

תודה. ומה שם הנושא ומה מספר העמוד, שכן הקישור לא נפתח עבורי. כמו שני הנושאים "מכונת מטבח קנווד" ו"מכונת מטבח קנווד - עבודה עם קבצים מצורפים "קראתי במלואם. איך עובד KM020 וכו '. באופן עקרוני הייתי עוצר באחת מהן, כי אני רוצה לישה טובה, מקציף ביצים ומכשיר לטיהור, אבל 070 הופיע ונראה לי שזה יקל עלי עם את חיי תפקוד החימום שלו, צפיתי בסרטונים ב- YouTube שם, באופן עקרוני הכל ברור, אבל הייתי רוצה לשמוע את דעתם של משתמשים אמיתיים לגבי הפעולות שעבורן אני רוצה להשתמש בה. ולגבי הרכישה, מכיוון שהיא אינה למכירה ברוסיה.
קניתי אותו בגרמניה עם משלוח עד הבית, הכל התברר בזמן כצפוי (שיגור מהיר הגיע תוך שבועיים) איטי בחודש, אם מעוניין, אעזור ברכישה (כתוב באישי)
באשר לפונקציות של אלה שהדגם km070 מאפשר, מעולם לא הגענו אליו, כלומר לגבי חימום ואפילו ערבוב !!!!! כל צ'ה הוא איכשהו פעם אחת, אנו משתמשים במטחנת בשר ומסחטות מיץ, בלנדר.
קוליץ '
רינה
מכיוון שלקנווד יש כמה דגמים של מכונות מטבח הנבדלות רק בנפח הקערה (ובגלל זה, הקבצים המצורפים עשויים להיות שונים), שילבנו אותם לנושא אחד.

בדגם 070 יש חימום אינדוקציה. לכן, אני מציע דיון בהזדמנויות הייחודיות שלו להוביל בנושא זה.
קוליץ '
יש יכולת nuuuuu ooooooooooo ייחודית מאוד של דגם KM070 להבריג את מצמד העיתונות הדרים תוך כדי עבודה, איך אתה אוהב את זה? באנדרטה מוקצה !!!!!!
ניסיתי להחליף חרירים חדשים - זה לא עזר ולא ניחם אותי (((((
קטרין
כן, השילוב הזה של חימום ובחישה (הקצפה) הוא זה שמייחד אותו. אז אתה רוצה שהקומביין יטחן פאדג ', פודינג ושוקולד, יבשל עבורך דייסה ורטבים.
וקוליש יכול לענות על המשקל, הרטט במהלך העבודה והיכולת לשים את מכונת הכביסה, המייל, נראה שזה מתכת עצמה, איך אתה חושב שזה יעמוד? תודה
קוליץ '
אין רטט, המכונה כבדה, 10-15 ק"ג איפשהו כזה ... למה לשים מכונת כביסה? אני לא מכיר את הדגם של מכונת הכביסה ולכן לא הייתי מסכן את זה, במיוחד מייל כרגע של מכונה באיכות ירודה מאוד. לא מה שהיה קודם.
קטרין
רק שהמשטחים פנויים, יש רק מדיח כלים ומכונת כביסה, עליהם אין עדיין משטחי עבודה, ואם יש כזה, אז אחזו בהם ובעמוד. אני לא רוצה לשים את זה על השולחן.
קוליץ '
ציטוט: קטרין

רק שהמשטחים פנויים, יש רק מדיח כלים ומכונת כביסה, עליהם אין עדיין משטחי עבודה, ואם יש כזה, אז אחזו בהם ובעמוד. אני לא רוצה לשים את זה על השולחן.
המממ הכל מאוד מוזר ...... אתה צריך שולחן שולחן !!!! זה בדיוק מה שיש לנו!
קטרין
למה זה מוזר) מכשירים שאינם מובנים יכולים לעמוד בפני עצמם, או שתוכלו להסיר את המכסה ממנו ולהניח אותו מתחת למשטח השיש. אבל הבנתי את הרעיון שלך של 15-18 ק"ג (כולל המוצר) ולא רוטט. תודה
קוליץ '
לא, אני חושב שהמוצר שוקל ככה 10-15 ק"ג, הוא עומד על שולחן השולחן, לא הבחינו בתנודות בכלל.
קטרין
תודה. איך תגיע לבישול מהמנות הרשומות בהתחלה או דומה, אנא שתף ​​עם האנשים)
מריהונה
רק היום ראיתי את הנושא ולכן אנסה לענות על השאלות לפי הסדר.
המכונית נקנתה בקייב. באינטרנט מצאנו כמה חנויות מקוונות שיש להן נקודת איסוף עצמית, ולאחר שבחרנו את הזול ביותר באותה תקופה במחיר (הסתבר על משהו בערך 37 אלף רובל עם קופיקות) מראש (הם הזמינו שבועיים מראש , ואישר את הזמנתם תוך 5 ימים והתקשר למועד כניסתם לשטח אוקראינה). כל כך רציתי את המכונה הזו עד שעקבתי אחר סטטוס ההזמנה כל יום ממוסקבה בדואר אלקטרוני :))) קנינו אותה בטכנוחאת, אך במקביל ביטחתי את עצמי והזמנתי אותה במטחנת הבשר (על ידי דרך זו, זה היה זול יותר עכשיו, המחיר עלה בכמעט 100 $: (אבל המכונית לא הצליחה להגיע מפולין באותו רגע, אז נותרה האפשרות הראשונה.) אם תזמין בדרך זו, תקן את המחיר, אם אפשר , זה קופץ מהם. עכשיו יותר מעשרת אלפים Hryvnia, וקניתי עבור 9 עם משהו.

אהבתי מאוד את הגישה בטכנוחת - המנהל, למרות ההקפדה שלי, "הוביל אותי" עד הסוף, אפילו מדד את ממדי התיבה ושלח לי תמונה :)). באופן כללי, המסקן המתין לנו שבועיים במילואים. בנוסף, הקומביין נבדק לחלוטין במקום לפני הקנייה (זהו אגב, אגב, בהשוואה למשלוח מגרמניה).

התיבה גדולה מדי, אך לא קריטית - המידות מאפשרות למקם את המכונית בבטחה בתא המטען של הקרוסאובר מבלי לקפל את המושבים. משקל ארגז 30 ק"ג. משקל המכשיר עצמו הוא 13.6 ק"ג.

אני לא ממליץ לשים אותו על מכונת כביסה או מדיח כלים. אחרי הכל, מדובר במכונה ממולאת באלקטרוניקה וכאשר ה"סטנדים "עובדים מרטט, הם, ולא הקומביין, במכשיר, חלילה, משהו יעבור, ואין תיקון אחריות ברוסיה אבוי.
וכדי להסתובב במטבח כמעט 14 ק"ג ... זה גם לא קרח.

עדיף בכל זאת להמציא משהו כמו שולחן. ובכן, פני הכביסה חלקים, מחליקים - המכשיר יכול לנוע במהלך הפעולה (כאשר לישה של בצק קשה, למשל). גם לי זה לא עמד טוב במיוחד - הארונות תלויים נמוך, הם אפילו רצו להנמיך את השולחן בכמה סנטימטרים, אך מכיוון שעבודה עם התוספים עדיין צריכה להזיז את המכונה מעט (כדי שה ארונות לא מפריעים), החלטנו פשוט להגדיל את עומק השולחן ב-6-7 ס"מ. ואז הכל יהיה בסדר.
שים לב גם שיהיה מקום משמאל לימין למכונה שבו אתה יכול לשים מכולות לקבלת מוצרים מעובדים. באופן כללי, יהיה נחמד שיהיה "מקום" ברוחב 80 ס"מ לפחות.
גם לנו לא היה המקום הזה, אבל אחרי שבועיים של המתנה עברתי כל כך הרבה במטבח הקטן שלי, עד שעכשיו המכונית עומדת בבידוד נהדר על משטח של 80 ס"מ. אם יכולת לראות מה היה שם קודם :))) ודוד כפול וקנקן ובלנדר. ועכשיו הכל ממוקם במקומות אחרים אפילו טוב יותר מבעבר.
כמו כן יש לזכור כי מקום רב לא תופס על ידי המכונה עצמה (היא זקוקה לחלק של 40 על 30 ס"מ בלבד), אלא את הקבצים המצורפים אליה. עדיין לא התחלתי לשלוף את החרירים מהקופסאות שלי - כך שיותר ברור איזה חלק ממה ששייך למה. כמובן שחלק מהאריזה היה צריך להיפטר ולשלב את התכולה.

אגב, קראתי עצה בעלת ערך רב בפורום KM020 - בכדי שרפידות הגומי על הרגליים יחזיקו מעמד זמן רב יותר - הנחתי את המכונית על לוח פלסטיק דק (2 מ"מ) ולא מזיזה את המכונית, אלא את הלוח הזה. בנוחות רבה.

באשר לבישול בהשראה, עדיין לא השתמשתי במכשיר במלואו. אני עדיין חולם להכין פודינג, אך עד כה ידי לא הגיעו אליו. אולי בסוף השבוע הזה הם יגיעו ... למרות שיש הרבה תפוחים - אני בטח אאפה שוב שרלוטים.

הכנתי קוויאר חצילים בהשראה. בנושא קנווד (2) תיארתי כמה מהניואנסים. אם אתה מנסה להכין מנה גדולה יותר בבת אחת (4 חצילים, 3 פלפלים, 4 בצלים), אז עד שהירקות רותחים, הייתי צריך להחזיק את הקערה ולעזור במרית עד תום - אחרת הזרבובית התנודדה במספר רב של מוצרים, הקערה יצאה מהחריצים ובהתאם נשמע אות שגיאה.
בעבר עשיתי קצת יותר ממחצית המנה (לדוגמא) - הכל היה נהדר. המכונית מפריעה, חופשית ידיים - יופי. הטמפרטורה מוסדרת ... בצל, לעומת זאת, לא מטוגן, אלא מבושל במיץ שלהם.

הרפת שוקולד זה רעיון מעניין, כמובן, אבל בעתיד הקרוב אני כנראה לא אעשה את זה, אז אין מה לייעץ כאן ... אם כי .... לעזאזל להשמין כל כך שמן :)) בשבוע הבא אני ' כנראה שאכין "פראג", ושם יש צורך רק בציפוי השוקולד. כשאתה עושה את זה על הכיריים, כמובן שאתה לא ממש אוהב להפריע כל הזמן.

לגבי הרטבים, נראה לי שלא אמורות להיות בעיות. המכונה (או ליתר דיוק אינדוקציה), כך נראה לי, "מושחזת" בדיוק לתהליך זה. הנפח המרבי המצוין על הקערה הוא 3 ליטר. זה בערך חצי.

היום הכנתי פסטה עם פירות ים :))) מממממ ... יצא טעים. נכון, לקחתי פסטה מהחנות והרתיחתי אותה על הכיריים ... אבל את שאר הרוטב עם יצורי הים הכינו בקנווד. לא נורא, אתה יודע ... לא רע ... הדבר היחיד הוא שמהירות הערבוב מעט גבוהה (לכל הפחות) כמו שזה נראה לי. כבר כתבתי על כך קודם. יש פונקציה (כפתור) מאוד נוחה לערבוב סיבוב אחד וחצי של הנחיר. אבל!!! כל העניין הוא שחימום, עד כמה שהבנתי, עובד רק כאשר יש ערבוב מתמיד, כלומר, זה לא יעבוד לעצור את המערבב ולחמם אותו, תוך ערבוב מדי פעם.
ניתן להפעיל את הטיימר גם בכיוון של הגדלת הזמן וגם בכיוון של ירידה (במקרה זה, המכונה נכבית לאחר שחלף הזמן. זה גם נוח).

מה עוד היה שם? יוגורט? צ'סלובו לא שאל שאלה כזו. אין תשובה.

עדיין לא הכנתי את הבצק להגהה, אך אם לשפוט לפי תהליך החימום, ההגהה שתוארה לעיל לא תעבוד - כך שיש חימום, המיקסר צריך לעבוד כל הזמן, ולכן למעוך את הבצק, מה שלא מתאים לזה מַצָב.
הדבר היחיד שאתה יכול לנסות הוא להסיר את הקובץ המצורף .... אבל אתה צריך להתנסות בזה כבר במכשיר עצמו. אני במיוחד אלך לבדוק ולבטל את המנוי אם החימום פועל.
מריהונה
בקיצור אני מדווח :))) הכל סופר !!! נוכחותו או היעדרו של מערבב אינם משפיעים על החימום. לכן, הגהה של הבצק אפשרי. הדבר היחיד הוא שקערה של אפילו 6.7 ליטר תהיה כנראה קטנה מדי לבקשותיי :))) ולכמות קטנה של בצק זה נורמלי מאוד.

יש עדיין שאלה עם דייסה, אבל אני חושב שאם יש כבר כמה סרטונים של בישול ריזוטו במכשיר הזה, לא יהיו שום בעיות עם דייסה.
עד כה מתברר ככה.
אם אנו חוקרים את נושא הבישול באמצעות אינדוקציה באופן עקרוני, הרי שמבחינתי מדובר ב-60-70 אחוזים, סביר להניח שהכל זהה לעת עתה פינוק עצמי, ולפי שעה 30-40 הכרח. אולי בגלל שעדיין לא התרגלתי ל"יתרון "הזה, ובכן, כל הזמן מבשל משהו ברכב - נראה לי שזה לא יהיה רווחי מבחינת כמות החשמל המתפתל במונה (ויש לי בית עם תנור גז). באותו מקום, בעת חימום, ההספק לחימום (1100 W) + הספק להפעלת הזרבובים (ערבוב) (1500 W) עובד.

והאחרון - המכשיר יציב מאוד ולא רוטט. למרות שאתה צריך לבדוק את זה על לישת בצק קשה. לא אמור להיות רטט, אך מעבר מ"מאמץ "אפשרי (אם לשפוט לפי הביקורות על KM 020), למרות שהמשקל הוא 4 ק"ג יותר ...
קטרין
תודה רבה, מאוד. השאלה לגבי צריכת e-va מעניינת, כנראה שההספק עדיין תלוי בטמפרטורת החימום ובמהירות הזרבובית (המכה), האם יש חשמלאים בפורום? אני עדיין רודף שוקולד))) צריך לחמם אותו 60-80 מעלות והמהירות קטנה אך ארוכה. זה אותו הדבר עם יוגורט למשך 8 שעות בטווח של 35-40 מעלות, צריכת ה- e-va תהיה אלפי וואט או שהיא עדיין פרופורציונאלית לטמפרטורה. ומה אתה חושב, אם אתה מקציף את סירופ הסוכר לפונדנט כשהוא מחומם, הוא יתמודד?
מריהונה
זה תלוי באיזו עקביות יהיה צורך בפונדנט. אם לא מאוד מגניב, היא יכולה לעשות את זה. אני בטוח. באופן כללי, כנראה שאתה צריך לנסות הכל. אגב, קראתי איפשהו השוואה בין מכונה זו לבין תרמומיקס. לא בעד האחרון. באופן כללי, יש מעט מאוד ביקורות על KM070. קראתי הכל :))) אפילו בשפות זרות (מתרגם בגוגל עזר).

אז קניית מכשיר זה עדיין קונה "חזיר בתוקע". לא מבחינת אמינות (אם כי גם זו), אלא מבחינת מספר קטן של ביקורות ממשתמשים ספציפיים. פרסום הוא דבר טוב, כמובן, אך המציאות, כידוע, לא תמיד תואמת את הפרסום.
ובכן, אם ברוסיה אין תיקון אחריות למכונית זו: (ורק תיקון לכסף יכול להפוך לג'ימוראה גדולה, לעובדי השירות שלנו בטמטום לא יהיו את הרכיבים האלקטרוניים הדרושים. ואם הם רוצים ליצור קשר עם ההזמנה שלהם וכל השאר היא שאלה נוספת התקווה היחידה היא שהמכונה אינה שונה בהרבה מה- KM 020 (למעט אינדוקציה והטיימר), ולפי KM 020, אני כמעט, למעט חריגים נדירים, לא ראיתי שום תלונות על התמוטטות המכשיר עצמו.
אז קניתי אותו, אני משתמש בו, אני שמח ואני מקווה שהמכונה לא תאכזב אותי. אוף, איכס, איכס ...
קטרין
זה בדיוק בגלל "החזיר שבתוך" שעדיין לא קניתי אותו. אני אפילו מתחרט על כך שהוא לא נמכר בשיווק ברשת, לפחות שם אתה יכול ללכת לראות, לגעת במצגת, אם כי יש לי סלידה חזקה מ- vparivanie מתמשך) אין חברים של בעלי הנס הזה, אז החלטתי נסה את חברי הפורום) אני רוצה שמשהו יקל על החיים, אבל אני לא רוצה לקנות חתיכה יקרה ענקית (ללא אחריות) ואז לא יודע איפה לחבר אותה יחד עם הקבצים המצורפים. או לקנות את הלישה הכי פשוטה כמו קנווד kMix KMX-51 ולא לצאת עם שוקולד משלך))) וכפי שהבנתי שאתה נוסע מאוקראינה ברכב, אבל אתה לא יודע ברכבת, אנשי המכס לא ימצאו תקלה אם כל המסמכים מסודרים ואל תשתף את הקישור איפה קנה הבעל?
מריהונה
קישורים שבהם קניתי רואים למעלה בפוסט הראשון שלי.
לגבי המכס, עליך להחזיק את כל המסמכים המאשרים את עובדת רכישת המכשיר (המחאה, קבלת מכירה ובכלל כל מה שהמוכרים נותנים). ואז, כשאתה מעביר אותו ברכבת, אתה צריך לשים את התיבה איפשהו. וזה די כולל: רוחב 69,
עומק 54, גובה 57 ס"מ. אולי הם יאלצו אותך לבדוק בתא המטען. אם תחליט לקנות גם קבצים מצורפים (ובאוקראינה הם זולים בהרבה בחנויות מסוימות), זכור כי הסכום המקסימלי שנרכש עם הכניסה לרוסיה לא יעלה על 1500 יורו והמשקל לא יעלה על 50 ק"ג (אחרת הכל עודף יהיה חייב במס, וזה כאשר הרכבת נוסעת, הגימור הוא עדיין זה - איפה שהכל נעשה ואז הרכבת לא תחכה). וכדי שלא תהיה הובלה של כמה סחורות זהות (כדי לא להיחשב כמנה מסחרית).עכשיו, אם במטוס, הסכום הוא עד 10,000 אירו וללא בעיות.
פקידי מכס אוקראינים יכולים למצוא תקלה ב"השוטה ". העובדה היא שעד יוני השנה, ללא הצהרה, ולפיכך, ללא תשלום חובות, על פי חקיקתם, ניתן היה לייצא סחורות ששווין אינו עולה על 200 יורו. אם תמורת סכום גדול, היה כשנכנסים לשטחה של אוקראינה היה צורך להכריז על אותה סכום ללא כישלון, אחרת היו תקדימים שהסחורה פשוט נתפסה עם היציאה, כמו הברחות, ומשהו שם כמעט הגיע לבית המשפט.
למרות שבדרך כלל פקידי המכס הזה פשוט הרוויחו את לחם וחמאה, תוך שהם לוקחים כופר חולני. כעת סכום מחירי הסחורות שניתן לייצא מבלי להצהיר מאוקראינה הוא 10,000 יורו. העיקר שתדעו על זה.
בזמן שבעלי התכונן ותוך כדי נהיגה, חפרתי כל כך הרבה מידע על זה :))) ובכל זאת, אפילו שהתמצאתי בנושא הזה, הייתי מודאג מאוד. היא גם משרד מכס באפריקה, במיוחד מכיוון שבעלי נסע לחו"ל בפעם הראשונה ברכב. למעשה, אוקראינה החמיצה את זה ללא עוררין, אך רוסיה (אישה, פקידה במכס) מצאה אשם בכך שציוד כה יקר (והיה שם גם חבורה של קבצים מצורפים) פשוט ניתן לקנות במתנה לאשתו. כאישה, היא גם לא האמינה, או קינאה ב"אושר "שלי)) אבל היא החמיצה את זה בכל מקרה :)))
אבל שוב, כל זה נוגע להובלת המכשיר ברכב. אני בקושי יכול לדמיין תחבורה ברכבת. אם כי בוודאות הכל אפשרי.
מריהונה
ועוד .... לגבי הערבות ... מתברר דבר מדהים. KM070 נמצא באתר הרשמי של קנווד באוקראינה. אבל בקנייה, המוכרים אמרו בכנות שהאחריות למכונית זו אינה תקפה בשטח אוקראינה.
משהו כזה, אני כמעט לא מבין את זה. אם המוצר מוצג באתר, המשמעות היא שהוא מאושר וזה אומר שתהיה אחריות כלשהי. אולי רק מוכרים לא לגמרי יודעים? למרות שהם אמרו שהם מביאים מכוניות מפולין תחת מאמר אחר (אולי כדי למנוע בעיות במהלך שחרור ממכס, רק ההנחות שלי לגבי זה).
באופן כללי, זו בושה ובושה עבור משרדנו הרוסי בקנווד שלא לכלול את הדגם הזה בקטלוג שלנו !!! ראשית, ברוסיה ולעתים קרובות האזרחים טובים יותר מאשר באוקראינה שהם נתקלים בהם ולא יהיו בעיות במכירות, ושנית, ההוראות במכשיר עדיין ברוסית !!! פירוש הדבר שמשהו לא צמח יחד ככל הנראה: (((
בהתחלה חשבתי שהדגם פשוט חדש וזה עוד לא תורנו ... ואז ראיתי אזכור לזה כבר בשנת 2009 ...
בגרמניה כבר נמכר KM 089 בכוח ובעיקר. לא מצאתי הבדלים מיוחדים בהשוואה שטחית. ובכן, אולי רק חרירי שונה כלולים בהרכב. כמו, למשל, ב- KM020 ו- KM023.
מריהונה
לגבי החוויה - אני לא מבטיח, אבל אנסה. רק שלאורך זמן ליבי מרגיש - ההתלהבות והכתיבה שלי בנושא זה יתקררו :) למען האמת כבר דלקתי ברעיון לקנות מכונת לחם :)) קראתי כבר 3 פורומים ענקיים ... עכשיו נותר לבחור דגם (פעם ציינתי את קנווד VM450, ועכשיו יש ספקות אמיתיים וכמה מתחרים רציניים - Panas 2502 ו- Bork 800) והמקום החשוב ביותר (וכמו שיש לי כבר ציינו, במטבח הזעיר שלי, למעשה, אין יותר) ...
באמת האמת הם הטוענים כי על ידי התבוננות בפורום זה על מכשיר אחד, המשתמש מגדיל איכשהו בצורה בלתי ניכרת עם מכשירים אחרים והופך למכשיר נואש :)))
קטרין
כן, העובדה שהוא לא נמכר ברוסיה היא חבל, כנראה שהם לא קיבלו היתר יבוא. למעשה, קנווד הוא בדרך כלל משרד לא ברור, כי אם אתה מסתכל, אז קנווד עם ייצוגים וקואורדינטות הוא יצרן של ציוד שמע, שיש לו לוגו אחר (משולש אדום מעל W). ויצרן מכשירי חשמל למטבח, זה באמת משהו שקשור לדונגי. אין לנו סוחרים גדולים עם משרדים ומרכזי שירות. למרות שמכונות המטבח שלהם נראות אצילות. ובסרטוני יוטיוב למדינות רבות, בשפות שונות.
עָמוֹק
ציטוט: קטרין

למעשה, קנווד בדרך כלל לא ברור כי.אם אתה מחפש, אז קנווד עם ייצוגים וקואורדינטות, זו יצרנית ציוד שמע, שיש לה לוגו אחר (משולש אדום מעל W). ויצרן של מכשירי חשמל למטבח, זה באמת משהו שקשור ל- DeLonghi. אין לנו סוחרים גדולים עם משרדים ומרכזי שירות. למרות שמכונות המטבח שלהם נראות אצילות. ובסרטוני יוטיוב למדינות רבות, בשפות שונות.
מדובר בשתי חברות שונות לחלוטין, אין כאן שום דבר בוצי.
קנווד היפני מפיק אודיו ווידאו. והקנווד האנגלי מייצר מערבלים וקומקמים) והקנווד האנגלי, אכן, נקשר לאחרונה עם DeLonghi.
קטרין
הדבר המבלבל בהם הוא שיש להם אותם שמות וסמלים דומים, זה מטעה. מזכיר איך כותבים מותגים עם חולצות סיניות עם שגיאה באות אחת. והעובדה שאין שירותים רגילים, אין נציגות, אין טלפונים ייחוסיים וכו '. מצא את Vneshremtorg כמורשה, ויש להם גם את לוגו יצרן האודיו ברשימת החלפים לקומבינים של קנווד. זו דעתי האישית.
אבל אם חיפשתי את בראון, למשל, אז כל המידע עליהם נמצא הרבה יותר מהר. למרות שאני אוהב מוצרי קנווד)

נ.ב. קבוצת דה-לונגי ובראון
ב- 31 באוגוסט 2012, אישרו דה-לונגי ו- Procter & Gamble את הגרסה הסופית של הסכם הרישיון התמידי עבור קטגוריית מוצרי החשמל הקטנים של בראון.
ההסכם יוסיף עוד מותג יוקרתי איכותי לתיק המותגים של קבוצת דה-לונגי. המותג בראון נתפס ברחבי העולם כמילה נרדפת לחדשנות ועיצוב, סימני ההיכר שהופכים אותו ליישור מלא עם האסטרטגיה והתרבות של דה-לונגי.

אז עכשיו בראון נמצא במערך עם קנווד.
בואו לא נשטוף יותר.
עָמוֹק
אפילו מצאתי מרכז שירות של קנווד ביערותיי, למקרה הכל.) עבור לאתר הקנווד הרוסי במקטע השירות. הם כותבים שם:
"צריך לתקן את המוצר שלך?
פשוט לחץ כאן כדי למצוא את מרכז השירות המורשה הקרוב ביותר שלך בקנווד, או התקשר למוקד 8 800 200 52 62 (שיחת חינם בתוך רוסיה). "(עם זאת, הקישור לא עובד כרגע (לפחות מבחינתי) )

ולשווא נתת דוגמה כזו, לגבי המכתב) קנווד מייצרת מכשירי חשמל ביתיים כבר יותר מחצי מאה וגאה בהיסטוריה שלה) והנוכחות של טסקה יפנית לא מפחיתה את היתרונות שלה לפחות)
קטרין
טוב טוב. לְהַסכִּים. האתר הופיע, גם אני מצאתי אותו, אבל הוא לא היה שם כשהתחלתי לשקול את הנושא עם קנווד, סליחה. אולי KM070 יתחיל למכור, אתה צריך להתקשר. אך סמלי לוגו דומים עדיין אינם המקרה של משרד מכובד, בדרך כלל מיתוג מחדש נעשה במקרה זה.
קטרין
מריהונה לגבי קניית מכונת לחם, תחשוב טוב, כי למשל אני רוצה להיפטר ממנה בעזרת קנווד 070. מבחינתי, יצרנית לחם הגיונית אם אתה רוצה לאפות בה כל הזמן אחת (או שתי צורות) של כיכר, ואפילו עדיף לאפות מדי יום בטיימר, אז כן, זו נוחות. כשאתה ממלא את היד אתה מבין שבתנור אתה יכול להפוך את הלחם לטעים ומגוון יותר בצורתו ובתוכנו, ויותר מכיכר אחת בכל פעם. לכן, בסופו של דבר, הכיריים החלו לעבוד כלישה ומטפלת על פי תוכנית הבצק))). ואת הזרבובית לבגטים (יש לי מולינקס), מעולם לא השתמשתי בזה, כי אני בעצמי יאכלו אותי אם אבשל בתוכו 4 בגטים קטנים יותר משלוש שעות)) אני מחלק את הכיכרות ואופה בתנור, למרות שזה (חשמלי, והבית עם גז) צורך הרבה, אבל עם קיטור. וגם, ובכן, אני לא אוהב טפלון, שעליו מכוסים הדליים של כמעט כל מכונות הלחם)))) ובקנווד הקערה היא נירוסטה ואפשר לכבס אותה במדיח כלים, בניגוד לדליים ולמקלות. של מכונת הלחם.
מריהונה
קטרין, תודה רבה, אבל אני זקוקה לכיכר אחת כל 1-2 ימים וסביר להניח על טיימר :). ולהירדם ולשכוח הכל. ובסיום, הוציאו את הלחם המוגמר. אם אני כל הזמן אאפה בתנור, אועפתי מהבית - המטבח קטן, מיד מחניק וחם + את התכולה המאוחסנת בתנור זה ממש (מחבתות, מגשי אפייה) צריך להציב במקום אחר, אבל יש לְשׁוּם מָקוֹם. אז בינתיים אני עדיין חושב על יצרנית הלחם. יתר על כן, התנור הוא גז וכל מיני תענוגות כמו אדים, הסעה ודברים אחרים הם באופן טבעי זרים לו. קראתי כבר על צורות בצורת בגט - אין צורך בהן.

ולגבי הכנת הלחם לקנווד, כמה זמן פנוי אתה צריך ללוש ולהפיץ בו לחם כמעט מדי יום? מדי פעם - כן, אני מסכים, אבל כדי שכל יום ...ואז יש ניואנס כזה - מה שלא ניתן לומר, הכל מבודד ב- HP והאוויר לא מגיע מבחוץ. וב- KM070, תחתית הקערה תחומם, והחלק העליון לא יאטום בשום דבר. ובכן, ולו רק עם הגנה מפני התזה מפלסטיק. אבל זה גם נותן עיבוי, שלא מאוד מתאים באפייה ... למרות שאלה רק ההנחות שלי - הטמפרטורה נמוכה. אולי הכל "יגדל יחד" ...
קטרין
עם הזמן, אני מסכים ... אבל אני אופה לחם בתנור פעם או פעמיים בשבוע, ובצק ב- HP, אם חלמתי שאם אני מגלה ניפוי שגיאות בתהליך הלישה ב- KM70, זה לא יהיה ארוך יותר, פשוט לחץ על / על המיקסר מספר פעמים וחום, וסגור אותו עם מכסה מהתזות, כמו שכתבת, אז כן רציתי (tem-ra הוא 3-, 35 מעלות צלזיוס). אל תעיזו לנסות לערבב שם את הבצק, אולי פשטידות לסוף השבוע, ואז נדון אם הבצק יוצא בקנווד.
ג'וליפרה
ציטוט: מריהונה

בקיצור אני מדווח :))) הכל סופר !!! נוכחותו או היעדרו של מערבב אינם משפיעים על החימום. לכן, הגהה של הבצק אפשרי.

אני רוצה להבהיר - ללא ערבוב ובחישה אינה הכרחית? או שזה הכרחי, פשוט הוא יסתובב ללא ערבוב?
מריהונה
יש לערבב עם או בלי ערבוב, מכיוון שרק במקרה זה החימום עובד. ברגע שתהליך הערבול מפסיק, החימום כבוי. נקודה נוספת היא שאני, טיפש, לא הבחנתי מיד בשני מצבי ערבוב בהוראות - (2) ו- (3) ותמיד התערבתי ב (1). ובכן, בשעה (2) הערבוב נעצר כל 5 שניות, וב- (3) - כל 30 שניות ואז מתחדש. זה מה שהתגעגעתי כל כך כשכתבתי על מהירות הערבוב הקבועה במקצת. באופן כללי, עליכם לקרוא את ההוראות בצורה מתחשבת יותר.
מריהונה
קוליץ ', בסרטון עם AT 312 נראה כי או שאתה לוחץ חזק על האלמנט המסתובב והוא נעצר מעט, גורר את הזרבובית יחד איתו, או שהנחיר אינו קבוע למידה הנכונה של מקסימום. אבל, אני חוזר ואומר, אלה רק תחושות, אין לי את ההתקשרות הזו, ולכן אני לא יכול לבדוק את זה. אולי זו אכן הבעיה.

לגבי ה- AT641 (אגב, גם אין לי כזה) - לא שמעתי שום דפיקה פלילית במיוחד. השקשוקה שלי כשהכנסתי את הסכין הלא נכונה ל- AT340 הייתה בולטת הרבה יותר. היישר המחץ היה חזק. אך בגדול, מכיוון שחלקה העליון של המכונה חופף לחלוטין את החלק העליון של ה- KM020 (023), יהיה צורך לבקש ממישהו מהבעלים להניח את צליל המסחטה שלו בפעולה. ובכן, או איפשהו ב- Media Markte, בקש מנערה יועצת להראות את עבודת המסחטה (הם מראים הכל בפעולה על מדגם). אולי זו תכונה בעבודת הזרבובית עצמה.

וכך אתה כותב "משקופים" KM070. לא סביר שמדובר במשקופי המכונה עצמה (אני חוזר ואומר, יש לה את החלק העליון של KM020). סביר להניח שהנקודה היא בקבצים המצורפים (או בקובץ המצורף שלהם).
קוליץ '
ציטוט: מריהונה

קוליץ ', בסרטון עם AT 312 נראה כי או שאתה לוחץ חזק על האלמנט המסתובב והוא נעצר מעט, גורר את הזרבובית יחד איתו, או שהנחיר אינו קבוע למידה הנכונה של מקסימום. אבל, אני חוזר ואומר, אלה רק תחושות, אין לי את ההתקשרות הזו, ולכן אני לא יכול לבדוק את זה. אולי זו אכן הבעיה.

לגבי ה- AT641 (אגב, גם אין לי כזה) - לא שמעתי שום דפיקה פלילית במיוחד. השקשוקה שלי כשהכנסתי את הסכין הלא נכונה ל- AT340 הייתה בולטת הרבה יותר. היישר המחץ היה חזק. אך בגדול, מכיוון שחלקה העליון של המכונה חופף לחלוטין את החלק העליון של ה- KM020 (023), יהיה צורך לבקש ממישהו מהבעלים להניח את צליל המסחטה שלו בפעולה. ובכן, או איפשהו ב- Media Markte, בקש מנערה יועצת להראות את עבודת המסחטה (הם מראים הכל בפעולה על מדגם). אולי זו תכונה בעבודת הזרבובית עצמה.

וכך אתה כותב "משקופים" KM070. לא סביר שמדובר במשקופי המכונה עצמה (אני חוזר ואומר, יש לה את החלק העליון של KM020). סביר להניח שהנקודה היא בקבצים המצורפים (או בקובץ המצורף שלהם).
לגבי משקוף AT641, אני לא ממש יכול לבדוק את המקרה הזה של KM070 או את הנחיר עצמו, אבל עם דיוק של 1000% אני מצהיר שיש משקוף ב- AT312 מכיוון שהשתמשתי בשני חרירי AT312 והכל זהה, הזרבובית קבוע ככל האפשר, אין שום דבר מסובך בהר שלו, אני לוחץ על מדיום, אם כי מה ההבדל איך ללחוץ?
עָמוֹק
קוליץ 'אני גם נוטה לגרסה שאתה עושה משהו לא בסדר, סלח לי.
זה מוזר מאוד ששני המסחטות המסחריות שהשתמשת בהן הן בעלות נישואים זהים. ברור שהבעיה היא בשקע או בשימוש לרעה.ובכן, והאפשרות השלישית .. אולי זה לא משקוף, אולי פיצ'ר? )

AT312 לא הומצא אתמול, הוא בן מאה בצהריים. עדיין אין כאן הרבה מאוד בעלים של km070, אך כאן לרבים יש km010 ו- km020, אליהם מתאים הזרבובית הזו. אולי מוטב שתשאל את השאלה בנושא "קנווד - עבודה עם קבצים מצורפים"? אין ספק, למישהו יש מסחטת מיץ כזו והוא יכול להבהיר את המצב.
קטרין
מריהונה נכון, אני מבין ש"ערבוב עם או בלי ערבוב חייב להיות נוכח, מכיוון שרק במקרה זה החימום עובד. ברגע שתהליך הערבול מפסיק, החימום כבוי. " ואז איך עובד בישול קיטור אינדוקציה? אין ערבוב, אבל הקן מסתובב, אז מה? כלומר, מתברר שצריכת e-va כשמחממים אותה לערבוב עדיין נמשכת? ואז, אבוי, תוכלו להיפרד מהרעיון שלי של יוגורט למשך הלילה או להוכיח את הבצק למשך 3 שעות. תודה
קוליץ '
ציטוט: עמוק

קוליץ 'אני גם נוטה לגרסה שאתה עושה משהו לא בסדר, סלח לי.
זה מוזר מאוד ששני המסחטות המסחריות שהשתמשת בהן הן בעלות נישואים זהים. ברור שהבעיה היא בשקע או בשימוש לרעה. ובכן, והאפשרות השלישית .. אולי זה לא משקוף, אולי פיצ'ר? )

AT312 לא הומצא אתמול, הוא בן מאה בצהריים. עדיין אין כאן כל כך הרבה בעלים של km070, אך כאן לרבים יש km010 ו- km020, אליהם מתאים הזרבובית הזו. אולי מוטב שתשאל את השאלה בנושא "קנווד - עבודה עם קבצים מצורפים"? אין ספק שלמישהו יש מסחטת מיץ כזו והוא יכול להבהיר את המצב.


אני נוטה לגרסת הנישואין של קנווד ..... שני חרירים לא יכולים לעבוד מבאסים, אבל אם אני עושה משהו לא בסדר, אתה יכול לשחק בסרטון שמאחורי מצלמת הרשת בזמן אמת)))))
עָמוֹק
ציטוט: קוליץ '

שתי חרירי לא יכולות לעבוד מבאסות, אבל אם אני עושה משהו לא בסדר, תוכלו לשחק בסרטון שמאחורי מצלמת הרשת בזמן אמת)))))
הציוד שלך מעורר קנאה, אבל אני חושב שהוא מיותר. ראיתי הכל בסרטון שלך - קערת המיץ מסתובבת. וזה לא נעים. אבל קשה לי להאמין שמדובר בנישואין בקן של מכונית. כמו כן קשה להאמין כי kenwood in-line מייצר חרירים פגומים.
כנראה שהגיע הזמן ליצור קשר עם השירות בשאלה זו.
קוליץ '
ציטוט: עמוק

הציוד שלך מעורר קנאה, אבל אני חושב שהוא מיותר. ראיתי הכל בסרטון שלך - קערת המיץ מסתובבת. וזה לא נעים. אבל קשה לי להאמין שמדובר בנישואין בקן של מכונית. כמו כן קשה להאמין שקנווד מקוון מייצר חרירי ליקוי.
כנראה שהגיע הזמן לפנות לשירות בשאלה זו.
אז אני מדבר על אותו דבר, שלדעתי הנישואין נמצאים במטמון עצמו, אבל מעניין שאנחנו נשרת את המטמון הגרמני במסגרת האחריות?
קוליץ '
ציטוט: עמוק

בטוח! צרו קשר עם שירות קנווד הקרוב ביותר.
רק עכשיו אני תוהה אם ניתן לתקן את זה באחריות, או שזה עדיין תמורת כסף, מישהו יכול לדעת אם למטמון יש אחריות עולמית או לא?
מריהונה
קטרין, בנוגע להפעלת הזרבובים במהלך החימום, אני מצטט את ההוראות במלה: "... החימום לא יתחיל עד שתבחר את המהירות." וברגע שנבחרה המהירות, השקע מסתובב בכל מקרה. אגב, כתוב גם: "... זמן הבישול המקסימלי הוא 3 שעות, שלאחריו המיקסר יכבה אוטומטית ..."
אני רואה את הרעיון להוכיח בצק ולהכין יוגורטים במכשיר זה כבלתי סביר, ולו בגלל צריכת האנרגיה הגבוהה. למען 30-35 מעלות לנהוג ברכב למשך 3 שעות .... אני מתריס וכנראה תמיד אגן על הדרך המיושנת - על אמבט אדים בחדר האמבטיה. כבר מורגל. שמתי סיר ענק (!!) באגן עם מים חמים, נתתי למים להתחמם לזמן מה (כדי להתעדכן בטמפרטורה בחדר) וואלה אחרי שעה וחצי, התהליך כמעט הושלם. נא לא לזרוק עלי נעלי בית ואופים עם נעלי בית :))) אולי איפשהו אני מקלקל את הבצק עם זה (לא יודע כלום על זה מדעית), אבל הליך זה עוזר בזמן ...

קוליץ ', ושאר החרירים בשקע זה עובדים כרגיל? אין קיזוז? שום דבר כבר לא מתגלה? ובכן, איכשהו אני לא מאמין שמדובר בנישואין של "הקן". ה- AT340 שלי בקושי קם (במובן החיובי במאמץ) ובהתאם גם מוסר. רק שהתאנה תפנה. הבלנדר זהה ...
אולי כדאי שתפנה תחילה לבעלים של KM 010 ו- KM 020 עם שאלה לגבי הפעלת ה"קן "ו- AT312? יתר על כן, עם אחריות, הו, כמה מטלטל הכל נראה לי ... 1000% שיהיה צורך לתקן תמורת כסף, וזה ניכר (תיקונינו יסבכו את העובדה על "בלעדיות הדגם").כאשר לקחנו את הרכב באוקראינה, אמרו לנו בחנות שלא ניתן יהיה לתקן את המכשיר באוקראינה באחריות. למרות שבאתר הרשמי של קנווד במדינה זו KM070 נמצא (בניגוד לאתר הרוסי). אז או לגרור לאירופה (זו אבסורד מוחלט), או לכאן בשביל denyuzhku (ומי יכול להבטיח שאנשי המלאכה לעתיד שלנו לא ישברו את המכונה לגמרי? יש גם הרבה יותר אלקטרוניקה מאשר ב- KM020 המתוקן). האפשרות הטובה ביותר (בתנאי ששאר הקבצים המצורפים יעבדו ללא בעיות), אשקול פשוט לשכוח את הבעיה עם ה- AT312, תוך התאמה טיפשית לעבודה שלה (אולי להחזיק את הקערה או משהו אחר) ...

ובכן, רק כל כך הרבה יותר רשמים כמו הבעלים של KM 070 ... היום הייתי בשוק המדיה, צפיתי ב- KM010 (אמי רצתה לקנות אותו ב- DR). ובכן, שום עבירה לא תסופר לבעליה - הוא נראה לי כל כך מעט. הקערה היא ממש כמו קערה עמוקה. קָטָן. הקורולה לא יומרנית, לא יומרנית. אז לכל מי שרוצה לקנות מכונית קנווד, הייתי ממליץ לקחת את סדרת ה- Major (KM020 ואילך). יותר כוח, כלפי חוץ מרשים יותר והכי חשוב, הקערה מאפשרת לך לחתור ליותר.
אמנם, לא בלי גאווה, ברצוני לציין שהצבתם ליד KM020 ו- KM070 - האחרונה נראית הרבה יותר מרשימה. ממש כמו חללית לצד מסוק. אבל שוב - תשלום יתר על המידה בסדר גודל של 10-15 אלף עבור "יופי", טיימר ואינדוקציה זו שאלה אינדיבידואלית. מישהו רוצה, אבל למישהו אחר יהיה מספיק KM020 (אגב, אפשרות סבירה, במיוחד מכיוון שראיתי כמה מחירים עבור זה לא מזמן, בערך 25 אלף, ובאוקראינה אתה יכול לקנות את זה כמעט 20 אלף רובל - זה רק מציאת כסף מסוג זה אם נשווה את עלות KM023 (45 אלף) לבין עלות KM020 עם אותם חרירים שנרכשו במחירי מינימום בנפרד (וזהו אותו מכשיר למעשה), אז באופן מפתיע - המחיר של האחרון יהיה פחות מ -10 אלף. אז האם כדאי לשלם יותר מדי עבור מספר 3 בכינוי הדגם?
קוליץ '
מריהונה
זה בדיוק העניין, בעוד שהבלנדר שימש רק, הכל בסדר עם זה, יש בעיות רק עם החרירים האלה. אחרים אפילו לא צריכים להשתמש בזה, הם אפילו לא ניסו)
הדבר היחיד שהייתי רוצה לדעת על ערבות קנווד, אם זה בכל העולם אז זין באוזן תנו להם לתקן את זה באופן דו-כיווני)))
קטרין
מריהונה הבין על חימום + סיבוב, וגם ספינת הקיטור עם סיבוב פירושה שהוא עובד (האם הכנתם עוד משהו מעניין ביחידת הנס שלכם?
מריהונה
קטרין, אני, למעשה, לא קניתי את המכשיר הזה על מנת לבשל עליו לעתים קרובות (עם חימום). לשם כך, התנור עדיין אינו ניתן להחלפה. מכוון במקור ל- KM023. אבל כשראיתי שאני יכול לקנות KM070 באותו כסף (ואפילו זול יותר), השבתי מיד שוב את תוכניותיי ולקחתי את המכונה, כביכול, "בשוליים."
אבל משהו כזה מזל שאני יכול להראות, קניתי אותו, ובעלי אובחן כחולה דלקת לבלב כרונית בשבוע שעבר. אז אנחנו עדיין בדיאטה מספר 5. והקיטור הוא החבר הכי טוב שלנו ... אז כל התענוגות נדחים ללא הגבלת זמן ... ונראה שגם אנחנו לא צריכים מכין לחם - רק לחם מעופש, אתמול זה אפשרי.
תקווה אחת לבת - תן לה ללמוד לבשל ולאכול את עצמה, אבל הכל חייב להיעשות במתינות, כמובן ... אחרת, ההחלפה תהרוס את עצמי ...
אבל ב- DR, בעלי עדיין יאפה עוגה ואני רוצה להכין פודינג ב- KM070. בשביל זה (ולא רק), המכשיר עצמו לקח את זה ...
קטרין
מריהונה, תודה על התשובה. דאג גם לבעלך ולבריאותך. והקיטור הוא דבר מגניב. יש לי תנור אדים כבר שנה, בעלי שמעולם לא תיאר לעצמי שאוכל לאכול אוכל בלי מלח, לאחר שניסה דגים, בשר, שרימפס לזוג, העריך)))) אבל אני עדיין צריך לבשל ממתקים לילדים מעת לעת, כי עוגיות וכדומה. אתה כבר לא רוצה לקנות בחנות ((((. וב"וולקונסקי "אתה תמיד תלך נשבר. אם פתאום אתה מתאר משהו במכונת הנס שלך, אנחנו תשמח לקרוא.
תמריקס
שלום לכולם! בעלים מאושרים של KM 070 ודגמים נוספים עם חימום אינדוקציה !!! בקשה גדולה, ספר לנו:
- האם הקלפה יוצאת במכונה? וגם תערובת גלידה? ממה שקראתי בנושא זה (וקשור אליו), אני רואה שיצרנית הגלידה היא אחד הפיתיון האהוב עלי. אבל אחרי הכל, לפני ששופכים את התערובת להקפאה וערבוב ליצרן הגלידה, צריך להכין גם את התערובת הזו - מחממים, בלי להביא לרתיחה, מערבבים כל הזמן, שמנת (חלב) עם ביצים (חלמונים) וסוכר. המשימה מיועדת רק ל -070, לא? או שאני מבלבל משהו? מוזר מדוע עדיין אין ביקורות על פעולות אלה ...
מריהונה
ובכן, בדיוק כמו להסתכל למים.
הכנתי אתמול פודינג. ועשיתי את זה עם רצף הסימניות כרגיל בצלחת. חלב התווסף לתערובת הביצים הטרופות עם קמח וסוכר בטמפרטורת החדר ומחומם.
באופן כללי, הקרם התברר, אבל:
ראשית, הוא נשרף מעט בתחתית (ניתן להימנע מכך על ידי הגדרת הטמפרטורה לטמפרטורה נמוכה יותר, אך עד כה עשיתי זאת על ידי חיטטתי ב -120 מעלות, רציתי לחמם את המסה בהקדם האפשרי)
שנית, ל- 070 יש ניואנס - כאשר הוא מחומם, המערבב (הקצף) עובד אך ורק במהירות מסוימת (משהו כמו ערבוב). ואני רגיל להקציף את השמנת בצורה אינטנסיבית מאוד בחימום - מתקבל מעין מסה הומוגנית חלקה. בקנווד הכל יצא בסדר, אך בגלל מהירות הערבוב הנמוכה, הקמח התגלה כגרגרים בולטים יותר (ללא גושים, כמובן, אך לא ממש אהבתי את העקביות.) אם בחירת המהירות בחימום היה זהה ללא חימום, לא יהיה מחיר ליחידה.

באופן כללי, לאחר הכנת הקרם הייתה חוסר שביעות רצון שגרם לי לטפס לאינטרנט ולמצוא תרשים טכנולוגי להכנת פודינג. עכשיו בפעם הבאה אנסה לעשות את זה אחרת - מוזג חלב חם (מביא לרתיחה) לתערובת הביצים, ואז מקציף אותה בצורה אינטנסיבית במהירות הנדנדה, ורק אז מכניס את התערובת לחיתוך תחתון של 95 מעלות. בקיצור, אני אעשה את זה כמו שכותבים הטכנולוגים. בוא נראה מה קורה. נראה שהכל צריך להיות בסדר.

כפי שמתברר עד כה.
עדיין לא הכנתי גלידה, למרות שיש זרבובית.
תמריקס
איך עוד אפשר להשתמש בחימום אינדוקציה?
מריהונה
באופן כללי הכנתי שוב את המנה. בתהליך שתואר לעיל.
הקרם התברר, אך עצם תהליך הקפיצה סביב קנווד עם טמבורין לא אהב באופן עקרוני.
ראשית, גם אם נשפוך חלב חם (מים רותחים) לתערובת הביצים, הטמפרטורה של התערובת המתקבלת אינה מספיקה להתעבות ואנחנו עדיין מכניסים אותה לחימום. אבל ב 95 מעלות התערובת שלי "התעבה" לשעה !!!!!!!! באופן עקרוני החלטתי להביא את העניין לסוף בטמפרטורה זו.
שנית, בהתחלה הקצפתי הכל במטרפה, אבל כשחיממתי את כל הקמח משום מה התמקם בתחתית המטרפה בגוש. הייתי צריך להוציא אותו בדחיפות, לנקות אותו, להסיע את הגושים האלה לתערובת עם מערבל רגיל, כי כאשר הקערה כבר הייתה מחוממת, אז ברכב חיישן כלשהו לא מאפשר לערבב את הכל בצורה אינטנסיבית כשהוא מכובה. בקיצור, עד שהקערה (או חיישן הטמפרטורה - אני לא יכול לומר בוודאות) תתקרר, תהליך ההקצפה האינטנסיבי לא יתחיל, לא משנה איך תרצו.
לאחר מכן החלפתי את המטרפה לפיית ערבוב סיליקון, אך עדיין התהליך התארך בסופו של דבר עד כדי כך שהמצב רוח התקלקל לחלוטין.

סיכום: אם ניתן היה לשנות את מהירות ההקצפה במהלך החימום למקסימום, המכשיר יהיה סופר. אבל, בשל המאפיינים הטכניים שלו, הפיכת קרם בתהליך נעים של 5-10 דקות הופכת לריקוד של כמעט שעה עם טמבורין. אולי יש עוד כמה דרכים להכין את הקרם הזה שבהחלט יתאים למכשיר הזה, אבל עד כה לא אהבתי את התהליך הזה ב- KM 070.

השאלה למה עוד ניתן להשתמש בחימום אינדוקציה בעוד שאני לא יכול לענות בהרחבה (בדיוק על מה שניסיתי בעצמי) - רטבים, קוויאר חצילים (ללא ידיים), פסטה עם פירות ים (הכנת מילוי). עוד לא ניסיתי ריזוטו, אבל אני חושב שלא אמורות להיות שום בעיות. אולי איזה מרק לבשל ... אני פשוט לא טבחית כזו כמו הבנות שנכחות בפורום הזה.קראתי את המתכונים שלהם ומסמיקה מיכולותיי. אולי הם היו מעלים משהו מגניב למכונה הזו.
בעוד שבוע אבטל את המנוי לגבי הכנת ציפוי שוקולד לעוגה. אני אנסה אותה.

אבל עד כה דעתי לגבי האינדוקציה ב- KM070 היא ככל הנראה לא הכרח, אלא צעצוע. אני פשוט קניתי אותו באותו מחיר שעבורו אוכל לקנות KM 020 במוסקבה. כתוצאה מכך אני לא רואה הרבה הפסד. בעיקרון, אני משתמש בפונקציות של הקומביין.
תמריקס
מריהונה, תודה על ביטול המנוי. אנחנו מחכים להודעות חדשות. אנא ספר לנו גם: 1) על מהירות סיבוב הזרבובית בחימום - אתה אומר שהמהירות גבוהה, אך האם יש אפשרות לבחור במהירות? בדגמים KM 084, 086 - שלוש מהירויות חימום מוצהרות על ידי היצרן. מה דעתך על 070?
2) בחנות המותג קנווד נאמר לי שכל הדגמים עם חימום אינדוקציה מצוידים במטרפה (וו) מוקפדת, אותה יש להשתמש במהלך החימום. ואיך במציאות?
באשר לקלפה - תהליך זה על הקומביין לא אמור לקחת כל כך הרבה זמן ומאמץ. הטכניקה צריכה לפשט, להקל על העבודה ולפנות זמן, מאמץ, ידיים. מסכים? אני חושב שהאפשרות הראשונה הייתה נכונה יותר מבחינת היישום במכונית, אולי כדאי פשוט להתאים את הטמפרטורה? אשמח לבדוק את זה בעצמי, אבל בינתיים אני רק אביא עוזר, אני מאוד רוצה
עכשיו, אני תקוע כרגע - באיזה דגם לבחור: עם או בלי אינדוקציה? ובכן, אני פשוט לא מצליחה להחליט בשום צורה ... יש תקווה כה גדולה לפשט את תהליך ערבוב התערובת של פודינג וגלידה על הכיריים, שאני אפילו מסכים לקערה של 6.7 ליטר. ואם זה לא עובד, זה יכול להיות פשוט יותר.
תקווה אחת היא לאלו שכבר נהנים מיופי כזה בעוצמה ובעיקר (במובן של קוצר עם חימום), וממשתמשים אלו אתה עדיין הכי מנוסה, מגיב ודיבורי. תודה !!! אל תשאיר אותנו בלי מידע ובפרשת דרכים, אחרת נמות כמו חמור רעב פליז !!!

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת האתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם