בורשט (רב-קוק רדמונד RMC-M70 ו -4502)

קטגוריה: ארוחה ראשונה
בורשט (רב-קוק רדמונד RMC-M70 ו -4502)

רכיבים

בשר בקר
תפוחי אדמה מחשב אחד.
בצל מחשב אחד.
קָטָן
גזר חֲצִי
פלפל בולגרי קָטָן
פלפל חריף 1/2 יח '.
סלק 1 קטן
כרוב
עגבניה מחשב אחד.
עלה דפנה 2 יח '
שום 3 ציפורן קטנה
שורש פטרוזיליה מגורד
שוויון
שפך את הבורשט שלא יהיה נוזלי
שמן צמחי
שמנת חמוצה

שיטת בישול

  • פעם ראשונה מבושלת בּוֹרשְׁט בסיר איטי. לקחתי את מספר המוצרים "בעין". קראתי את המתכון באינטרנט, הכנתי אותו מהזיכרון. אבל באופן כללי, איך אני מבשל על הכיריים. הדבר היחיד שזכור לי הוא שאת הסלק המגורד יש להשרות במים למשך 10 דקות ולנקז אותו עד שהמים הופכים לורודים. לא שמתי רסק עגבניות ועשבי תיבול (לא). הרתחתי את הבשר בסיר וסיננתי את המרק.קצצתי דק את הבשר.
  • הפעל את הכיריים האיטיות לתוכנית "פריי-ירקות" למשך 20 דקות. יוצקים שמן צמחי. לחמם. מטגנים את הבצל ואז מוסיפים את הגזר. לְעַרְבֵּב. מוסיפים בשר תוך ערבוב כל הזמן. ואז מטגנים את העגבניות יותר. ואז פלפלים מתוקים ויהיה שם תפירה ולא טיגון. סיימתי את זה תוך 20 דקות. כיבה את המולטי-קוקר. מוסיפים תפוחי אדמה, שורש פטרוזיליה, כרוב, פלפלים חריפים, סלק שטוף ועלי דפנה. את הבורשט אהבנו.
  • יוצקים עם מרק, מלח. לשים על מרק למשך שעה. לאחר האות, סחטו את השום ותנו לו להתבשל.


אונה
אני מבשל בורשט פשוט ממינימום מרכיבים: אני מטגן מעט סלק בראסט. שמן במצב טיגון-ירקות, כבה אותו, שים כרוב, תפוחי אדמה, בצל, גזר, בשר, שפוך מים או מרק (כלומר) ובמצב מרק למשך שעה וחצי דקה. אני מוסיף את עוצמת הקול 10 דקות לפני שהוא מוכן. פסטה.
8. אלנה
נלה אלכסנדרובנה, בטח קראת את המתכון הזה לבורשט באתר, והוא נקרא קובאן בורשט מוואסילי. אנחנו בקובאן לא מבשלים בורש עם פטל, סלק ויניגרט. יש לנו מגוון מיוחד של סלק בורש קובאן, הוא ורוד עם ורידים לבנים. כאן וסילי מציע לשטוף את סלק הפטל ולהיפטר מעט מהריח הארצי של הסלק.
גריגורייבה
אלנה. כן, מצאתי ובדקתי את המתכון הזה. אבל עם הסלק שלנו יצא טעים.
גריגורייבה
ציטוט: unicum4

עבורי באופן אישי, זה הלם שאתה יכול לבשל בורשט בסיר איטי. עכשיו אני אוהב את רדמונד.
ולא רק בורש, אלא גם rasolnik, hodgepodge, pea. אני מבשל את כל המרק בסיר איטי.
85. אנושקה
אני מבשלת את כל המרקים זמן רב במולטי קוקר של רדמונד, אני אוהבת אותם טוב יותר הן לטעם והן לעלויות העבודה. אני פשוט לא מבינה מדוע במתכון הזה לשטוף את הצבע האדום מסלק, מבחינתי הבורשט צריך להיות אדום, להפך, אני נפרד בנפרד את הסלק ומוסיף בסוף הבישול כדי לקבל צבע יפה.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם