9. קליאופטרה
הבחירה מתייסרת בעצמי, אך ברצוני לשדר את המידע שאני מקבל ולדון איתך! כתוב אם יש לך מה להגיד !!!

אז: המשימה הוגדרה - לרכוש יצרנית לחם, בה מיושם כראוי פונקציית הכנת היוגורט, ואשר לפחות "תעמוד" באחריותה הישירה - ללוש ולאפות.

יצרני לחם היוגורט מצאתי:

LG HB-2001/2/3 BY (למרבה הצער, הם הופסקו, ולא ניתן למצוא אותם במבצע עכשיו, אם כי הביקורות כיצרנית לחם פשוט נפלאות)

LG HB-3003 BYT (בא להחליף 2000 דגמים, הוא מיישם בקרת מגע, סובב את המראה ובהתאם לכך המחיר עלה, מכיוון שהוא עדיין חידוש) אבל, עם כל הרעננות, יש כבר הרבה ביקורות שנפגשו על איכות ירודה, בערך משלוח לשירות וכן הלאה ... אין מנוס מהעובדה שאפילו יצרנים ידועים הולכים להוזיל את העלות ו"כדי שהם יתפרקו במהירות ויפעלו חדש לקנות "ובכן, מדוע שינו את כל קו 2000 ??? סוג המראה מיושן ... יש מיכל ליוגורט. מחירים לאוגוסט 2014 - 7500-8000

Oursson BM1000JY (אנלוגי של תנורי BBK הסיניים) אופה היטב על פי ביקורות, רק הסיפורים שהוא חלש, לשה את הבצק מסונן, לא יכול להתמודד עם כופתאות וכו '. לא ברור כמה זמן המנוע החלש הזה יחזיק מעמד ואיך הוא ימשוך את הבצק העבה. אבל המחיר אטרקטיבי. יש מיכל מיוחד ליוגורט. מחירים לאוגוסט 2014 - כ 4000 (תן או קח)

רדמונד RBM-1906 https://Mcooker-iw.icdself.com/index.php@option=com_smf&topic=392738.0

רדמונד RBM-M1907 (באתי לגשש אותם בחנות, דפדפתי בספר המתכונים, והתברר שרדמונד מציע לבשל יוגורט ממש בקערת הלחם, ללא כלים נוספים. ניסינו לדחוף את כוסות היוגורט הממותגות במולטיט, רק שתיים נכנס. התעסק במשך 8 שעות בגלל שתי כוסות - אני חושב שאף אחד לא יאהב את זה. טוב, או בחר את זה בעצמך. ובישול בקערה הראשית מזיק, כי אי אפשר לעקר אותו, מה שאומר שמיקרופלורה פתוגנית עלולה לפתח, מה שהבטן שלנו תצטרך לאכול ..) אבל למי שאין לו מולטי-קוק - זה יכול להכין דייסה ופילאף. לא הייתי צריך את זה.

מותג 3801 (נראה כאילו יצרנית הלחם אינה כלום, אבל בשרשור כולם כאחד אומרים עליה שהאותות שלה מאוד חזקים - וזה קריטי מבחינתי - כי יש לנו רק דלת אחת ולעתים קרובות אנחנו לא סוגרים אותה, כי אנחנו להיחנק בחדר השינה בקיץ.) תהיה הזדמנות איפשהו לבדוק את כולם בעוצמה בהשוואה אמיתית, ולא בהיעדרם על סמך ביקורות אישיות. אולי כולם קולניים באותה מידה? ... אין מיכל מיוחד ליוגורט, אבל יש קנה מידה
נראה לי גם כי אנלוגי / שיבוט של התנור הזה SATURN ST-EC0128 לבן - רק שלא יכולתי לברר את האפשרות להכין בו יוגורט.

Midea AHS15BC מודל התקציב, נראה שיש מיכל, זמן התסיסה נקבע, עד 12 שעות. אני עדיין אקרא עליה. יש ספקות לגבי האפייה. למרות שהמצבים נעימים: בצק, רק מאפים ... אין רגינה ניתנת לתכנות. אבל תמורת כסף כזה ואחר, מאיפה הוא יבוא. המחיר הוא עדיין הנעים ביותר - 2,400 רובל.

על ידי סקירה:
"יוגורט עושה טוב (על חלב מפוסטר במיוחד עם אחסון ארוך מאוד - יוגורט מתגלה כמצוין!). המחזורים אולי לא אידיאליים, אבל הלחם (עוגה, עוגה) טוב ביציאה".

פיליפס 9016 (הדגם הצעיר הוא ה -46, אין מצב אפייה לתכנות, ובכן, יש פחות מצבים באופן כללי) בפיליפס יש מיכל ליוגורט. המחירים לאוגוסט 2014 הם בסביבות 4200.
פיליפס 9046 (שני הפיליפס הם מפלסטיק, זה מינוס כמובן.נראה שהפונקציות מתאימות מאוד, המחיר רק מכרסם: לאוגוסט 2014, בסביבות 6800 בכל החנויות, רק ב- i-mage המותג של פיליפס הם מבצעים הנחה של 50% עליו, רק משלוח אלינו 2200 יוצא - שלמעשה שולל את כל ההנחה)

עד כה אני נוטה לטובת פיליפס רק משום שלפחות הוא מוצע למכירה, בניגוד ל- LG, לפחות בחנויות קמרובו שלנו. (וגם בחנויות מקוונות הוא איכשהו ריק מבחינת מבחר) אבל אני לא ממהר לקנות, אז אני עדיין חושב, שוקל את כל האפשרויות ומחפש הצעות טעימות
kat-rin-ka
יש לי RBM-M1907 של רדמונד ואני שמח מאוד. אבל הדבר הראשון שהייתי זקוק לו היה HP מנירוסטה, נתקלתי במקרה בדגם המוזל הזה, אז לקחו אותו. הכנתי בו יוגורט שתייה, אקטימל, קפירצ'יק. אני שוטף את הקערה היטב ומעקר אותה לזוג על הקריקטורה.
9. Kleopatra
ציטוט: kat-rin-ka

יש לי RBM-M1907 של רדמונד ואני שמח מאוד. אבל הדבר הראשון שהייתי זקוק לו היה HP מנירוסטה, נתקלתי במקרה בדגם המוזל הזה, אז לקחו אותו. היא הכינה יוגורט שתייה, אקטימל, קפירצ'יק. אני שוטף את הקערה היטב ומעקר אותה לזוג על הקריקטורה.

תודה על המשוב שלך! מנהל ברדמונד הציע לי להרים מיכל פלסטיק שיתאים לקערה, אך הבעיה היא שכשאתה מסיר את המרית, נשאר סיכה בתחתית. (אתה יכול להזמין מיכל מ- HP אחר עם יצרן יוגורט - כי העיקרון של המכולה זהה, כמו הקערות בהן הוא מונח) אבל זה כבר רוקד עם טמבורין))
סזלסטר
9. Kleopatraהאם שקלת אפשרות לרכוש בנפרד את יצרנית היוגורט ו- HP? החל משקט ואמין של HP Panasonic. יצרני יוגורט לבחור מהים 🔗
9. Kleopatra
ציטוט: sazalexter

9. Kleopatraהאם שקלת אפשרות לרכוש בנפרד את יצרנית היוגורט ו- HP? החל משקט ואמין של HP Panasonic. יצרני יוגורט לבחור מהים 🔗

עכשיו אנחנו גרים בדירה שכורה, המטבח כאן קטן מאוד, אין לי איפה לשים, למעט אולי על הרצפה. הפעם. ושניים - קראתי את הנושא על יצרני יוגורט - יש ריקודים כאלה עם שנאים ושמירה על הטמפרטורה בעזרת כמה מתאמים .. אמא יקרה. ויצרן יוגורט יקר עולה מ- 4500 טפלבסקי. וזה, כפי שהבנתי, אינו תרופת פלא. ויוצר הלחם, על פי ביקורות, שומר על טמפרטורה נמוכה היטב, מכיוון שמצבי ההגהה נועדו לכך. ובכן, כולם מקבלים יוגורטים.
kat-rin-ka
ציטוט: Kleopatra9
מנהל ברדמונד הציע לי להרים מיכל פלסטיק שיתאים לקערה, אך הבעיה היא שכשאתה מסיר את המרית, נשאר סיכה בתחתית.
הממ, הוא הציע לך דרך מוזרה לצאת. ואכן, סיכה באמת נשארת בקערה אם מסירים את המרית.
האם תרצה סיר איטי עם פונקציה להכנת יוגורט? נראה לי שזה יהיה זול ונוח יותר. בסרט המצויר אני מתאים בשקט 6 כוסות
9. Kleopatra
ציטוט: kat-rin-ka

הממ, הוא הציע לך דרך מוזרה לצאת. ואכן, סיכה באמת נשארת בקערה אם מסירים את המרית.
האם תרצה סיר איטי עם פונקציה להכנת יוגורט? נראה לי שזה יהיה זול ונוח יותר. בסרט המצויר אני מתאים בשקט 6 כוסות

יש לי כיריים איטיות וזה מתאים לי לגמרי. למה אני צריך את השנייה? אבל אין יצרנית לחם ואני באמת רוצה
9. Kleopatra
רדמונד RBM-1906 יצרנית לחם לבן חדשה משנת 1906 הובאה היום לחנות סמוכה ועל פי התיאור בתיאור עם מיכל ליוגורט - הלכתי לראות את הנס הזה עד שקניתי אותו !!! - נראה שזה שונה מ -1907 רק במקרה פלסטיק, זה עולה 5,000 רובל.

הלכתי! זה שונה לא רק בגוף. הוא קטן יותר, הדלי שונה, קטן (רגיל), כולל 2 סקופים, מיכל ליוגורט כמו שלנו. אהבתי מאוד את איכות הבנייה והתאמת המכסה. חריקות, כמובן, לא חסרות רעש. אבל באמת רציתי לקנות את זה ... מניסיון הרכישה הקודמת, אני אשן עם המחשבה הזו בין לילה))
9. Kleopatra
שוב בחנתי היטב את התוכניות ואת מהות הכיריים Midea AHS15BC - ואני מבין שהן כמעט זהות עם רדמונד 1906 !!! אולי לא שיבוטים, כפי שהם מכנים זאת בעולם הטכנולוגיה, אבל הם מאוד מאוד דומים. לפחות מבחינת הפונקציונליות. רדמונד שינה מעט את המראה והכפיל את המחיר.ובכן, ברדמונד נוספה תוכנית בישול בה אדם בריא ישתמש רק במקרה חירום.
9. Kleopatra
באופן כללי, מכיוון שהחנויות ריקות, והידיים שלך כבר מגרדות. לקחתי את רדמונד החדשה 1906, שעדיין לא היו עליה ביקורות או תיאורים, והחלטתי לנסות אותה. אכתוב כאן על התוצאות. לבצק לקחתי את התערובת המוכנה מהחנות, עכשיו היא מכינה. בדקות הראשונות אני יכול לומר שבשל העובדה שהכיריים קלילים ופלסטיים, וגם קטנים וכמעט מרובעים, הוא נקניק כל כך טוב בעת הלישה, הוא רועד ורוטט. במתכת הישנה סופרה זה לא היה המקרה, כפי שכנראה לא קורה עם דגמים מלבניים גדולים עם מארז מתכת. אני לא יודע איך זה ישפיע עוד יותר על חיי השירות שלה. יש לה אחריות של 25 חודשים, תנו להם לתקן את זה אם זה.
מתחיל
ציטוט: Kleopatra9
Midea AHS15BC הוא מודל תקציבי, נראה שיש מיכל, זמן התסיסה נקבע, עד 12 שעות. אני עדיין אקרא עליה. יש ספקות לגבי האפייה. למרות שהמצבים נעימים: בצק, רק מאפים ... אין רגינה ניתנת לתכנות. אבל בשביל כסף כזה ואחר, מאיפה הוא יבוא. לכן, אין לה טיימר להפעלת עיכוב. אבל המחיר הוא עדיין הנעים ביותר - 2,400 רובל. מכיוון שזה במלאי, אני הולך להסיע אותו בשידור חי מחר! הממ ... מצא סקירה על צליל חזק וחורק, ניגש לנושא ושאל מסביב. פרטים נוספים: https://Mcooker-iw.icdself.com/in...on=com_smf&topic=392601.0

למה כל כך לפגוע בכיריים? הכל. ויוגורט מסתדר טוב (על חלב מפוסטר במיוחד עם אחסון ארוך מאוד - יוגורט מעולה!). המחזורים אולי לא אידיאליים, אבל בסוף הלחם (עוגה, קסקים) - טוב.
9. Kleopatra
ציטוט: מתחיל

למה כל כך לפגוע בכיריים? הכל. ויוגורט מסתדר טוב (על חלב מפוסטר במיוחד עם אחסון ארוך מאוד - יוגורט מעולה!). המחזורים אולי לא אידיאליים, אבל בסוף הלחם (עוגה, קסקים) - טוב.

ובכן, נהדר שאתה כותב ומדבר על זה! כעת אני אתקן ואוסיף את המשוב שלך בהודעה הראשונה.

נ.ב: עזבתי לכתוב על הכיריים שבחרתי בנושא נפרד, הנה קישור אליו לכל מקרה
https://Mcooker-iw.icdself.com/index.php@option=com_smf&topic=392738.0
ננשה
לדעתי, יצרן יוגורט נפרד מיותר, יש לי מולטי קוקר עם פונקציית יוגורט. אבל מה עוד יצרני לחם עם פונקציה כזו לא ידעו

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם