מרינה.נ
שלום בנות! יעץ איזה סוג של לחם לקנות בדאצ'ה. אמי רוצה לקנות בכ -3,000 רובל. היא פנסיונרית ממני והיא מסרבת באופן מוחלט לקנות יקר. הצעתי לה במתנה מעצמי אז היא בשום אופן לא אומרת למה לבזבז כסף מה אתה מייעץ.
מטילדה-נ
מרינה. ה קשה לענות על שאלתך, הכל תלוי בכמה אוכלי אוכלים יחיו בארץ, כלומר לאיזה משקל לחם מכונת הלחם תוכנן - 500 גרם או 1 ק"ג. וגם תסתכל על הנושא - עזרה בבחירת יצרנית לחם, או אפילו יותר טוב, שאלו את שאלתכם שם !! בחירה טובה
27
ציטוט: מטילדה-נ

מרינה. ה קשה לענות על שאלתך, הכל תלוי בכמה אוכלי אוכלים יחיו בארץ, כלומר לאיזה משקל לחם מכונת הלחם תוכנן - 500 גרם או 1 ק"ג. וגם תסתכל על הנושא - עזרה בבחירת יצרנית לחם, או אפילו יותר טוב, שאל את שאלתך שם !! בחירה טובה
כמו כן, ציין היכן אתה גר. קל יותר לומר לך ככה.
מרינה.נ

אני גר במוסקבה. ובדאצ'ה, אמא ואבא יחיו יחד.
מטילדה-נ
מרינה, באופן אישי יש לי שתי יצרניות לחם, אחת סקרלט, והשנייה פנסוניק, הייתי ממליץ לך לקנות פנסוניק !! נראה לי שבהחלט לא תצהיב על הבחירה הזו !! ולהורים שלנו מגיע את הטוב ביותר !!!
מרינה.נ
ועל איזה דגם של Panasonic היית ממליץ?
מאנה
יש לי תנור קטן (500 גרם) בדאצ'ה שלי רולסן... אני מרוצה ממנה.
רינה
ציטוט: מרינה. ה

על איזה דגם של Panasonic היית ממליץ?
אם נמשיך מ"זול יותר ", הרי שמודל 2500 (אם כי בחנויות מקוונות ההבדל בין 2500 ל -2501 אינו כה משמעותי).

1. Panasonic הוא תנור איכותי ואמין עם תוכניות מוגדרות היטב. כל תנור מסדרת "לא יקר" הוא הגרלה (זה יעבוד שנה או שנתיים-שלוש או יפסק בשנה הראשונה).
2. לחם קטן עשוי 400 גרם קמח (כיכר של כ 700 גרם). אפשר לנסות גם מ -300 גרם קמח (זו לשונית המינימום לכיריים).

לקחתי את הפנסוניק היחידה והיחידה לדאצ'ה, אם כי יש יצרנית לחם אחרת (של חברה טובה, שהובאה מגרמניה). בדאצ'ה אני זקוק לתוצאה מובטחת נורמלית.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם