עוגת אשחר הים

קטגוריה: מַמתָקִים
עוגת אשחר הים

רכיבים

דקקיז שקדים
חלבוני ביצה 160 גרם
סוכר 60 גרם
אבקת סוכר 100 גרם
קמח שקדים 120 גרם
קמח חיטה 40 גרם
ג'לי אשחר הים
אשחר הים 400 גרם
סוכר 100 גרם
חלב 100 מ"ל
מיץ לימון 20 מ"ל
ג'לטין* 10 גרם
מוּס
סוכר 40 גרם
חלב 200 מ"ל
קמח חיטה 1 כף. l.
שוקולד לבן 200 גרם
קרם 33-35% 400 מ"ל
חלמון 40 גרם (2 יח ')
מַשׁקֶה חָרִיף 100 מ"ל
ג'לטין 15 גרם
קטיפה שוקו
שמן קקאו 50 גרם
שוקולד לבן 50 גרם
דו תחמוצת טיטניום (אופציונלי) 1/2 כפית

שיטת בישול

 • הכנתי כבר דובדבנים שיכורים. ואז חשבתי, למה לא יכול להיות, למשל, אשחר ים שיכור. במיוחד שחברתה התעסק איתי מהדאצ'ה של קילוגרם 3. חשבתי במשך זמן רב עם איזה אשחר ים ישולב . ואז עליתי על זה! זה יצא אלוהי !! הבן אמר: "זה הקינוח הכי טוב שלך!" ולקבל שבחים ממנו זה כמו לראות שלג באפריקה.
 • לכן, אני יכול להמליץ ​​לכם בבטחה על העוגה הזו.
 • כמות החומרים ניתנת לעוגה בקוטר 20 ס"מ.
 • אנו זקוקים לשתי צורות בקטרים ​​שונים. רצוי שהאחד יהיה 20 ס"מ, השני 18-19 ס"מ. באופן אידיאלי - תבניות סיליקון, הכי קל לעבוד איתן, אין צורך לשמן, מוצרים מוגמרים למחצה קפואים עפים מהתבניות בקלות וללא הפסד . אבל אתה יכול להשתמש גם בצורות מפוצלות וגם בטבעות מתכת. במקרה זה תצטרכו ניילון נצמד בכיסוי התחתית ובסרט אצטט (ניתן להחלפה בפינת נייר מכתבים) להנחת הדפנות.
 • נתחיל בבישול דקקיז שקדים... אם מכינים דקקיז עם קמח שקדים בלבד, מקבלים קרום פריך. כאשר מוסיפים קמח חיטה, הדקיז יהיה פריך ורך ורך מבפנים. ישנם שני כללים עיקריים להכנת דקקיז (בין אם מוסיפים קמח חיטה ובין אם לא). כלל מספר פעמים: כמות החלבונים, הסוכרים והקמח צריכה להיות שווה. כלל מספר שני: חלבונים צריכים להיות מיושנים, כלומר לעמוד בטמפרטורת החדר לפחות לילה אחד.
 • עוגת אשחר היםנכין את כל המרכיבים, כמו גם את נייר האפייה עליו נאפה. על הקלף נצייר שני עיגולים בקוטר של צורה קטנה יותר (18 ס"מ) (אני מתאים על דף אחד באלכסון). אנו עושים את כל זה מראש, לא יהיה זמן להמשך כך
 • עוגת אשחר היםהתחל לנצח את הלבנים במהירות הנמוכה ביותר. זה יאפשר לנו לשבור את הקשרים בין אלבומין למים, מה שיעזור לאחר מכן להפוך את המרנג ליציב יותר. ברגע שרואים בועות קטנות מסביב לקצה הקערה, אפשר להקציף במהירות בינונית.
 • עוגת אשחר היםברצוני להתעכב על נקודה זו בנפרד. מוצרי חלבון (מרנגים, פסטה, דקקיז) החלו להסתדר כרגיל עבורי רק כשהבנתי את התהליך הזה והתחלתי ליישם אותו. לעולם אל תכה את החלבונים במלוא המהירות. כן, הם יתמוטטו מהר מאוד לקצף שופע ויוצרים בועות אוויר גדולות במבנה. והם גם יישבו במהירות כשתנסה להכניס לתוכם תערובת קמח. כשמכים את הלבנים במהירות בינונית נוצרות בועות קטנות לאורך תקופה ארוכה. זה נותן יציבות למסה. אז הקציפו את הלבנים עד לקצף יציב, הוסיפו סוכר ב -3 מנות, המשיכו להקציף. לאחר כל תוספת של סוכר, החלבונים מתיישבים מעט, אנו מציגים את החלק הבא רק כאשר שוב השגנו פסגות יציבות. כתוצאה מכך, אתה אמור לקבל את העקביות של "מקור הציפור"
 • עוגת אשחר היםמערבבים בקערת בלנדר (או משפשפים היטב את הידיים) את אבקת הסוכר, קמח השקדים והמנפה וקמח החיטה.
 • עוגת אשחר היםאנו מכניסים גם את תערובת הקמח לחלבונים בשלושה שלבים. מערבבים רק בידיים עם תנועות מלמטה למעלה, ממרכז לקצוות. לשים את הבצק לשקית מאפה
 • עוגת אשחר היםמניחים את הבצק על תבנית עם נייר אפייה בעיגול.זה יאפשר לנו לקבל את העוגות באותו הגובה. בכל מקרה, גובה הבצק המופקד לא יעלה על 1 ס"מ. דקקיז אינה אפשרות כשאפשר לאפות עוגה אחת גדולה ואז לחתוך אותה למספר עוגות.
 • עוגת אשחר היםאנו אופים את הדקוז שלנו בתנור שחומם מראש ל -180 מעלות צלזיוס למשך 10-12 דקות. יש להשחים מעט את משטח וקצוות העוגות
 • עוגת אשחר היםכאשר העוגות התקררו מעט, גזרו אפילו עיגולים בקוטר 18 ס"מ. זה לא יעבוד עם עוגות מקוררות לחלוטין, הם ייסדקו בכל רחבי הבסיס.
 • עוגת אשחר היםג'לי אשחר הים... יוצקים ג'לטין עם 50 מ"ל מי קרח ומניחים להתפחה. משפשפים את אשחר הים דרך מסננת. תחילה הקצפתי אותו ואז שפשפתי אותו דרך מסננת דקה. ככה זה קל יותר. אנחנו לא זורקים את העוגה!
 • עוגת אשחר הים לאחר השפשוף קיבלתי 270 גרם פירה ו -120 גרם. עוגה. מוסיפים סוכר ומיץ לימון למחית אשחר הים, לשים על הכיריים. בזמן שהוא רותח, הרתיח במשך 5 דקות. מסננים את המחית דרך מסננת למיכל. הוסיפו חלב לעוגה וגם הרתיחו אותה במשך 5 דקות לאחר הרתיחה. אנחנו מסננים את חלב אשחר הים. הוסיפו מחית אשחר ים עם אשחר ים (דיברתי, דיברתי ואמרתי) חלב כך שבסופו של דבר קיבלנו 400 מ"ל. ממיסים את הג'לטין באמבט מים או במיקרוגל (שימו לב לא להתחמם יתר על המידה!) ומוסיפים לתערובת אשחר הים. מערבבים היטב, יוצקים לתבנית ושולחים למקפיא למשך 3 שעות לפחות.
 • עוגת אשחר היםמוס "בייליס"... אנחנו מתחילים לבשל את המוס כשהג'לי כבר קפוא והדקיז התקרר לחלוטין. יוצקים ג'לטין עם 80 מ"ל מי קרח. טוחנים את החלמונים עם סוכר. מוזגים חלב ומקציפים עד לקבלת מרקם חלק. מוסיפים קמח (1 כף ל 'עם החלקה קלה) ומערבבים היטב כך שלא יהיו גושים. מרתיחים את השמנת באמבט מים או במיקרוגל. אני מבשל במיקרוגל במשך 3 דקות, מוציא אותו כל דקה ומערבב אותו במטרפה.
 • עוגת אשחר היםיוצקים את השמנת החמה על השוקולד (אני משתמש בקיילבאוט הבלגי) ומערבבים במטרפה עד להמסת השוקולד. ממיסים את הג'לטין באמבט מים או במיקרוגל, מוסיפים אותו לקרם ומערבבים היטב.
 • עוגת אשחר היםמקציפים את השמנת עד לקבלת יציבה. התחל לנצח במהירות נמוכה והגדיל אותו בהדרגה. אל תפריע, או שתסיים לך שמן וסרום. מוזגים לאט את ליקר הביילי לקצפת, מערבבים במהירות הנמוכה ביותר.
 • עוגת אשחר היםאנו מערבבים שמנת ושמנת, תוך התבוננות בתנאי אחד - ההמונים צריכים להיות בערך באותה טמפרטורה!
 • עוגת אשחר היםהַרכָּבָה... כמו תמיד, אני אוספת את העוגה הפוכה. זה הכרחי רק אם בעתיד אתה מתכנן לכסות את העוגה בזיגוג מראה או קטיפה שוקו. מכניסים 1/3 ממוס ביילי לצורה המוכנה (ראו תחילת המתכון). הכנסנו אותו למקפיא למשך 5 דקות ממש, כך שהשכבה הבאה תישאר מושלמת אפילו על המוס. שמים מעל את הדקיז ועוד 1/3 מהמוס. הכניסו אותו שוב למקפיא למשך 5 דקות. אנו מורחים את הג'לי, על גבי השליש האחרון של המוס ומכסים בדקיז, מעט טובעים אותו במוס כך שהוא יופיע בקצוות.
 • עוגת אשחר היםכתוצאה מכך אנו מקבלים מלמטה למעלה: מוס, דקוז, מוס, ג'לי, מוס, דקקיז. בהתאם, מי יאסוף במצב סטנדרטי - השכבות הפוכות, העליונה היא מוס. נסה ליישר את החלק העליון. הכנסנו למקפיא למשך 6 שעות לפחות, ורצוי בן לילה.
 • עוגת אשחר היםשלב זה הוא אופציונלי. לאחר ההרכבה ניתן להכניס את העוגה למקרר ולאחר 2-3 שעות היא מוכנה. אבל רציתי לקשט בקטיפת שוקולד. לשם כך יש להמיס שוקולד וחמאת קקאו במיכלים שונים. נקודת ההיתוך של החמאה גבוהה מזו של השוקולד. לכן, אם תחמם אותם יחד, השוקולד ייפול בפתיתים. שלב את ההמונים המומסים, ערבב. רציתי צבע לבן מושלם, אז הוספתי מסננת דו תחמוצת טיטניום כדי למנוע מהאקדח להיסתם. אתה יכול להשאיר את זה ככה (אתה מקבל צבע קרמי עדין) או לצבוע את הקטיפה בכל צבע עם צבע מסיס בשומן. ואז בניתי מבנה שעוזר להימנע מצביעת המטבח כולו, ולא רק את העוגה. הנחתי את קופסת הלחימה, קערה בתחתית, עוגה שזה עתה נשלפה מהמקפיא ושוחררה מהתבנית. על הקערה. אני מורח את הצ'וקובליורה בעזרת אקדח ריסוס. על עוגה קפואה, היא תופסת מיד! אני מעביר אותו למצע, ומניח אותו מיד במרכז.אינך יכול להזיז את העוגה בעתיד, אחרת תפגע בקטיפה היפה
 • השאירו את העוגה להפשרה במקרר כ -4 שעות.

הערה

* אני משתמש בג'לטין של ד"ר אוטקר

עוד כמה תמונות כדי להבין את המרקם.

זהו דקקיז כל כך אוורירי ועדין.
עוגת אשחר הים

וזה כל כך קל ונוח להוציא את הג'לי מתבנית הסיליקון

עוגת אשחר הים

ולסיום, מה יש בפנים
עוגת אשחר הים

הטעם אלוהי! דקקיז שקדים נמס בפה, ג'לי אשחר ריחני וטעם עדין של ערבות!
העוגה נמסה בפה שלך!

נסה את זה, אתה תאהב את זה

טרישקה
שוב יצירת מופת בהופעה שלך !!!
!
זה נראה כל כך יפה, אני אפילו לא יכול לדמיין איך יופי כזה של מונה ...
גוואלה
מתכון סופר .. (y) כנראה שאפשר לעשות עם כל ג'לי פירות .. אין לנו כאן אשחר ים ..
טרישקה
אז אם תוסיפו את כל הסוכרים והקמחים, אז 160-160-160 ייצאו
גוואלה
ציטוט: טרישק
אז אם תוסיפו את כל הסוכרים והקמחים, אז 160-160-160 ייצאו
קסיושה, התעלמתי מאבקת סוכר. תיקנתי את ההודעה שלי ..
טרישקה
RepeShock
ציטוט: קארה
נסה את זה, אתה תאהב את זה

האם לעג!
אני לא אעשה את זה בחיים שלי)))

אירוצ'קה, תודה על היופי!
הטעם צריך להיות שאין דומה לו!
קארה
בנות, תודה!

ציטוט: גוואלה

מתכון סופר .. (y) כנראה שאפשר לעשות עם כל ג'לי פירות .. אין לנו כאן אשחר ים ..

אני חושב שזה יסתדר מצוין עם דובדבנים, דומדמניות. התותים לעוגה הזו יהיו מתוקים מדי, אם כי ...
גוואלה
ציטוט: קארה
זה יתברר עם דובדבנים, דומדמניות.
דובדבנים מתוקים הם קפואים טריים .. דומדמניות אנחנו לא ואין תותים, אבל יש ליקר "מוצרט" .. אנחנו חייבים לנסות להכין אותו לחג המולד. זה בכלל לא קשה ...
טרישקה
ציטוט: גוואלה
לא קשה בכלל
קארה
ציטוט: גוואלה

זה בכלל לא קשה ...

אתה מדבר אמת !!!
גוואלה
ציטוט: טרישק

זה קשה? הכנתי דקקיז שקדים, אבל לא ידעתי שזה נקרא כך, אבל לא קשה להכין מוס וג'לי עם svosem. יהיה מישהו, זה הדבר החשוב ביותר .. אני יכול להשיג את זה שלא יהיה אף אחד .. טוב, חוץ ממני, כמובן ...
ראדה-דמס
אירישה, המלטה !!

אני שומר את העוגות שלך, כשאני הולך לבקר, אבחר! העיקר לא להישאר, אחרת אני לא יכול לבחור!

TATbRHA
ציטוט: גוואלה
אני יכול להשיג את זה כך שלא יהיה אף אחד .. טוב, חוץ ממני כמובן ...
איזה אוי! כן, יאכטה, לא צער ...
גוואלה
ציטוט: TATbRHA
איזה אוי! כן, יאכטה, לא צער ...
לא, איפה עלי לחסוך קילוגרמים מיותרים ..
סבטיקה
אירינה, דקקיז השקדים שלך עם אשחר הים מתחת לתואר הוא מפואר! עוגה מעודנת בעיצוב יפהפה ובטעם אלוהי - סט שיקי שגורם לרצון שאין לעמוד בפניו ליהנות מקינוח כל כך נפלא! תודה!
שורפנית
אירה, אני בלי תואר כמו פסטל! הכל חלק, יפה! וטעים! אתה בחור משובח
ואיזה סוג של מגבון מסננת?
קארה
בנות, תודה רבה על השבחים! כל כך נחמד

ציטוט: שורפנית


ואיזה סוג של סינון שפשוף?

ומסננת אריאט, הנה אני כאן הראה מגניב! מאוד אהבתי את זה
חֲגִיגָה
הטעם אלוהי! דקקיז שקדים נמס בפה, ג'לי אשחר ריחני וטעם עדין של ערבות!
אה, הייתי טועם
אירוצ'קה, סופר!
Olechka.s
אההה ... זה פשוט נורא !!! פשוט סופר !!! אירוצ'קה נהדרת !!!
קארה
בנות, תודה!
לוקסה
קארה, אירה, חתך יפה מאוד ומעורר תיאבון! תודה, נהנתי מסוג אחד של עוגות!
ז'אנפטיקה
אירינה, מבחינתי זה מרחב ומעבר לו, אבל כמה מרתק המתכון והתצלום .., מהחתך))))
תודה רבה לשיתוף איתנו, חסר מזל אבל אתה יכול לחלום)))
קארה
זנוצ'קה, אתה לא יכול לעשות זאת לעצמך כל אחד מאיתנו הוא חכם, יפה, מארח, הטוב ביותר והמיומן ביותר. אין צורך לחלום, עלינו לקחת ולבשל. קצת יותר קשה להמציא מתכון מאפס, לבחור פרופורציות, לנסות אפשרויות שונות, שילובי טעמים וניחוחות. אבל גם זה לא כל כך מפחיד אם אתה מכיר את הטכניקות הבסיסיות. ולבשל על פי מתכון מוכן מאומת זו חתיכת עוגה! אתה אף פעם לא יודע מה אתה יכול לעשות עד שאתה מנסה!


אני אופה את העוגה הזו בפעם השנייה, רק בפעם הראשונה השתמשתי בבישקוט שיפון לבסיס. נראה שזה גם אוורירי וקליל, אבל זה נראה לי גס.בפעם השנייה ניסיתי להחליף אותו בבצק הכי אוורירי בטבע - דקוז. ואני לא הפסדתי! אופים, אל תהססו.

סבטלנקי
ציטוט: RepeShock
ציטוט: קארה מאתמול בשעה 16:01
נסה את זה, אתה תאהב את זה

האם לעג!
אני לא אעשה את זה בחיים שלי)))

IRAAAAA !!!!! ((תפס את ליבי מהעוגה הלבנה המסנוורת והחתך המושלם הזה - והחיתוך מושלם ... ביוטיוב, לא כל האדונים יראו חתכים כאלה))

אירית, יש לך יד מאוד קלה ועדינה (הם אומרים שברוסית או לא) תודה שהבאת לנו יופי!

שמע, אלה ריבועי שוקולד יש לי חשד שמדובר בתחרה על שוקולד ... אני טועה?
טניה-פניה
אי אפשר לאכול את זה! אתה יכול רק להתפעל ממנו ולקבל הנאה אסתטית!
עבודה מדהימה!
אלנה_קמח
קארה, אירוצ'קה, יצירת מופת נוספת !!! יוֹפִי! והגזירה הושלמה!

וראיתי קטיפה של שוקו, אבל אני לא יודע איזה סוג של חיה טיטניום דו חמצני

Tanyush @ ka
קארהעוגת אירינה עצמה היא רוך
קארה
בנות, תודה על ההלל! כבר נבוך

ציטוט: סבטלנקי


שמע, אלה ריבועי שוקולד. יש לי חשד שמדובר בתחרה על שוקולד ... אני טועה?

לא שיערתי שהכל שוקולד. יש לי מחצלות לציפוי ומסטיק, אני מכינה אותן עליהן. ראשית מוזגים שוקולד לבן ומסירים את העודפים כך שיישארו רק בחריצים המתולתלים. תן לי להקפיא. ואז יוצקים שוקולד מריר מעל. כשהוא מתקשה, אני חותך את הדמויות שאני צריך בעזרת חותכי מתכת.

ציטוט: אלנה_קמח

וראיתי שוקו קטיפה, אבל אני לא יודע איזה סוג של חיה זה דו תחמוצת טיטניום

הלן, זו אבקת צבעי מאכל. נמכר בבתי מאפה
קילוגרם
אירה מהממת כמו תמיד. אני כבר כאן ולא יודע לאיזה מהם ללכת, הראש שלי מסוחרר מיופי כזה, אני אפילו לא חושב על טעם, אבל אז איך לעבוד אז ...
אתה סופר !!! כל הכבוד !!! שימושי !!! חכם ויפה !!!
סבטלנקי
ציטוט: קארה
כשהוא מתקשה, אני חותך את הדמויות שאני צריך בעזרת חותכי מתכת.

אירישה, תודה על השיתוף! האם אוכל לצלם את החותך בסטודיו? בדיוק צפיתי באיזשהו סוג של וובינר, אז שם "המאסטר" חיתך שוקולד עם גלגל פיצה - זה התברר לא מאוד מסודר בדרך החוצה אחרי המקרר ... הכל חלק לגמרי
קילוגרם
ואפשר לקבל תמונה של אקדח הריסוס, אני מאוד מעוניין ???
ז'אנפטיקה
קארה, אירינה, על מתכונים מאפס אני אוהב כל כך, אבל עם מאפינס, לחמניות. אני לאט לאט ממציא, לאחרונה הכנתי בריוש מדלעת (מהפעם השלישית, אבל התברר !!! וכמה חמאה תרגמתי .. אה), הייתי כל כך גאה בעצמי במשך שלושה ימים, כנראה שלא יכולתי ' לא נרגעים))) רק גלילים, הם איכשהו פשוטים יותר, והם לא דורשים גיאומטריה מיוחדת, שקלו את אותם החסר בקשקשים והם כמו "שלושה מהארון", אבל העוגות הן אווירובטיקה ואני עם אותם עליכם ובכבוד, אם כי כל כך נורא אני אוהב לראות איך פוסט פוסט אומנות הבנות כאן)))))))
תודה על התמיכה והמדע !!!!!
סבטלנקי
קילוגרם, אירינההנה קישור לאקדח הריסוס של אירין. בסך הכל אני מחפש אותו - אבל אין דבר כזה באזור שלנו

https://Mcooker-iw.icdself.com/index.php@option=com_smf&topic=468925.0

אִירִית, קארה, שום דבר שלא מתאים

יבגניה
אירינה, העוגות שלך מרשימות! אני לא מפסיק להעריץ דובדבנים שיכורים וקרמל לימון, ועכשיו האיש החתיך הזה! אני רוצה לבקר אותך בח"כ. תודה על היופי והטעם ...
קילוגרם
יבגניהכן, כולנו רוצים כאן. בתור
יבגניה
קילוגרם, אירינה, האם נוכל לשכנע?
קארה
ציטוט: קילוגרם

ואפשר לקבל תמונה של אקדח הריסוס, אני מאוד מעוניין ???

הנה אקדח הריסוס

עוגת אשחר הים

ציטוט: סבטלנקי

אירישה, תודה על השיתוף! האם אוכל לצלם את החותך בסטודיו? פשוט צפיתי באיזשהו סוג של וובינר, אז שם "המאסטר" חיתך שוקולד עם גלגל פיצה - זה לא יצא מאוד מסודר בדרך החוצה אחרי המקרר ... הכל חלק לגמרי

והנה השטיח והחותכים

עוגת אשחר הים

חתוך חם


פורסם ביום שישי 18 בנובמבר 2016 14:41

ציטוט: סבטלנקי


אִירִית, קארה, שום דבר שלא מתאים

אני בשביל זה !!


פורסם ביום שישי 18 בנובמבר 2016 14:42

ציטוט: קילוגרם

יבגניהכן, כולנו רוצים כאן. בתור

אולי מתישהו (בדימוס) ובשל
קילוגרם
תודה בנות והלכת לקישור ואז הסתכל, זו בהחלט אירובטיקה. אני הולך לפרוש, אני אבוא לכיתת אמן, ועכשיו רק לדוגמאות
יבגניה
ציטוט: קארה
אולי מתישהו (בדימוס) ובשל
קארה, אירה, איזה סוג של תור יעמוד בתור ...
קארה
ג'ן, זה לא סביר. יש כל כך הרבה קונדיטורים בולטים עכשיו. יש צעירים מאוד, האם אני עושה ניסים כאלה? כשמשהו לא מסתדר הרבה זמן, אני צופה בסרטונים ובתמונות שלהם כדי לקבל השראה!
יבגניה
אירה, שפים קונדיטורים בולטים, נמצאים איפשהו רחוק. והעוגות שלך הן תענוג מוחלט, הן כאן זו לצד זו ב- HP! תודה ששיתפת לא רק את המתכונים, אלא גם "הסודות" התפתחו.
SchuMakher
ציטוט: גוואלה
יהיה מישהו לאכול, זה הדבר החשוב ביותר ..

בערך .... מדוע הנושא כבר נמצא בסטודיו, וחיית הניסוי לא רק בבית, היא לומדת על הכל עד מאוד, בפועל, האחרונה !!! או שבדקתם מישהו אחר?
קארה
ננינה, מניא, רק ניסיתי אני נשבע בזנבותיהם של הצבאים האלה! ועכשיו אתה רואה, יצא טוב, עכשיו אתה יכול לאפות ולהתקשר למנצ'קה

SchuMakher
כן? ובכן לאנה ... אני אלך להאכיל את הצבי ...
קסניה ד
עיראאאאאכמה יפה זה
כאן הבנות מבקשות ממך כיתת אמן, אבל אני לא, ניחאצ'ו, אני אפילו לא אבקש, קשה לי. מוטב שתאמץ אותי מייד, הא? (חיוך בעיניים של פוּס במגפיים משרק) אני אהיה הילד הכי צייתני
קארה
קסיושה, ארז את הדברים שלך ותפוצץ לי! כבר פיניתי את החדר שלך!
קסניה ד
ברח לאסוף צ'ומאדן
אילמירושקה
אירה, קראתי כל כך הרבה זמן, הסתכלתי על זה כל כך הרבה זמן, דמיינתי את הטעם כל כך הרבה זמן ... ראשי כאב ממאמץ. אני לעולם לא אעשה יצירת מופת כזו לגרור להתפעל לפעמים, גנוב!
קארה
אילמירה, זה לא קשה בכלל, בכנות!

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם