אולגה VB
חברים יקרים!
בחלק השני של הנושא על עבודה עם חרירי קנווד KM ננסה לאסוף קישורים שימושיים לעבודה עם חרירים, ואנחנו מבקשים מכולם לעזור בזה: אם איפשהו בשטחים הפתוחים של הפורום, כולל בחלק הקודם. בנושא זה, תראה מידע מועיל ואז על קבצים מצורפים כלשהם, אל תחשיב זאת כעבודה, תן את הקישור המתאים לנושא זה או במנחים אישיים.

בקשת תזכורת נוספת:
- לא מעודדים שיחות מחוץ לנושא בנושאים מיוחדים.
- כל התודה שאתה יכול להביע באמצעות הכפתור המתאים.
לכן, כל הנושאים שאינם עומדים בכלל זה יימחקו.
אין עבירה, בבקשה!


אוסיגה
באתר kenwood, סוף סוף הופיעו שייק עבור 4,990 רובל ומסחטה לביצה עבור 10,990 רובל, אם מישהו מעוניין בכך, עדיין לא החלטתי לקנות או לא, אני רוצה קודם משוב
קונווטקה
עבור הקובץ המצורף למעבד מזון KAH647, עליך להחליף את הציר (פיר) בציר KW715664 (שקע במהירות גבוהה)
למרבה הצער, אין לי מכרים באוקראינה ופנייה לזרים תייקר את ההתקשרות ואז משמעות הערעור נעלמת. מצאתי אותו גם ב- eBay, שם מתברר במשלוח איפשהו בסביבות 4500. הזמנתי אותו בשני אתרים במוסקבה, אחד הציע עבור 5150, והשני עדיין שותק. אני אחכה.
באשר לרושמים של הדגם החדש, עד כה עשיתי הכל במצב ידני. אין הופעות, כרגיל. וו הלישה די דק, אך הוא עשה את עבודתו היטב.
קניתי גם מסננת 992 באוויטו תמורת 4999 רובל, למוכר יש יותר.
al2
לבסוף הסתיימו הרפתקאותיי עם רכישת מסננת AT 930 בפינלנד. התברר שלא בתקציב, עם טרחה, אבל זו הייתה הרכישה הראשונה שכזו. בעבר הכל נקנה בחנויות מקוונות גדולות המיועדות לתיירים. התוצאה היא מסננת של 7000. אם מישהו מחליט לחזור על זה, ואז לוקח בחשבון את הטעויות שלי, אתה יכול לקנות תמורת 6000.

🔗
מסננת 992 יקרה. אבל רב המגרסה ומטחנת הבשר זולים.


ציטוט: קונווטקה

זה אולי יקר, אך בהתחשב בכך שהם הוצאו מהייצור והם נמכרים פחות ופחות, אין טעם לחכות לירידת מחיר. בקרוב לא יהיה כזה.
טריק
ציטוט: קונווטקה
אם מישהו מחליט לחזור על עצמו, ואז לוקח בחשבון את הטעויות שלי, אתה יכול לקנות תמורת 6000.
תגיד לי, קנית קובץ מצורף מ- veikonkone?
כרגע, לזרבובית הסטטוס "הודע על מראה". אם זה לא קשה, האם אתה יכול לתאר אילו טעויות עשית?
al2
טריקכן, קניתי בחנות הזו. היו חרירי חרקים רבים כל כך הלכו עליהם, אך לא כתבו.

שגיאות: שילמתי תחילה עבור קובץ מצורף אחד, ואז לבקשת חברי הפורום, עוד 2. והפינים שלחו אותם לסניף הדואר בימים אחרים. הייתי צריך לנסוע לפינלנד פעמיים, אחרת אצטרך לשלם עבור אחסון החבילה, ושם זה גם לא זול, ולא הצלחתי לברר את התעריף .. ובכן, שילמתי עבורם בשיא הקורס ב- 8 בינואר. החנות מוזרה, כעת הסטטוס נכנס להזמנתו מיום 01/08/19 ולא שונה בתשלום, באסיפה. כן, והם נשלחו לסניף הדואר רק ב 21.01, אחרי מכתבי עם שאלות ואיפה ההזמנות שלי. עם סוג זה של לוגיסטיקה, חרירים עשויים להיות במלאי.

טריק
al2, תודה על המידע. כמובן, אני רוצה להשיג את הזרבובית הזו, אבל כנראה שזו בעיה נוספת.
בארנאול
ציטוט: LisaNeAlisa
הצעת מחיר: אוסגה ב -31 בינואר 2019 23:44 יצרנית שייקים תמורת 4,990 רובל תודה !!! אני הולך לראות.
אניטה, קנית את זה בטעות? הידיים שלי מגרדות, אבל בזמן שאני מכות את עצמי בידיים, אני טוענת שיש בלנדר, אני מכינה לעצמי שייק כל בוקר וחושבת ש -2 כוסות זכוכית זה יקר. המהירות היא אחת, היא תצלף באותה צורה, או אולי אני לא צודק. בנות חולקות את דעתך. לחלוק את שמחתי בקרוב תהיה לי חותכן ירקות AT340. הם הבטיחו למסור אותו ב -15 בפברואר לבדיקה.
מירנדה
ציטוט: בארנאול
עבור 2 כוסות זכוכית יקרות
עבור 2 פלסטיק

ציטוט: בארנאול
לחלוק את שמחתי בקרוב תהיה לי חותכן ירקות AT340.
מזל טוב ושתפו בשמחה, כי עכשיו יש לי ידע חדש - זרבובית מגניבה
LisaNeAlisa
ציטוט: בארנאול
אניטה, קנית את זה בטעות?
עדיין לא, אני חושב)))
לידיה ורה
מירנדה,
ציטוט: מירנדה
עכשיו יש לי ידע חדש - הזרבובית מגניבה
מדהים! מילאתי ​​את רצפת המקפיא בסתיו בעזרתה!
S_V
סבטלנה, סבטלנה, איפה ההזמנה היא 340 ובשביל מה?
VRad
וקיבלתי ספירולייזר. יותר מכל אהבתי שהוא מאוד קל משקל וקומפקטי. כבר הכנתי קישואים על פי המתכון שאת הסרטון פרסמתי בעמוד האחרון של החלק הראשון של הנושא. ובכן, אה-טעים מאוד! מתכון נהדר, אני ממליץ.
אבל אני כבר לא אבשל בקערה. המערבב מסובב את ספגטי הקובאצ'י האלה בגוש אחד לאורך דפנות הקערה. הייתי צריך לערבב את זה ידנית. והתחתית נשרפה נהדר.
זבזדה
מירנדה, מזל טוב על 340! תמיד אהבתי אותה, היא בדרך כלל נוחה. עם מה אתה אוליה הם נתנו רעיון מגניב על דיסקים! יש לי מארז דיסקים לאלוהים, אני משתמש בו: אופס: הקומביין ילך לבתי, אבל אני אשאיר את התיק לעצמי.
קצאל
מירנדה, מבחינתי זה אפילו יותר נוח ממעבד מזון
מירנדה
ציטוט: לידיה ורה
מדהים! מילאתי ​​את רצפת המקפיא בסתיו בעזרתה!
ציטוט: זבזה
תמיד אהבתי אותה, היא בדרך כלל נוחה.
ציטוט: קצאל
זה אפילו יותר נוח לי מאשר מעבד מזון
הם כתבו הרבה על זה שזה עצלן מכדי להשיג את זה, קל יותר להגיש גזר / סלק / t על בורשט. לשפשף. שהקובץ המצורף טוב רק ליצירות עבודה גדולות, ושהמעבד מזון מספיק. מכיוון שמעבד המזון באמת עצלן מכדי להשיג אותי, לקחתי על זה אמונה. לא מיהרתי עם הרכישה, במיוחד מכיוון שאני חולם על kCook multi, ויש את אותו הקובץ המצורף (הדיסקים זהים, אך העיצוב שונה במקצת). ובכן, למה לבזבז כסף על זרבובית אם אני חוסך לזה. ובכן וכן הלאה והשתקפויות.

אבל אז פתאום זה קרה, ומצאתי מקום כל כך טוב לזרבובית (פשוט חברו את הדיסקים), והוא קומפקטי וקליל בפני עצמו, אותו אני מתכנן כל יום (טוב, כמעט לפי הצורך). המשחק - הורידו אותו, שימו אותו, החלפו דיסק - התברר שהוא בכלל לא קשה. לא הייתי צריך להסתכל עליה קודם. עם זאת, אכתוב חוות דעת בעוד שבועיים.

מסתבר שיש לי 3 חתיכות כפולות - מעבד מזון וחותך ירקות, וקנוודיק קטן, שקניתי לאחי, אבל אז הוא נשאר איתי.

במעבד המזון יש עדיין סכין, והדיסקים שונים. לפעמים עדיף מאוד או שוקולד עדיף להם. הנה השוואת תמונות של דיסק מכונת מטבח Kenwood (2) # 7103

אני אחשוב על קנווד הקטן. הוא מגניב וחמוד, אבל אני מקפיד על טכניקת הכפילות.
מירנדה
ציטוט: VRad
וקיבלתי ספירולייזר
מזל טוב. דבר אופציונלי אבל נחמד

ציטוט: VRad
המערבב מסובב את ספגטי הקובאצ'י האלה בגוש אחד לאורך דפנות הקערה. הייתי צריך לערבב את זה ידנית. והתחתית נשרפה נהדר.
יש לך אינדוקציה חדשה? ראיתי את זה רק מהסרטון, אבל התחושה שהמערבל החדש מפריע - הוא עובר במעגל בצד, ואוסף שקף, שאותו הוא דוחף מול עצמו. הזקן באמת מפריע. ברגע שהצגתי סרטון, יש יותר מחצי קערה, נפח כזה לא יפריע לפלקסי 🔗

ראדה-דמס
עזור בזיהוי מספר הדוחף עבור מעבד המזון Kenwood AT640 B02. התרסקתי, לא מצאתי את המספר לחפש בחנויות.
אולגה VB
אולנקה, כאן נראה? נראה שיש אותם דוחפים בכל הדגמים.
ובקוביה חותך זהה.
תראה, מובי מתאים לך.
לקנות או להזמין, אם לא זמין, אתה יכול 🔗 או בכל מקום שתוכלו למצוא אותו.
בהצלחה!
מירנדה
ראדה-דמס, דוחפים למעבדי מזון 647 (AT ו- KAH), חותכי קוביות (זהים ל- AT ו- KAH) וחותכי ירקות הם זהים לחלוטין ומתחלפים. לכן קיים חשד שזה אותו הדבר עבור 640. אבל זה מודל ישן, אנסה להבהיר.
מירנדה
ראדה-דמסכן, הסתכלתי.
יש לי בסימניות אתרי מרכזי שירות שונים בעולם, אך מיד הוצא האוקראיני הראשון. יש להם חרירים רבים שהונחו ישר בפירוט, לא כולם, אך לעתים קרובות אני משתמש בעת הרכבת ספר עיון - 🔗

קוד KW707191
בחלקים מודרניים להחלפה מודרניים בקצה, וכאן במרכז. אז כלפי חוץ הם שונים, אבל אם יש הזדמנות לנסות את זה, זה יהיה נהדר, מכיוון שאלה מודרניים יותר מוצעים למכירה. בהצלחה!

מכונת מטבח קנווד: עבודה עם אביזרים נלווים
קצאל
מירנדה, אני לא אוותר על מעבד המזון! ואיך אוכל להכין בצק לחם וכופתאות. אבל הם הכינו זנגוויל גזר - גרדו 2 ק"ג גזר דק. 4 פעמים התנערה והקערה - כמו עבודת יתר
מירנדה
קצאלובכן, לא אוותר על זה
ולמה הם לא שפשפו אותו דק על חותכן ירקות, יש גם קטן.
ראדה-דמס
מירנדהאז קניתי אותו והזמנתי ל- AT 647 ... אבל הדוחף לא עלה, הוא לא דוחף עד הסוף ... למרות שהמשרד הבטיח לי שהוא יעשה זאת, עכשיו אני לא יכול למסור את זה על! חתול מתחת לזנבו של 1362 רובל.
כלומר, דוחף KW714236 אינו מתאים למעבד מזון קנווד AT640.
מירנדה
ראדה-דמס, אוי, סליחה איך
המשמעות היא שלא רק הבדלים חיצוניים, אלא גם הבנויים. והמשרד הוא ממזרים, הם עצמם הבטיחו שזה יעשה, אבל עכשיו הם לא רוצים לקחת את זה. האם יש סיכוי להילחם?
ראדה-דמס
ציטוט: אולגה VB
אולנקה, הסתכל כאן? נראה שיש אותם דוחפים בכל הדגמים.
כן, הם זהים למודל הידית. והם לא מתאימים לזה הישן. ה- AT 640 הישן זקוק לדוחף KW707191 מהקישור של מירנדה.
מירנדה, אני מנסה ליצור קשר עם התמיכה הטכנית שלהם, הם הבטיחו להתקשר בחזרה.
קצאל
מירנדה, ומשם הגיע הראשון. מגרסה גדולה בתקופת החומרים המשמרים ובזנב וברעמה. בקיץ היא התחממה לחם - המפחית.
ראדה-דמס
שאלה נוספת - כולם יודעים הכל כאן !!!
איפה תוכלו לחדד היטב גרד וסכין למטחנת בשר במוסקבה?
נתתי אותו למרכז קניות בפלאנרניה - לעזאזל אחד, הבשר סוחט הכל, בגלל זה אני לא מכין נקניק ...
אולגה VB
אול, קרא על הסכין בשרשור זה בעמוד הראשון כאןאיפה קישורים על המטחנה.
שם, ואיך לחדד סכין (מישה יעשה עבודה נהדרת!), ואילו סכינים אחרים יש, וכי יש צורך להדק את אגוז האיחוד מספיק חזק בעזרת המקש המסופק, ואז אפילו בעזרת סכין קהה, מתקבלת תוצאה די טובה.
בהצלחה!
זבזדה
אוליה כשקניתי סכין לפני 9 שנים, חידדתי אותה פעם אחת בסדנת השחזות ויצירת המפתחות, שהיא הכי קרובה לבית, והכרנו את המאסטר ... הכל עובד בסדר עד עכשיו!
ראדה-דמס
אולגה VB, ובכן, תודה לך! קראתי ושמרתי את המידע על השחזה בבית! ובכן, אני אנסה להדק את אינטה עם מתקן פלסטיק שחור ... הייתי מוצא את זה!
זבזדה, מההתחלה, לא ממש אהבתי את מטחנת הבשר של קנווד, ובכן, אחרי הישנה למחצה המקצועית מולינקס ... ועכשיו היא בדרך כלל מוחצת בשר, הבצל נשאר בגוף. לקחתי אותו כדי לחדד אותו, נתתי לו 400 רובל. - אפס חוש ... והיה לך מזל גם עם הסכין וגם עם המאסטר!
קניתי סכין אחת כבר מזמן, לא חידדתי אותה כ 15 שנים, בשמחה שהיא כל כך טובה, מיד רצתי וקניתי שנייה, לדאצ'ה כמו ... למרות שהיא מנת סכינים זהות. ככל הנראה, איך שהמתכת הונחה בצורה אחרת, הטכנאים יכולים לסלוח לי על קשירת הלשון הטכנית שלי.
זבזדה
אוליה! כן, היא לא יכולה להתפתל רע ... משהו שאתה לא עושה, נסה מה אולנקה החמישית מדבר
ראדה-דמס
זבזדה, moget-moget, החמיר עם השנים! מאוד התגובה החוזרת עדיין גדולה, ובכן, הכל בהשוואה! כאן זלמר נותן תוצאה טובה פי מאה. אנסה, כמובן, אחרי המחתרת והפלטה!
זבזדה
אוליה אתה רואה איך לכל אחד יש דרכים שונות, אני אפילו לא יכול לחשוב למה זה תלוי? מוליה שלי, בזמן שהם קנו את זה, אני זוכר שזה היה יקר, אז אחרי חודש של ייסורים אמיתיים הלכתי למרפסת לחיות, אז זה היה שם כבר 10 שנים בוודאות! עומד וקופא ואז בוש MUM 4 .... 5 ... והנה - קנווד! מעולם לא היו לי בעיות בכלל .. אפילו עם הבשר ככה כך!
בארנאול
ציטוט: S_V

סבטלנה, סבטלנה, איפה ההזמנה היא 340 ובשביל מה?
סבטלנה, לא הזמינה AT 340, לפני השנה החדשה קיבלתי מכתב: כתוב ביקורת על המכונית שלך וקבל כל מצורף במתנה. הסקירה פורסמה וב -3 בפברואר התקשר נציג קנווד והציע לכל קובץ מצורף לבחירה. בחרתי בה. הייתי אובד עצות שבחרתי, בהתחלה רציתי מטחנת בשר, אבל יש לי סלמר שהוא גם טוב מאוד, אם כי לא תמיד נוח להשיג אותו, אבל בסדר, אנחנו גם נכתוב את מטחנת הבשר ברשימת המשאלות, כמו שייק. בבוקר היום בבלנדר שוב הכנתי לעצמי ארוחת בוקר: שיבולת שועל ספוגה, בננה, פטל קפוא, חצי תפוז וזנים. נושך ...
מירנדה ואולגה תודה רבה על טיפ המארגנים. לא הייתי מנחש זאת בעצמי. תודה לכל חברי הפורום על עבודתם הקולקטיבית
יוטן
קיבלתם מצורף מתנה? הם שלחו לך את זה? הם גם כתבו לי שאני ברשימה, הם גילו את הכתובת שלי ואת מספר הטלפון שלי, והם שתקו למעלה מחודש. רַמָאוּת? מישהו קיבל טיפ מתנה לביקורות?
בארנאול
ובכן, הם הרגיזו אותי, לא, לא קיבלתי את זה, הם אמרו שב- 15 בפברואר השליח יהיה איתי. אנחנו מחכים ..., אני בהחלט אחתום עם תמונות ביחד !!!
74
ציטוט: בארנאול
ובכן, נסער
בנות, אל תתייאשי) אני בטוח, והן יביאו לך חרירי). גם אני לא האמנתי בזה לגמרי, הם התקשרו אלי רק בסוף ינואר והביאו אותי. בחרתי בספירליזר, עכשיו אני משחק עם קישואים ותפוחי אדמה)
אז תודה רבה לקנווד על המתנה!
VRad
ציטוט: מירנדה
התחושה שהמערבל החדש מפריע לו - הוא עובר במעגל בצד, ואוסף שקף אותו הוא דוחף מול עצמו. הזקן באמת מפריע.
חדש גם מפריע אם יש חתיכות בקערה: ריזוטו, תבשיל וכו '. אבל הספגטי נאסף בגוש.
ציטוט: יוטן
מישהו קיבל טיפ מתנה לביקורות?
קיבלתי. השליח הביא את זה. התקשרו אליהם 88005559613.
בתאריך 15.01 הגיע מכתב לפיו הזרבובית תישלח בעוד עשרה ימים. חיכיתי, חיכיתי, כתבתי בסוף החודש, שאלתי אם יש תקווה. כעבור כמה ימים הם קראו לעצמם.
S_V
המסחטה החדשה של kax720 הגיעה היום. רשמים ראשונים: מסודר, נכנס היטב לקן, אבל אני כל כך מצטער על המכונית ולכן אשים משהו מתחת למסחטה כדי לא להרוס את הקן. אני מרוצה מהמיץ, אין קצף והעוגה יבשה מאוד.
ראדה-דמס
בקיצור, אני מדבר שוב על הדוחף השבור שלי ... במרכז השירות קנווד, או ליתר דיוק, כבר אצל נציגי דלונגי, לשם נכנס קנווד, הם יעצו גם לדוחף, שאינו מתאים.
במקום שקניתי אותו הבטיחו, לאחר משא ומתן ארוך, לנסות למצוא את המאמר הנכון, והם ראו את ראייתם לאחר שהפנו אותם לאתר (האוקראיני), אותו מירנדה היקרה הראתה לי. זה, הם אומרים, כן, אנו רואים מאמר כזה במאגר, ננסה למצוא אותו בשבילך. אני מחכה לתשובה ביום שני. אחרת תצטרך לקנות את כל ה- AT640, או לקחת גרסה חדשה של מעבד המזון - מעבד המזון Kenwood KAH647
כבר לשקע המהיר. ואיפה ההתחייבות עכשיו שהוא יתאים לטיטניום הראשי KM 010.
נטליה B.
ציטוט: S_V
המסחטה החדשה של kax720 הגיעה היום. רשמים ראשונים: מסודר, נכנס היטב לקן, אבל אני כל כך מצטער על המכונית ולכן אשים משהו מתחת למסחטה כדי לא להרוס את הקן. אני מרוצה מהמיץ, אין קצף והעוגה יבשה מאוד.
אה, תודה על הטיפ! ומאיזה סאפ המיץ?
מירנדה
ציטוט: Rada-dms
והם ראו את ראייתם לאחר שהפנו אותם לאתר (אוקראיני), אותו הראה לי מירנדה היקרה שלי. זה, הם אומרים, כן, אנו רואים מאמר כזה במאגר
ראה את האור! הם צריכים לדעת. בשירות טוב, הכל בנוי על פי קבצים מצורפים, מכיוון שהמשתמש אינו צריך לדעת את הקודים של כל פרט. הו, השירות הרוסי חסר הרחמים הזה. והרי הם הורסים מוניטין ארוך טווח של מכונית מצוינת. כל כך כועס שזה.

שיהיה כבר נמצא. וגם להחזיר את הכסף שהוצא על הדוחף המומלץ באופן שגוי.

ציטוט: Rada-dms
או קחו גרסה חדשה של מעבד המזון - מעבד המזון Kenwood KAH647
כבר לשקע המהיר. ואיפה ההתחייבות עכשיו שהוא יתאים לטיטניום הראשי KM 010.
זה מה שאעשה! אם אתה לוקח 30+ שנים, אז רק רק שניים שינויים בתוספת. קנים.

1. ביטל את השקע במהירות בינונית על ידי העברת מעבד המזון לשקע המהיר. יתר על כן, בגרסה הלפני אחרונה של ה- AT647 הוחלפה רק תיבת ההילוכים והפכה ל- KAN647. קערה, סכין, דיסקים, מכסה, דוחף וכו 'זהים לחלוטין.
2. שינתה את מערכת ההתקשרות במהירות נמוכה, אך שחררה מתאמים.

המהירות הגבוהה לא השתנתה במשך 30+ שנים. זהה ב- KM 010 ובדגם האחרון.

אם אין תוכניות לרכוש דגם חדש בשנים הקרובות, תוכלו להסתכל על ה- AT647 מדי פעם. מי ששינה את הדגם מוכר AT הרבה יותר זול מ- KAN, מכיוון שהוא נקנה על ידי בעלי מכוניות במהירות בינונית, או עבור חלקי חילוף. כלומר, הביקוש נמוך יותר, כך שהמחיר נמוך יותר. ו- KAN הוא יקר יותר, אך כאשר משנים את המודל, לא יהיה צורך לשנות אותו.
מירנדה
ציטוט: S_V
אבל אני כל כך מצטער על המכונית ולכן אני אחליף משהו מתחת למסחטה
האם זה כל כך כבד? או שזה מרגיש מגושם עבור קן כזה?
S_V
ציטוט: מירנדה
האם זה כל כך כבד?
משקלו הוא 2330 גרם, ואם ניקח בחשבון את מילוי הלחץ של הדוחף (יתכן), אז אני חושב שהעומס על הקן לא יהיה שברירי. אבל שוב זה נראה מסודר ויושב בצורה מושלמת. אני נוסע במשך שבוע ומשווה עם 644, ואז אשתף את רשמי.
מירנדה
S_V, מורכב באופן מלא משקל כזה?
אה, עם המתאם, זה כנראה אפילו יותר גרוע. מתוך סקרנות הלכתי ושקלתי חותך קוביות ומכונת גלגול בצק (יש לי 980 ללא ידית + מתאם)

קוביה מופחתת - 1870
כיסוי בצק עם מתאם - 1420

אני לא יודע מה הידע הזה נותן
S_V
ציטוט: מירנדה
הרכיבו משקל כזה לחלוטין
כן, אוסף שלם ללא מתאם. אתה צריך לחשוב מה להחליף לרגז והכל יהיה בסדר. כל השאר נכון, טוב. איכות מיץ, קלה לניקוי, תופסת פחות מקום וזולה יותר מאשר נייחת. אני מרוצה 100% מהרכישה.
מירנדה
S_Vובכן, ישנם זולים מ 11 אלף.
איזה פירות / ירקות היה חסר לך?
S_V
ציטוט: מירנדה
איזה פירות / ירקות היה חסר לך?
מה היה במקרר סלרי, גזר, תפוח, כרוב לבן, גראט. העוגה יבשה כל כך הרבה שהיא לא משאירה סימנים על המפית, אם כי המהירות לא מוסדרת, בניגוד ל- 644 (זו בהחלט אפשרות נוספת) השרו את השקדים ונסו את החלב. למעשה, לקחתי את זה למטרה מסוימת, אני רוצה להכין תמיסת מרפא לפי המתכון של סבתי, ואז היא אספה עשבי תיבול דרך מטחנת בשר ואז דרך בד גבינה, קשה. אני כל כך עצלן.
צ'רניצ'קה
ציטוט: Rada-dms

עזור לקביעת מספר הדוחף עבור מעבד המזון Kenwood AT640 B02. התרסקתי, לא מצאתי מספר לחפש בחנויות.
התרסקת רע? היה לי עצב גם עם הדוחף הזה, אבל לא גדול במיוחד, הכיסוי העליון נפל והדוחף הפנימי נפל לגמרי, הדבקתי אותו יחד עם מלחם (למרות שהשתמשתי במבער, יש לו קצה קטן יותר), אני לעתים קרובות להשתמש בטכניקה זו כאשר יש צורך לתקן את הפלסטיק. חפשו באינטרנט תיקון פלסטיק בעזרת מלחם.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם