מצ'נקה מבלארוס. שלב 1: נקניק ביתי למאצ'נקה

קטגוריה: כלים בשריים
מצ'נקה מבלארוס. שלב 1: נקניק ביתי למאצ'נקה

רכיבים

עצם כתף חזיר עם עור 3.8 ק"ג
חזה עוף 3 שדיים גדולים
חזה חזיר עם שכבות וצלעות 1.6 ק"ג
מלח, תבלינים
סוכר 1 שעה l.
מים מסוננים 600 מ"ל
בֶּטֶן 3.5 מ '

שיטת בישול

 • תחילת המתכון. הֶמְשֵׁך כאן
 • סִיוּם טוטו
 • אז ראשית על נקניקיות ביתיות מנסיוני. ראשית, בואו נבין שהמתכון הזה מיועד למאצ'נקה, כמו גם לנקניק מטוגן מבושל או סתם מבושל. ולא מיובשים.
 • עכשיו אני חולק את העקרונות שלי להכנת נקניקיות. ראשית, אני מכינה נקניקיה כזו מבשר חזיר טהור או מבשר חזיר + עוף. אני לא מכין בשר בקר, כי אני לא קונה עגל (זה יקר לי), ואני לא רואה את זה ראוי לדחוף פרה זקנה לנקניק. יתר על כן, כתף חזיר עם שומן + חזה מתאימה ביותר לנקניקיות, אך לא לחתיכה ולא לקציצה ממנה. להב כתף מלא מלא עם כל החלקים ללא עצם ועור (לפחות 2.5 ק"ג). ואז הבשר הטחון יהיה מלא. זה בהחלט הרבה, אבל אף אחד לא מכריח אותך לדחוס את כל הבשר הטחון לבטן. חלקם ניתנים להפעלה ישירה לפעולה בצורת קציצות, גלילי כרוב וכו 'אל תשכחו את המסובכים שלנו. שנית, אני מאמין שאנחנו יוצרים רק עקביות במו ידינו! מלח + סוכר + תבלינים עושים את השאר! לכן, יש צורך לטעום כל הזמן! אפילו בשר טחון!
 • האם אתה מוכן לבלאגן עכשיו? ללכת…
 • אז, היום הראשון. קניתי במיוחד בשר בחנות. בשר בחנות בוגר יותר ומתאים יותר לנקניקיות. בשר טרי מהשוק חייב להתבגר. מה יש לנו: חתך של כתף חזיר על העצם עם עור למשך כ -3.8 ק"ג, שלושה חזה עוף גדול עם עור על הרכס, בטן חזיר עם צלעות. אנחנו מפרקים את הבשר. הפרד את עצם השכמה מהעצם, הסר את העור. שחרר את השד מהרכס. מפרידים את החזה מהצלעות. לאחר שהכנתי מלאי תבשיל, כמה חתיכות בשר יפה וחזה, החלטתי כ -3 ק"ג בשר לפיתול. מדוע?
 • סלח לי יקירותיי! אבל סנטה קלאוס עוקף אותי כבר שנים רבות ומגיש לילדים את הנדיבות במתנות. אני מניח שאני מתנהג בצורה לא נכונה! כל שנה אני מבקש ממנו שייתן לי סוף סוף קנה מידה למטבח, אבל כשרואים את מספר המכתבים מילדי, נגמר לו הזהב! לכן, ה"סטילארד "הישן, אותו אני שוקל, עשוי לשקר. מטחנת הבשר האהובה שלי בראון על הרשת הגדולה ביותר הופכת את הבשר שלי לנקניק טחון! עכשיו תור המלח, הסוכר, התבלינים והשום. שום, בכמות כזו מצ'נקה מבלארוס. שלב 1: נקניק ביתי למאצ'נקה, ריסוקו על ידי ריסוקו עם להב סכין (אפשר באמצעות מכבש מבלי להשוויץ). אני לוקח את המלח הדק הרגיל.
 • לְתַבֵּל. עליהם בנפרד. אני טוחן אותם בעצמי. אני קונה הכל בנפרד, אוסף אותו וטוחן אותו. אני מוסיף עוד: פלפל שחור, פלפל אנגלי, פלפל לבן, פלפל ורוד, פלפל ירוק, כוסברה, כמון. אני מוסיף פחות: אבקת חרדל, ג'ינג'ר טחון, רוזמרין מיובש. לא מעט: אגוז מוסקט, ציפורן, גרגרי ערער, ​​עלה דפנה (אפשר לטחון אותו). אני מערבב את זה. אני מנסה "ללקק". חייבת להיות טעימה! מכל המסה אני מקצה 2.5 ק"ג לנקניק מצ'נקה מבלארוס. שלב 1: נקניק ביתי למאצ'נקה... את השאר אני מפיץ לפי מטרות השימוש.
 • ואז יש שתי דרכים. קל משקל ולא מאוד. אני הולך על קל. אנו מפקידים את מכות הבשר הטחון על קומביין של בוש עם חיבור וו. אם נלך בדרך זו, נצטרך שתי חתיכות בשר נוספות - חזה ובשר כתף נקימצ'נקה מבלארוס. שלב 1: נקניק ביתי למאצ'נקה ... הבשר המבושל שלנו בחלקים שונים - גדולים וקטנים יותר מצ'נקה מבלארוס. שלב 1: נקניק ביתי למאצ'נקה... לאחר מכן מוסיפים מלח + סוכר (1/4 כפית) + תבלינים + שום ויוצקים 100 מ"ל מים. אנו מהדקים, מכסים במכסה זכוכית ומניחים בצד לעת עתה.מניחים את הנקניקייה הטחונה בקערת מעבד המזון ומניחים כוס עם 500 מ"ל מים מסוננים לצידה. מפעילים את הקומביין במהירות 2.5 ויוצקים בהדרגה 100 מ"ל. מקציפים 10 דקות ומוסיפים עוד 100 מ"ל. מקציפים 10 דקות. בתהליך הקצפה ביד, הנמיך את הבשר הטחון המוגדל לאורך שולי הקערה חזרה לקערה. מצ'נקה מבלארוס. שלב 1: נקניק ביתי למאצ'נקה כעת עלינו לנסות שוב מלח ותבלינים. צריך להיות טעם בולט של בשר טחון "טעים". ואז מוסיפים עוד 200 מ"ל ומקציפים עוד 10 דקות. ולסיום, המאה האחרונה ועוד 10 דקות. עכשיו אנחנו מכסים אותו במכסה זכוכית ונותנים לו לעמוד כ -20 דקות. אנחנו מעמיסים אותו יחד עם הבשר המפורר למקרר למשך 12 שעות למסיבת רווקות (מסיבת תרנגולות) - אל תפריעו לצעירים, יש להם חתונה מָחָר.
 • אם איננו משתמשים בציוד, אנו מכניסים מים לטחנת נקניק בעזרת ידיות זהובות. ומכיוון שהידיים אינן מעוותות את הבשר כמו קציר, איננו זקוקים לבשר כתוש לחתיכות. אחרת הכל בדיוק אותו דבר. נכון, זה ייקח הרבה פחות זמן. אפשר גם לנצח את הבשר הטחון בשקית שעל השולחן, אבל מבחינתי זה מאוד רועש - ילדים. ואם הם מתחייבים לעזור, אז ההשלכות.
 • יום שני. תעלומת המלית. בעלי תמיד אומר: טוב, מה, נדחוף את הבלתי פרודוקטיבי? הכנת הרחם. אני לוקח את האמצעי. תלוי בעובי הבטן ושיעור הבשר, יש כמטר בטן לכל 1 ק"ג בשר. אנחנו מוציאים את הבשר הטחון והבשר מהמקרר ונותנים לו להתאקלם מעט. שקילה על סטילדינג נותנת קצת יותר מ -3 ק"ג עם הקערה. 20-30 דקות על השולחן. לאחר מכן, אנו מערבבים אותם יחד. אנחנו עושים את זה בזהירות. מצ'נקה מבלארוס. שלב 1: נקניק ביתי למאצ'נקה האם אתה מרגיש איך כל המים נספגים והבשר הטחון נחפר ביד שלך בעקשנות? עכשיו אנחנו צריכים לטעום שוב את הנקניקייה העתידית. האם הכל מספיק? והמלח? והפלפל? והשום? הטעם צריך להיות בהיר! עכשיו תן לעמוד קצת יחד - להתחתן. עוד 20 דקות. מצ'נקה מבלארוס. שלב 1: נקניק ביתי למאצ'נקה בישול מטחנת בשר. התרגלתי לזה בדרך הישנה והוותיקה דרך דינוזאור מאולף וקשית. מצ'נקה מבלארוס. שלב 1: נקניק ביתי למאצ'נקה אני משמן את הצינור בשמן צמחי ושומר אותו קרוב. המסקן עדיין לא נכנע לי - אני משעמם. אנחנו שולחים את כל הבשר לבטן. אנחנו ממלאים את זה בחוזקה. אנו מכינים את אורך הנקניק לטעמנו ומנרמל אותו על ידי הפיכת הנקניק. הנה יופי כזה בסוף. זה אידיאלי עבורה לשכב במקרר כמה שעות. מצ'נקה מבלארוס. שלב 1: נקניק ביתי למאצ'נקה אבל אני לא יכול לחכות! בואו ננסה את זה? עכשיו אתה צריך להרתיח את זה בצורה טעימה. זה טעים. זה גם מתכון. עבור 3 נקניקיות אני לוקח כ -500 מ"ל מים. אני קוצץ שם בצל ושום גס, זורק פנימה מטריית שמיר מיובש וזוג אפונה של פלפל אנגלי. וגם המרכיב הסודי הוא קוביית חמאה קטנה. מצ'נקה מבלארוס. שלב 1: נקניק ביתי למאצ'נקה מביאים הכל לרתיחה ושמים את הנקניקיות שם. מבשלים כ- 10-15 דקות ברתיחה נמוכה. כבה ותני לעמוד במרק לזמן מה. יהיה נחמד בשבילה להתקרר. אבל שוב, אין לנו זמן. אנחנו מוציאים ומצננים מעט בצלחת. שמור על המרק !!!! אנחנו צריכים את זה בשביל המאצ'נקה.
 • הנקניקיה מתגלה רכה וחלקה, עם כתמי צבעוניים של תבלינים. מצ'נקה מבלארוס. שלב 1: נקניק ביתי למאצ'נקה חלקים גדולים נראים על החתך. מצ'נקה מבלארוס. שלב 1: נקניק ביתי למאצ'נקה עבור המאצ'נקה, זהו זה!מצ'נקה מבלארוס. שלב 1: נקניק ביתי למאצ'נקה מצ'נקה מבלארוס. שלב 1: נקניק ביתי למאצ'נקה
 • אם הנקניקיה אינה מיועדת למאצ'נקה, טעים להוסיף גרגירי חרדל, גבינה, עשבי תיבול, פטריות לקציץ הנקניק. אבל עבור מצ'נקה עדיף בלי תוספים!

הערה

אני מפיץ את המתכון אך ורק בגלל המתכון "מכאנקה ממינסק". ובכן, איזה סוג של מצ'נקה, סלח לי, בלי נקניקיות?
פירוש מתכון כזה פירושו להשקיע מחצית מחייכם ושל יקיריכם. אבל מה אתה לא יכול לעשות עבורך ועבור האתר המועדף עליך. לכן, אני מסתובב עם מצלמה במשך שלושה ימים, הילדים שוב עסוקים במטבח וכל הזמן נופלים מתחת לרגליהם, בעלי מזעיף את מצחו, אבל מדי פעם פונה לעזור: להחזיק אותו, לצלם, להביא אותו, להפוך אותו, תן את זה, תתרחק ובכלל, אל תפריע לי! ואז אני יושב יושב במחשב שלי, דופק על המקשים ולא רואה ושומע כלום ... האם זה מוכר לך? אז אתה יודע מה שווים מתכונים כאלה.
המשך יבוא....

לרל
אני לא יודע מה זה מצ'נקה, אבל לילדים שלך ולאמא שלהם יש מזל, זה יישאר איתם לנצח, ואז הם תמיד ישוו וידברו אם הם משבחים מישהו "כמו אמא"
והנקניקיה מגניבה !!!!
טומנצ'יק
ציטוט: לרל

אני לא יודע מה זה מצ'נקה
אז אתה צריך לחכות עד סוף המתכון!

ציטוט: לרל

אבל לילדים שלך ולאמא שלך יש מזל, זה יישאר איתם לנצח, ואז הם תמיד ישוו וידברו אם הם משבחים מישהו "כמו אמא"
והנקניקיה מגניבה !!!!

הו תודה לך! איזה מילים נחמדות! דבריך לאלוהים באוזניים, אנו אומרים כך! תודה רבה!
וי-טינה
מתכון נהדר! אני גם אוהב להכין נקניקים בעצמי) אני מחכה להמשך
ראדה-דמס
בעלי ואני בחוץ!

ומי, מי נתן השראה להישג, המתכון למאצ'נקה !! אני! אני! אני! אני חצי "תודה"!

אירה אל תחכה - אנחנו מחכים להמשך !!!!!!
טומנצ'יק
ציטוט: Rada-dms

בעלי ואני בחוץ!

גם כולנו. אני טבח במטבח כבר יומיים - אני מקליד ליד המשרד. זרקתי הכל וכולם. אבל בערב הערב כולם היו מלאים. בעלי סלח לי בכבוד ו ... נרדם. מחר אקרא את הכל שוב, אחרת אני לא מצליח להבין את זה ... ואפרסם את זה. וחבורה של תמונות להעלות
ציטוט: Rada-dms
ומי, מי נתן השראה להישג, המתכון למאצ'נקה !! אני! אני! אני! אני חצי "תודה"!

כמובן שאתה! יקרה שלי. ניסיתי בשבילך ...
עבדניה
תענוג מוחלט! תודה ... מתוזמן כל כך טעים
ראדה-דמס
tumanofaaaaובכן, תודה לאל, בעלי לא מקלל אותי, אחרת כבר רציתי לשאול, מה לינוק לבוא?! ועכשיו אחשוב על עצמי - לא אכפת לי כלום להתחלה כזו של מתכון המצ'נקה (בעלי אמר את זה!) וחשבתי, בלי המצ'נקה, נקניקיות מקסימות !!!!!

(אבל היא לא אמרה - מה אם היא תבקש להכין נקניקיות!

אני יפהפייה
איירה! איך מכינים את הקליפה? הרבה זמן חלמתי להכין לפחות נקניקיה כלשהי ואני מצטער מאוד. קניתי את המעטפות האלה מזמן, אבל אני לא יודע מה לעשות איתם.
MariV
אירה, יצירת מופת!
האם המעיים נמכרים על ידך? לא מצאתי את זה במוסקבה (כנראה נראיתי רע), קניתי כאלה אוקראינים, דודה שלי מכרה אותם בעיר שלנו. עכשיו אני שמח!
טאניוליה
אירית, חיכיתי למתכון ממך! תודה, כמובן, לא אנסה, אבל אני אהפוך את זה לשלי. הם לא נותנים למוצ'ות בלי בשר?
ראדה-דמס
טאניוליה, שזוף, אתה יכול לקבל רוטב בשר? העיקר במצ'נקה הוא לטבול בו!
סיזו, לא ישן, מחכה להמשך! אני חושב מה להפיץ ואיפה ליפול !!!!!
טומנצ'יק
ציטוט: עבדניה

תענוג מוחלט! תודה ... מתוזמן כל כך טעים
תודה רבה לך!
ציטוט: Rada-dms

tumanofaaaaובכן, תודה לאל, בעלי לא מקלל אותי, אחרת כבר רציתי לשאול, מה לינוק לבוא?! ועכשיו אחשוב על עצמי - לא אכפת לי כלום להתחלה כזו של מתכון המצ'נקה (בעלי אמר את זה!) וחשבתי, בלי המצ'נקה, נקניקיות מקסימות !!!!!

(אבל היא לא אמרה - מה אם היא תבקש להכין נקניקיות!

מה את, אולגה! העיקר לצאת, אנחנו מאוד שמחים לראות אותך!
ציטוט: Rada-dms

סיזו, לא ישן, מחכה להמשך! אני חושב מה להפיץ ואיפה ליפול !!!!!
ליפול למכונית "מוסקבה-מינסק"
טומנצ'יק
ציטוט: אני יפה

איירה! איך מכינים את הקליפה? הרבה זמן חלמתי להכין לפחות נקניקיה כלשהי ואני מצטער מאוד. קניתי את המעטפות האלה מזמן, אבל אני לא יודע מה לעשות איתם.
יש להפשיר כל מעטפת לאחסון ארוך טווח, לשים במים כשעה. ואז שוטפים היטב מתחת למים זורמים. שמתי את השאריות שאינן בשימוש בשקית ובמקפיא.
ציטוט: MariV


האם המעיים נמכרים על ידך?
אולגה, שמחה לראות אותך מאוד! המעטפות שלנו נמכרות לפי מטר בשווקים, כמו גם מומלחות באופן כמעט כל. זאת לא בעיה.

ציטוט: טניוליה

אירית, חיכיתי למתכון ממך! תודה, כמובן, לא אנסה, אבל אני אהפוך את זה לשלי. הם לא נותנים למוצ'ות בלי בשר?
השמש שלי, ובכן, עבור מי, אם לא בשבילך - החברות שלי! טאניושה, ובכן, באופן כללי, תיאורטית, ניתן ליצור מאצ'נקה ללא בשר - זה יהיה רוטב מקמח, חלב, שמנת חמוצה ומרק ירקות. אבל זה סיפור אחר לגמרי! אבל תבלינים ועשבי תיבול יכולים לתת טעם מעניין!
ממרוסיה
אירה, איזה מתכון! תודה רבה. אז היא רצתה להכין נקניקיות ביתיות, אבל היא פחדה מהכל. ועכשיו, כן, נשלוט בהכל.
טאניוליה
ציטוט: Rada-dms

טאניוליה, שזוף, אתה יכול לקבל רוטב בשר? ברוטב מצ'נקה זה העיקר, הם טובלים בו
לא, אול, אני לא יכול לבשר ..

ציטוט: tumanofaaaa

טאניושה, ובכן, באופן כללי, תיאורטית, ניתן ליצור מאצ'נקה ללא בשר - זה יהיה רוטב עשוי מקמח, חלב, שמנת חמוצה ומרק ירקות.אבל זה סיפור אחר לגמרי! אבל תבלינים ועשבי תיבול יכולים לתת טעם מעניין!
אני אוהב רוטב שמנת חמוצה, אני צריך להכין דגים במקום בשר.
טומנצ'יק
ציטוט: ממרוסיה

אירה, איזה מתכון! תודה רבה. אז היא רצתה להכין נקניקיות ביתיות, אבל היא פחדה מהכל. ועכשיו, כן, נשלוט בהכל.
בבקשה, ולמען הבריאות! מרין, מה חושש? !!! האם זה קשה לעטי הזהב שלך? רק שימו לב - זה מתכון לנקניק מבושל!

ציטוט: טניוליה


אנחנו צריכים להכין דגים במקום בשר.

למה לא?! נסה את זה, אני חושב שזנים לבנים (פשוט לא נהר, כך שללא ריח של בוץ ...). לדוגמא, בקלה או פולוק, חדקן כמובן!
ראדה-דמס
טאניוליההייתי מכינה פטרייה למאצ'נקה כמו כופתאות, אבל נקניק
טומנצ'יק
ציטוט: Rada-dms

טאניוליההייתי מכינה פטרייה למאצ'נקה כמו כופתאות, אבל נקניק
אול, איזו מאצ'נקה דג !!!! זה נשמע מסקרן! רק לביבות קמח כמובן!
ראדה-דמס
ציטוט: tumanofaaaa

אול, איזו מאצ'נקה דג !!!! זה נשמע מסקרן! רק לביבות קמח כמובן!
ובכן, כמוני, יש מערכת יחסים מורכבת עם דגים! אני יכול לאכול שישה זנים. כן, זה יסתדר כשאתה מוסיף פטריות לדג!
טאניוליה
נקניקיית הדגים טעימה, אני מכינה אותה מדי פעם בשר חזיר. אתה יכול גם להכין נקניקיות או סתם קובץ דגים. ופטריות יהיו fffkusno tochnyak.
טומנצ'יק
ציטוט: טניוליה

נקניקיית הדגים טעימה, אני מכינה אותה מדי פעם בשר חזיר. אתה יכול גם להכין נקניקיות או סתם קובץ דגים. ופטריות יהיו fffkusno tochnyak.
בנות, זו יצירת מופת חדשה שמגיעה! שזוף, מה שלומך אוכל צמחים אל תהיה אוכל בשר ותהיה עסוק!
טרישיה
איזה נקניקיות! פשוט נורא! אירוצ'קהאת בחורה ממש חכמה!

אה, הגעתי למטבח שלי: בלי מטחנת בשר, בלי לישה ... ואיך הצלחתי לעשות את זה? איך חיית עד עכשיו?
טומנצ'יק
ציטוט: טרישיה

אה, הגעתי למטבח שלי: בלי מטחנת בשר, בלי לישה ... ואיך הצלחתי לעשות את זה? איך חיית עד עכשיו?
אה תודה נסטיה. לי על "אתה" בבקשה בדרכך. תודה על המילים החמות.
ציטוט: טרישיה

אה, הגעתי למטבח שלי: בלי מטחנת בשר, בלי לישה ... ואיך הצלחתי לעשות את זה? איך חיית עד עכשיו?
העיקר זה ידיים! הם יכולים לעשות הכל!
MariV
tumanofaaaa, אירה, יש לך מזל שם במינסק, עם אומץ!
טרישיה
ציטוט: tumanofaaaa
העיקר זה ידיים! הם יכולים לעשות הכל!
זה בטוח! ונקניקים עם בקבוק חתוך (וללא בקבוק, לפעמים) יכולים. רק אני כל כך עסוק בנקניקיות האלה שלא אוכל לראות ולא לאכול אותן אחר כך.
ציטוט: tumanofaaaa
אה תודה נסטיה. לי על "אתה" בבקשה בדרכך.
תודה, אירין! וגם לי על "אתה"!

MariV, אולגה, אבל תסתכל על המעיים (מעיים) באשן. טהור קפוא במלח, ארוז באריזות ואקום של 10 מ ', כמו. אני לוקח אותם לסנט פטרסבורג באוכאן בקטע של מוצרים מוגמרים למחצה. אין ספק שמבחר מוסקבה דומה. נראה שמישהו אמר שבזמן מוסקבה הם מוכרים גם תולעים מלוחות בדלי פלסטיק. אבל היא עצמה לא ראתה.
טומנצ'יק
ציטוט: טרישיה
קפוא נקי במלח, ארוז ואקום

פנימה פנימה ויש לנו כאלה. אני לוקח אותם לשימוש עתידי. אני זורק אותו למקפיא. ואז היא הוציאה חפיסה. מופשר וספוג במים. נשטף מתחת למים זורמים. חתכתי אותו מיד אם הוא ארוך. ואז מה שנשאר בלי מלח רק בשקית ובמקפיא. מעטפות, אכלו באיכות גבוהה במשך שנים. אם זה רע, זה יישבר מיד. אני לא עומד בטקס איתה הרבה.
קממבר
אולגה, ומה מונע ממך להזמין מוצר מ- cherevu בסדר ב- TD Gold? / לא מפרסם / ואז להרים את תחנת המטרו דינמו
יש גם טבח BS,
MariV
טרישיה, אנסטסיה, תודה, אני שוכח לחפש הכל באוכאן.

קממבראלכסיי אמנם אני לא משתמש במעיים אוקראינים אבל לא אתאמץ במיוחד.
francevna
אירינהכמה יפה, צבעוני, טעים (ריר).
טומנצ'יק
ציטוט: francevna

אירינהכמה יפה, צבעוני, טעים (ריר).
תודה על המילים הטובות!
מררי
ואיפה הייתי כשהכנת כאן נקניקיות?
טומנצ'יק
ציטוט: מרי

ואיפה הייתי כשהכנת כאן נקניקיות?
ששש, אל תגיד לאף אחד - יש לי אחד קפוא בחנות שלי! היכנס - נשפשף את תפוחי האדמה, נטגן את לביבות תפוחי האדמה, נקבל את המאצ'נקה - נזמזם!
מררי
אני כבר טס !!!
טומנצ'יק
ציטוט: מרי

אני כבר טס !!!
Hurra !: Suport: אני מחכה! מפגש עם התזמורת!
טוֹפִי
טומנצ'יק, אירינה, אתמול היה לי מזל שקיבלתי מעי חזיר. עלינו לבשל את הנקניקיות. עם מכנוצ'קה ביתית זה יהיה טעים יותר.
תודה על המתכון!
טומנצ'יק
ציטוט: טופי

טומנצ'יק, אירינה, אתמול היה לי מזל שקיבלתי מעי חזיר.עלינו לבשל את הנקניקיות. עם מכנוצ'קה ביתית זה יהיה טעים יותר.
תודה על המתכון!
אירה, מכנוצ'קה זה רק שיר! זה נהדר במיוחד שאפשר להכין הכל מראש! ופשוט להתחמם על שולחן השנה החדשה!
תודה ששמת לב למתכון!

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם