שחרור עובש שאינו מקל

קטגוריה: לחם שמרים
שחרור עובש שאינו מקל

רכיבים

חמאה מומסת 128 גרם
קמח חיטה 90 גרם
שמן צמחי מזוקק 130 גרם

שיטת בישול

 • שימושי במיוחד לאופים ולכל מי שמבשל בתבניות או מגשי אפייה. התערובת אינה מעשנת והמוצרים המוכנים בתבניות עם תחליב זה לעולם אינם נדבקים.
 • התערובת מורכבת משלושה מרכיבים, הנלקחים בפרופורציות שוות בערך, כוס אחת מכל אחד. אני מעדיף לקחת עוד קצת קמח, פשוט להתאים למברשת הסיליקון שלי.
 • שחרור עובש שאינו מקל
 • א) 100% שמן או שומן מוצק עם נקודת התכה מעל 25 מעלות צלזיוס. אתה יכול להשתמש בגהי, גהי, שומן חזיר, שמן קוקוס מומס, שמן דקלים.
 • * דרישה בסיסית לשמנים בטמפרטורות נקודת עשן גבוהות. לכן, עדיף להשתמש בחמאה מובהרת או בשמן קוקוס מאשר בשומן חזיר מובהר.
 • ב) שמן צמחי מזוקק: תירס, פולי סויה, זרעי כותנה, חמניות.
 • * עבור שמן נוזלי, עליכם לבחור את זה שיש בו הכי פחות ריח, שמן סויה או תירס הם המתאימים ביותר.
 • ג) קמח רגיל, ללא תוספות: חיטה או שיפון.
 • * שוב, קמח החיטה בדרגה הגבוהה ביותר הוא המתאים ביותר, מכיוון שאין לו טעמי לוואי והוא נטחן מספיק דק.
 • בישול.
 • ראשית, מערבבים את הגהי והקמח מקורר היטב במקרר. מערבבים עם מזלג. אתה מקבל את התערובת הזו. אנו חושפים אותו לקור למשך 15-20 דקות.
 • שחרור עובש שאינו מקל
 • כעת אנו מעבירים את התערובת הזו לכוס מכות גבוהה ומקציפים בעזרת בלנדר, בהדרגה. הוספת זרם דק של שמן צמחי. התהליך דומה להכנת מיונז.
 • אנו מעבירים את החומר השמנתי שנוצר למיכל זכוכית עם צוואר רחב.
 • שחרור עובש שאינו מקל
 • ניתן לאחסן את התערובת במקרר או בטמפרטורת החדר, ללא הגבלת זמן. אם מאחסנים במקרר, התערובת אמורה להתחמם בטמפרטורת החדר למשך 5 דקות לפני השימוש.
 • התאמתי את המתכון שנלקח מכאן:
 • 🔗
 • ניתן לשמן כל משטח לאפיית לחם, מאפינס, פסטה, בעת אפיית ירקות או בשר בתנור, מגשי אפייה, תבניות טפלון, ברזל יצוק, אלומיניום או קרמיקה. אני משתמש בשומן זה לציפוי דפנות כלים לאפייה, כשאני מניח נייר סיליקון בתחתיתו. אני גם משמן את להבי המיקסר ביצרן הלחם ואז הם יוצאים בקלות מהלחם המוגמר מבלי לפגוע בכיכר.
 • כך נראה הלחם אם הלהבים והסיכות של מכונת הלחם היו מרוחים בתחליב זה. בכוונה לא שימנתי את הקצה התחתון של הלהב כך שניתן היה לראות שהלחם נדבק רק למשטח הלא-סיכה.
 • שחרור עובש שאינו מקל

המנה מיועדת ל

צנצנת חצי ליטר

זמן ההכנה:

3 + 15 + 5 דקות

הערה

אם תכינו תערובת על בסיס שומן חזיר, הקפידו להשרות שומן חזיר לבן במים למשך 5 שעות, והחליפו את המים מעת לעת. ורק אז להמיס את השומן. אבל אני לא ממליץ לעשות זאת, ניתן להשתמש בתערובת כזו רק לאפיית לחם, מכיוון שריח הבייקון עדיין מורגש מעט.

למאפים מתוקים תוכלו להשתמש בתערובת של גהי וחמאת קקאו.

=================================================================

פרסם מחבר מחדש איפטיה

אני אעתיק את ההודעה שלי.

על תערובת הנון סטיק. לודה (מריאנה-אגא) לפני סגירת LJ סיפרה על עוד, יעיל עוד יותר - תערובת של שמן ולטיסין. הנה עותק שמור ללא תמונות.
מזור לתבניות.

היום יהיה סיפור על הרכב הנון סטיק של הכוח התעשייתי. קסם וקסם טהורים, חבר'ה! אנחנו ניצלים!
על מה שאני משמן את התבניות, שיתפתי פעם. או שתיים.
1) המוצר האוניברסלי "טוב יותר מ- PAM" הוא תערובת של שומן נוזלי ומוצק בטמפרטורת החדר, מוקצף לקרם עם קמח
2) כל מרגרינה או שמן צמחי מספיקים לתבניות מאפייה יצוקות על פי GOST. יש להם מתכת כזו שאתה צריך קצת. אני משתמש ב- Pro-Active Ultra Light, מבשר מרגרינה דל שומן במיוחד. הרכבו: 20% שמן צמחי, 80% מים. שום דבר לא נדבק.
ברוסיה, התפשטות דומה תהיה ראמא-לייט, זו אותה חברה, רק ההרכב מעט שמן יותר.
וביום אחר הכנתי שמן שמן לשימון הצורות הקשות ביותר - טפלונים שאינם נדבקים לשעבר, שכל דבר בעולם נדבק אליהם.
הוא מוכן מתערובת של שמן ולציטין ביחס של 2: 1. כלומר, חצי כוס לציטין, גרגירים או נוזל לכוס שמן.
נוסחה נהדרת, מתכון מאת האופה בסן פרנסיסקו מנואל פרידמן, פורסם בספר לחם המטבח של לורל, 1984, 2003, עמ '390

מזור לתבניות

1 כוס שמן צמחי
0.5 כוס לציטין, נוזל או גרגירים

מקציפים לתערובת הומוגנית בבלנדר, מאחסנים בצנצנת במקרר. למרוח בשכבה דקה מאוד בעזרת מברשת. כלומר, טובלים את קצה המברשת או את קצה המברשת ומפזרים על התבנית.

זהו הנון סטיק המשובח ביותר בתחום המאפיות. בלעדיו, פשוט אי אפשר לאפות בהרכב סוגים קשים של בצק עם חלב ודבש (כלומר בצק עם דביקות מוגברת). והוא מחזיר את הנוער לתבניות הישנות.

לציטין הוא שומן מיוחד (פוספוליפיד) המצוי בשמן חמניות רגיל או בחלמון ביצה. הוא זה שהופך שמן צמחי מתאים לשימון תבניות. אך שמן אפייה הוא שמן צמחי עם תכולת לציטין גבוהה. כלומר, לציטין מופק משמן צמחי ואז מערבבים אותו עם שמן צמחי רגיל, ומכפיל את האנטי-סיגריות שלו. בניגוד לשמן צמחי, חמאה מעט עבה יותר בעקביות, כך שהיא אינה גולשת לאורך הקירות ואינה נספגת בשום סוגי בצק בתבנית! ...

לציטין נמכר כגרגירים או כשמן נוזלי סמיך
קל יותר להתמודד עם גרגירים, למען האמת. לציטין נוזלי הוא משהו מפחיד, במובן שקשה לשטוף את הידיים אם אתה מתלכלך. לא תרד עם מים פשוטים, תצטרך לשפוך אותו בכבדות עם סבון או חומר ניקוי כדי להסיר לציטין נוזלי מהידיים שלך.
חצי כוס גרגירים (65 גרם) עם כוס שמן דיאודוריזר (220 גרם, ללא ריח) בבלנדר
50 שניות במהירות גבוהה וואלה
שמן עדין ללא תחרות, מזור אמיתי לתבניות, מוכן. יוצקים אותו לצנצנת ומאחסנים במקרר
זה מוחל עם מברשת בשכבה דקה על קירות הטפסים
התבניות היפניות האהובות עליי היו פעם ללא הידבקות, אך הן היו שחוקות והכל החל להיצמד אליהן. ועם חמאה, עם בלזם - MIRACLE.
ניתן לומר את אותו הדבר על המועדף עלי - תבנית ממכונת הלחם זודזירושי. חדש עולה 100 דולר, בתוספת כסף עבור להבי ערבוב חדשים, השוחקים את הרכב הנפט-סטיק של המפעל שלהם די מהר, במיוחד לאורך הצלעות.
ושימון הפינים עם הרכב "Better PAM" בכל זאת התגלה כחזק פחות ממה שהיינו רוצים.
ועם חמאה, עובש הניסוי הישן שלי חוזר לשירות!
עכשיו זה לא מפחיד לקחת על עצמנו אפייה בתבניות חרס!
ולהדפיס לחם ג'ינג'ר עם חותמות קרמיקה. לא יידבק!
ערבבתי לציטין נוזלי לקרם עם חמאה. זה אפשרי גם כן.
משמאל מזור עובש צמחי, ומימין קרם.
ואת ההרכב לשימון תבניות על פי GOST ניתן להכין גם בבית או במאפייה קטנה, אם מישהו רוצה. לציטין, מים, שמן, מפילים במהירות גבוהה. אבל הוא פחות יציב (הוא מכיל 75% מים), הוא מאוחסן למשך כמה ימים ואז הוא נותח ויש להפיל אותו שוב לתחליב.

תחליב מי שומן לשימון תבניות ויריעות אפייה
GOST 1975, 1988

78-75 גרם מים, 50C
15-20 גרם שמן צמחי
5-7 גרם של לציטין.

השמן מעורבב עם לציטין ואז תערובת זו מתחלחלת במים, בדומה לאופן הכנת מיונז ביתי נוזלי בבלנדר או במיקסר. הוסף מים לשמן מעט כל פעם, והפיל. אתה מקבל מסה הומוגנית נוזלית של לבן עם גוון צהבהב, המזכיר קרם בעקביות, המסוגל לא לקלף בטמפרטורת החדר (לא גבוה מ- 30C) למשך עד יומיים. אתה יכול למרוח אותו על תבניות מבקבוק ריסוס או מברשת.

עקביות אופיינית של תחליב לתבניות, למשל תחליב Tricasol
מותגים אחרים של תכשירים לשימון תבניות: דובידול, טינקל, טינגלייד, שחרור ...

תודה למנואל ולורל. תודה! מאת מנואל, גאון הלחם השחור, אופה אמן אוטודידקט, שמעולם לא קרא בחייו ספר אחד על אפייה, הגיעו עוד כמה מתכונים וטיפים לאפייה מקמח חיטה רגיל (כלומר חיטת טפט). לָנוּ. בהדרגה אניח את כולם, וכך גם תרבות המתנע שלו מחצי כפית חלב. היא מדהימה!
סיפורה של מנואלה במאמר בעיתון משנת 1980 והמתכון שלו לעוגיות שיבולת שועל שנאפו בלוח על תבנית שלמה, ואז נחתכו לרצועות. אמא שלנו נהגה לאפות את זה באותן שנים. טעים מאוד.

קישור למקור 🔗

מָקוֹר: 🔗.

mary_kyiv
ללסקה

במתכון שלי נתתי קישור לאתר 🔗 המתכון שעיבדתי. מכיוון שלא סביר שיהיה לנו שמן לפתית או שמן קוקוס מיובש, שבדרך כלל נמכר רק באוסטרליה. והמתכון שם הוא ישן, מאז 2003.

לקווין
לטורן טמפרטורת עישון נמוכה מדי, כלומר, כבר מטמפרטורה של 182 מעלות צלזיוס, חלקיקים שאינם מסננים מתחילים להישרף בו, שומן כזה הופך למזיק לבני אדם, בשמנים מוצקים ומעודנים אחרים, נקודות העשן הן הרבה גבוה יותר, בהתאמה, בישול איתם הוא הרבה יותר בטוח. אבל, בכל מקרה, הבחירה היא שלך, רק הסברתי את הסיבה. מעצמי אני יכול לומר שהכנתי את התערובת הזו על שומן שומן, אבל לא אהבתי את הריח.
סימוליה
הכנתי חומר סיכה זה על שומן חזיר, נמס מחזיר, באמבט מים - בסיר חלב רגיל (אני עדיין מחמם אותו למריחה נגד שיעול). עשה על פי המפורט כאן https://Mcooker-iw.icdself.com/in...22419.0 מתכון. אני משמן את התבניות בשומן הזה כשאני מאפה פשטידות, ולחם ומאפינס - אף אחד מעולם לא אמר שזה מריח בייקון ... ואני בעצמי לא הרגשתי שום ריח.
trtvk
ממש ממש אהבתי את חומר הסיכה שלך!
שיפון טרי בתבנית קרמיקה.
קמח לפני האפייה בצורה "מאובקת" בלבד.
התוצאה - קיבלתי את זה בחתיכות!
וכך הוא הכין את שומן הקסם הזה ומיד אפה את אותו הלחם ובאותה צורה, לאחר ששמן אותו תחילה.
אפילו לא ציפיתי לאפקט כזה!
RU אוטומטי:

לשומן זה שני יתרונות:
1 - עובד בצורה יוצאת דופן!
2 הוא הכי קל להכנה וימשך זמן רב מאוד!
למחבר - כבוד!
63. אלנה
הכנתי תערובת כזו (מה -3: שומן בישול + קמח + שמן צמחי).
ראשית, התערובת שלי לא גדלה בנפח פי 2 (כפי שנכתב). הכו תחילה במהירות אחת, ואז עברו ל 4. הוא היה דק, אבל אחרי המקרר הוא נעשה סמיך. שימנתי לה את הסכינים ואת תחתית הדלי של HP Mulinex 6002, אפיתי עוגה. לכן, לא ניתן היה לנער את הגליל בבת אחת (מכיוון שהדלי לא נסדק), הוא עמד זמן מה בתוך הדלי, ואז
ניערתי אותו החוצה, הסכינים נשארו בגליל, כששלפתי אותם הם היו בתוך הרבה בצק.
מה עשיתי לא בסדר ???
כל כך קיוויתי לתערובת הזו.
trtvk
באופן כללי, תערובת זו אינה מיועדת לסיכה של סכין HP, אלא לסיכה של כלי אפייה בתנור.
ושם היא עובדת.
ולשמן את הסכין שלה? לא ניסיתי את זה.
פעם מרחתי סכין בשמן צמחי רגיל, ובכן, הוא קפץ מתחתית הלחם, כך נראה, יותר ברצון.
באופן כללי, הסכין חייבת להיות מסובבת מעט קדימה ואחורה על ידי השוק (בגב הדלי) לפני שמנערים את הלחם מהדלי והסכין נשארת 100% בדלי!
mary_kyiv
לאלנה 63

שמן בישול מכיל 50 אחוז שומן מוצק בלבד, בתוספת תרכיז פוספטיד מעורבב עם שמן צמחי. כלומר, אם אתה משמן בשמן בישול, אז יהיה בו רק רבע מהשומן המוצק וזה מעט מדי. אבל אני לא יודע עד כמה תרכיז הפוספטיד דביק, זה כנראה תערובת טפלון איתו.

אני מנסה לשמן את הלהבים ביצרן הלחם, הם מתרחקים כל כך הרבה יותר מהלחם המוגמר (כמו בתצלום שלי). אבל, בכמה מתכונים, בהם לוקחים הרבה סובין וקמח מלא, שם, כמובן, הלהבים יידבקו חזק יותר. עכשיו אני מנסה לאפות לחם כזה ביצרן לחמים, אבל לא בקערה עם להבים, אלא בתבנית לחם אלומיניום רגילה עם קירות עבים, ששומנה בעבר.
63. אלנה
אבל עדיף עם גהי (במקום שמן בישול)? אני אפילו לא מעוניין בלהבים, אלא במה שצריך לעשות כדי שהלחם יצוץ במהירות בלי בעיות מהדלי. אין כוח לנער את הדלי בכל פעם.
LenaV07
63. אלנה

נסו לא להוציא את הלחם מיד בתום התוכנית, אך תנו לו לעמוד 15-20 דקות עם מכסה סגור. הוא סוג של "מזיע" ויוצא בקלות מהדלי והלהב לא נשאר בכיכר. בכל מקרה ככה זה עובד בשבילי. ואז, כשהלחם מתקרר על הרשת שמתחת למפית, הוא הופך להיות שוב יבש ופריך.
qdesnitsa
ואני משתמש בחומר סיכה זה שנקרא "גם הזנב וגם הרעמה" ולא רק לאפייה, אלא גם לתבשילי ירקות וגדולים. אפילו הכנתי שמן גהי לשימון (זה יקר, זה לא יהיה מריר בשביל זה)
mary_kyiv
לאלנה 63
אני משתמש בגהי ועושה את זה. אני אשתה חמאה רגילה ואחמם אותה. בשמן, בתהליך החימום, נוצר סרט מוקצף כזה מעל, יש להסירו, הוא דביק מאוד. ובכן, או שתוכלו להשתמש בגהי כאן. זה בהחלט יקר, אבל חומר הסיכה עצמו חסכוני למדי. אני אופה לחם כל יום, בנוסף אני משמן את התבניות והתבניות בשומן הזה, אז השתמשתי בצנצנת של חצי ליטר בחצי שנה.
לילאי
mary_kyiv
לרג'ינה ו '.
כן, אני מכין גהי בבית בעצמי. זה מתכון מאוד פשוט. כאן הצבתי צעד אחר צעד כיצד לעשות זאת, עם תמונות שמן גהי (גהי) בטיגון אוויר

ותוכלו להשתמש בו באפייה ולמנות עיקריות. לשמן זה נקודת עשן גבוהה, כך שתוכלו לטגן בו בבטחה.
גם כשהם משתעלים הם משתמשים בזה, עם חומציות מוגברת של הקיבה, אה כן, יש הרבה מקומות אחרים.
mary_kyiv
אני מוסיפה לירקות מאודים: תרד, אספרגוס, כרובית או שעועית. ממיסים שם חתיכת גי במחבת מחוממת מראש וירקות. מערבבים ומחממים דקה בלבד. זה צריך קצת, כי זה הרבה יותר ארומטי משמן רגיל.
ובכן, אתה יכול להוסיף כל דבר למאפים (במיוחד לפשטידות), אתה רק צריך אותו במחצית מכמות השמן. הטוסטים עליו טעימים להפליא.
מערבבים עם מלח ים ובצל ירוק קצוץ כמברשת גילוח לאותו טוסט.
או מערבבים עם שום. כן ללחם שחור. אתה יכול גם לפזר שרימפס או דג עם שמן שום זה. אפשר להוסיף לשמן שום עשבי תיבול רוזמרין או פטרוזיליה ולמשוח את העוף.
מה עוד, לבשל עליו צימוקים ואגוזי מלך לדייסה. אחרת, זרקו אגוזים לשמן המחומם והוסיפו להם תפוחים וקינמון. והתערובת הזו מיועדת לביבות או לביבות. גם טעים מאוד.
ובחטיפי דגנים עם פירות יבשים, עדיף להוסיף גהי במקום חמאה רגילה.
כן, מזיגה מומסת על תפוחי אדמה פשוטים יוצאת טעימה מאוד.
אתה יכול גם להמיס את הגהי במחבת ולזרוק את כמון הקארי ואז אורז מבושל. טעים מאוד.
אפשר לטגן עליו חילבה, או אם לחמם את עלי השמבלה ואז להוסיף עדשים מבושלות.
אפשר לערבב פופלם עם שמן זית ותבשיל עם תערובת זו או להכין רטבים שונים.

הוא מאוחסן עד לאחסונו ולא הופך מוצק יותר, צריכתו קטנה, שמן כזה משפר משמעותית את טעמם של הכלים.

ובכן, באיורוודה מאמינים כי שמן זה משפר את ספיגת והטמעת המזון. מפחית את חומציות הקיבה, לצורך עצירות, קח כוס חלב עם כפית גהי בלילה. קראתי שהם משמשים כיבים בקיבה. בתערובת עם טיפללה משתמשים בה לקרחונים; בתערובת עם כורכום משתמשים בה לטיפול בגרון.איכשהו נהייתי צרוד, פשוט נוטף שמן חם, זה עזר לי.
משמש על העור לשיכוך גירויים. השמן מסייע בפצעי לחץ ומשמש לשימון צלקות להפחתת צלקות. ובכן, הם עושים כל מיני עיסויים עם שמן, אבל לדעתי זה מאוד יקר.
qdesnitsa
אני מאשר, דבר מגניב, גם בתבניות פח ללחם ומאפינס, וגם תבניות עלובות (טפלון, כביכול) לא שורפות כלום !!!!!!!!!!!!!! הפחית הראשונה כבר נגמרת, מחר אני אעשה את השנייה
טטה
בנות אבל אני לא יכול לשמן. אני מכין חצי מהמתכון. כבר שפכתי יותר קמח מהנדרש, אבל הוא נוזלי ולא מקציף לקרם. עשוי מחמניות. חמאה + קמח + ג'י. מה לא בסדר?
qdesnitsa
השחזה, שם, ראשית, הקמח מעורבב עם גהי, אנחנו מתחילים להקציף, ואז נוסיף שמן חמניות טיפה אחר טיפה לגבי מיונז, עדיף לעשות זאת בעזרת בלנדר טבילה (עם כף רגל).
qdesnitsa
כן, זה יקפא, אתה כבר לא צריך להקציף אותו, יש לי את זה כמו שמנת חמוצה.
טטה
ציטוט: qdesnitsa

כן, זה יקפא, אתה כבר לא צריך להקציף אותו, יש לי את זה כמו שמנת חמוצה.
אבל היא צהובה
qdesnitsa
טוב, כן, צהוב בהיר, פסטל כזה ...
טטה
זהו זה. הצלפתי את זה עוד קצת

שחרור עובש שאינו מקל

בכלל לא כמו של לודה. אולי גם המרכיבים שונים.
qdesnitsa אתה חושב שאם אשים עוד קמח זה לא ילך רע?
qdesnitsa
במקרר, טטוצ'קה, ניתן לאחסן אותו במשך 4 חודשים, שלי זהה, ולודה יכול היה לצלם אחרי המקרר, להיות קצת סבלני, לחכות עד שהוא קופא.
טטה
qdesnitsa nooooo. תראה לודה כמה מקסים
שחרור עובש שאינו מקלשחרור עובש שאינו מקל
qdesnitsa
חד, זה לא קשור ליופי, אלא לפונקציונליות, זה יעבוד בכל מקרה, IMHO.
טטה
qdesnitsa תודה לך על התמיכה. היום קניתי מחבת לחם L7. אתה לא יודע להכין אותה לעבודה. יכול להצית או ....
qdesnitsa
השחיזו, סלחו לבורות, אך לביני אני לא יודע מהי L7, אני אופה לחם בצורות פח רגילות, שום דבר לא נדבק!
קוקושקה
נייר סיליקוני

בנות, אני מבינה נכון שמדובר בשטיח דק, כמו טולקום שחור בטסקום, קניתם את זה או לא?
טטה
ציטוט: qdesnitsa

השחיזו, סלחו לבורות, אך לביני אני לא יודע מהי L7, אני אופה לחם בצורות פח רגילות, שום דבר לא נדבק!
הנה כזה
שחרור עובש שאינו מקל
qdesnitsa
כן צורה חדה וסופר-דופרית, אם אתה משמן עם חומר סיכה הנס שלך, אז שום דבר לא ידבק
טטה
אתמול אפיתי את דרניצקי במדי L7. התבנית שומנה בשומן זה. הלחם צץ החוצה בקלות, אך לא אהב את השומן שנותר בצידי הלחם. מעניין שזה המקרה עבור כולם או בגלל ששמתי יותר קמח על מנת להשיג מצב סמיך.
אגוז
מרוח בצורה עבה מדי את הטופס, עליך להבריש מעט בחומר הסיכה ולמרוח אותו על כל הטופס
טטה
אגוז כן מרחתי קצת. ובכן, כמובן שלא במכה אחת. אבל לדוגמא, של ליודה הוא אפילו עבה יותר.
שחרור עובש שאינו מקל
עם זאת אני חושב שהייסורים הנוספים שיחקו תפקיד.
קוקושקה
היום הכנתי חומר סיכה אוניברסלי, משהו שקצת התדלדלתי, עשיתי אותו בשמן מומס. הם נתנו לי את זה וזה לא היה אחיד לגמרי, השכבה העליונה הייתה רופפת יותר, ניסיתי לקחת אותה למקום קשה יותר.

mary_kyiv אולי היית צריך יותר קמח?
mary_kyiv
אני לא חושב שאנחנו צריכים יותר קמח (אלא אם כן נוסיף מעט), פשוט הכניסו את השומן למקרר על המדף התחתון. הגהי יתקשה ויהיה כמו מרק פלסטיק, במצב זה יהיה קל יותר לשמן את התבניות.
אני בעיקר אופה בתבניות אלומיניום עבות דופן כמו בתצלום למעלה. ללא שימון, הכל נדבק שם. אבל, עם סיכה, הכל עף ישר otichno. אני פשוט צובט חתיכה קטנה של שומן קר ומצפה בעדינות את התבנית בשכבה דקה.

ועדיין, הקמח המתאים ביותר לשימון הוא לבן בדרגה הגבוהה ביותר, נטול זיהומים ככל האפשר.
אלבינה
סיכה מעניינת עד כה, סימניות, אבל אתה צריך לעשות
6
הכנתי חומר סיכה, עכשיו הלחם לא נדבק. תודה.
TATbRHA
דברים נהדרים! יש לי תבנית "פופלון" ישנה לעוגה גדולה, עם חור.התקלפתי מזמן, לא השתמשתי בו כבר שנה, כי זה נדבק. ועם חומר סיכה זה - ניסים! קאפקייק עף החוצה - בקושי הצליח לתפוס ...
עשיתי את זה - אוי, היה לי מספיק. בהתחלה, הבלנדר נהם כך שנראה שהוא נפרד ממני לנצח. ואז זה היה נוזלי מדי, לא כמו של המחבר. ואז היא הצליפה כך שהתברר שכמעט 700 מ"ל, והכוס הייתה 500! לשים אותו בצד, להזיז אותו ... ים של כלים סבוניים שמנים ... אבל התוצאה שווה את המאמץ! בסופו של דבר הכל הסתדר: פלסטיק, קצת אפילו אוורירי, כמו קרם. טוֹב.
והשומן יהיה שימושי בקערת המולטי קוקר (הוא התחיל להידבק לאחרונה), ובכל שאר הצורות הישנות האהובות ...
mary_kyiv, הרבה זמן חלמתי על דבר כזה. תודה רבה לך!
לא זכוכית
ופשוט משמנים את הטפסים היטב עם שומן חזיר. שכבה דקה מאוד. אין שום ריח. אפילו שימנתי את תבנית הביסקוויטים. מְעוּלֶה. גיליתי את זה לגמרי במקרה. היה צורך לשמן את תבניות הביסקוויטים, אך לא היה חומר סיכה אוניברסלי.
לטקה-אנקה
שאלה כזו: האם הגי שנקנה בחנות ילך? : girl-th: איזה לקנות כדי לקבל את התערובת הלא-סטיק המעולה הזו *
qdesnitsa
ציטוט: לטקה-אנקה
חנות גהי
העיקר שיהיה טבעי, קרמי, לא כף יד
לטקה-אנקה
ציטוט: qdesnitsa
להיות טבעי, שמנת,
תודה, ברור מה לחפש.
TATbRHA
ציטוט: notglas
ופשוט משמנים את הטפסים היטב עם שומן חזיר. שכבה דקה מאוד. אין שום ריח. אפילו שימנתי את תבנית הביסקוויטים.
באופן כללי, שומן חזיר הוא דבר טוב. לדוגמא, בעזרת שכבה לא דקה, "לא חוסכת", משמנים את שכבות הבצק לפני שעוטפים אותם בגליל עם אגוזים וקינמון. אין ריח חסר טעם, אך האגוזים ספוגים בשומן חזיר והופכים לא יבשים. רק שומן החזיר צריך להיות איכותי מאוד: יש לקנות ספריי תוצרת בית, לבן-לבן, או חתיכת שומן פנימי יש להשרות במשך מספר שעות, תוך החלפת מים, לפני המסת השומן ממנו.
לא זכוכית
טטיאנה, הנה אני פשוט שמן פנימי (באוקראינה קוראים לזה בריא) וקונה. כל הזמן עם פילגש אחת. אני טובע את עצמי. זה באמת דבר !!!! אפילו הכנתי עליו בצק עלים. מדהים טעים.
TATbRHA
ובקובאן - "שומן פנים". כמובן, שאין דומה לו: שום דבר לא עובד ככה, אתה צודק. אני גם נמס את עצמי.
qdesnitsa
בנות הנה נושא שלם לשומן חזיר https://Mcooker-iw.icdself.com/index.php@option=com_smf&topic=292742.0
גנו
לטקה-אנקהלנה, לפני מספר שנים בחרתי בגהי מכמה יצרנים בחנות. כך שלכל אחד מהם הוסיפו שמן עם תוספות שונות. הכינו גי משלכם, זה לא קשה, אבל זה ייקח קצת זמן.
חזיז
qdesnitsa, אולסיה, והקישור על השומן אינו נפתח ...
qdesnitsa
אלנה, תוקן
דרייי קוביאקוב
אה, נהדר איך. וכשההורים שלי בשנות התשעים החליטו לאפות לעצמם לחם, אבא קיבל מדים מהמאפייה. הם שטפו אותם מנוקים. אבל הם לא ידעו אילו חומרי סיכה. זה מאוחר יותר כשעברתי 🔗 קנינו יצרנית לחם אמיתית, למדנו שיש חומרי סיכה מיוחדים. והורי משומנים בשמן חמניות רגיל
olga0101
תחש, יש לי שאלה - האם אפשר להחליף קמח ללא גלוטן? אורז או תירס. או שזה לא הגיוני? אז השומן לא יעבוד?

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם