ארזולי
אני מצטרף גם למועדון האוהדים של שף הבישול) חלמתי על המכונית עצמה שנים רבות, אבל מעולם לא הרמתי את ידי להוציא כל כך הרבה כסף. ולבסוף, באישור בעלי, הזמנתי היום KCC9060S ומיני צ'ופר. יכולת לבחור גם שני קבצים מצורפים במתנה, בחרתי מצורף לגלגול בצק וקובץ מצומצם לפטוצ'יני.

יש לי מטחנת בשר, אני רוצה מסחטת מיץ עצמאית. הסתכלתי מקרוב רק על המגרסה המהירה, אבל לא הבנתי איפה להשתמש בה, כי למשפחתי, נראה לי, המספיק שמגיע עם הערכה מספיק, אלא לחתוך ירקות בכמויות גדולות .. נראה שזה לא בשימוש.

הם התקשרו חזרה, הבטיחו לשלוח אותו לסניף הדואר וסביר להניח שבסוף השבוע, לטענתם, ניתן יהיה לקבל אותו.

גם בשמחה וגם קצת מפחידה, רציתי אותה כל כך הרבה זמן, ולבסוף יש לי את זה. לפני כן, שני קומביינים של פיליפס נהרגו למוות, כולם היו טובים, אבל קערות הפלסטיק והחרירים של כולם התפוררו מזקנה. וקנווד עשוי מפלדה

חבל שעכשיו הם לא מייצרים מסננת ניגוב וקולף תפוחי אדמה.
19
ציטוט: ארזולי
חבל שעכשיו הם לא מייצרים מסננת ניגוב וקולף תפוחי אדמה.
אתה עדיין יכול לקנות אותם, הם מוכרים אותם באוויטו. לעתים קרובות אני עוקב אחר, ראיתי את שניהם. לאחרונה ראיתי קולפן תפוחי אדמה. אבל שפשוף שם הוא גם נדיר ובמחיר לא אנושי.
ארזולי
ציטוט: מנון

האם זה באתר cookiechef?

אני גר באוקראינה, הזמנתי במשרד האוקראיני. אתר שף בישול
אנו יכולים לשלם עבור ההזמנה ישירות בסניף הדואר החדש, בסניף, כלומר אינך צריך לשלם שום דבר מראש. ופחדתי גם להתעסק עם תשלומים (יש לנו גם אפשרות כזו), יש כל כך הרבה צרות ... ללכת לבנק, למלא את המסמכים ואז לשלם לחשבון כלשהו כל חודש ..
המשלוח חינם, הדבר היחיד הוא, אבקש מבעלי שיבוא איתי להביא קופסאות ענקיות ... הוא כבר שואל מה אני אבשל

אני פשוט לא יכול לדמיין איך לבדוק מכונית בסניף הדואר .. בשום צורה שהיא. אני צריך לגרור אותו הביתה ולפרוק אותו ולהפעיל אותו, כנראה.




ציטוט: venera19

אתה עדיין יכול לקנות אותם, הם מוכרים אותם באוויטו. לעתים קרובות אני עוקב אחר, ראיתי את שניהם. לאחרונה ראיתי קולפן תפוחי אדמה. אבל שפשוף שם הוא גם נדיר ובמחיר לא אנושי.

יש לי קולפן תפוחי אדמה ישן של קלטרוניק, שהוא בן הרבה מאוד שנים, אבל איכשהו אני רק לעתים רחוקות משתמש בו. אבל אני לא ממש אוהב את זה, הוא ענק מדי, אני יותר אוהב את חרירי קנווד. אולי עד ששבר שלי יישחר קנווד

אולגה VB
ציטוט: ארזולי
אני צריך לגרור אותו הביתה ולפרוק אותו ולהפעיל אותו, כנראה.
ארזולי, סנז'אנה, רק למקרה שפרק והדליק לצילומי וידאו מפורטים, רק זכור שלא מומלץ להפעיל מכפור, כלומר איכשהו בסרטון, ציין שבחנת את החבילה ופרקת, אם כי באופן מיידי, אך הפעל ובדק את המצבים לאחר שהתחמם בטמפרטורת החדר.
תוכלו לצפות בכמה סרטונים דומים באינטרנט מראש, כמו שאחרים עשו, כדי שתדעו מה לחפש.

על הנסיעה לחבילה.
לא רע לקחת איתך, מלבד בעלך, עגלה (בלי תיקים, רק מסגרת) וחבלים / חגורות, כי התיבה מגושמת וכבדה. רק שזה מאוד בעייתי לגרור אותה לידי אפילו גבר חזק מאוד, גם אם המחצית השנייה שלו מצייצת בקרבת מקום.

בהצלחה!
אולגה VB
ציטוט: ארזולי
קולפן תפוחי אדמה ישן של קלטרוניק, הוא בן הרבה מאוד שנים, אבל איכשהו לעתים רחוקות אני משתמש בו. אבל אני לא ממש אוהב את זה, זה ענק מדי, אני יותר ויזואלית אוהב חרירי קנווד
באופן אישי לא שקלתי אפילו לקנות קולפן תפוחי אדמה לעצמי: הביקורות לגביו לא מאוד מתולתלות. מהללים רק בשימוש בתפוחי אדמה חלקים ומוצקים.
ואם תפוחי האדמה דעכו או שיש הרבה עיניים, אז קולף תפוחי האדמה הזה לא מצדיק את עצמו.
איפשהו הם שיבחו את קליפות תפוחי האדמה של חברות אחרות, אבל עכשיו אני לא זוכר איפה ומה.
אולי תוכלו למצוא מידע זה בחיפוש הפורום.
בהצלחה!
ארזולי
ציטוט: אולגה VB

ליתר ביטחון, פרקו את ההפעלה והפעילו אותה לצילומי וידאו מפורטים, רק זכרו שלא מומלץ להדליק אותה מכפור, כלומר איכשהו בסרטון מצביעים על כך שבחנתם את החבילה ופרקתם, גם אם באופן מיידי, אך הפכתם מופעל ובדק את המצבים לאחר שהתחמם בטמפרטורת החדר.
תוכלו לצפות בכמה סרטונים דומים באינטרנט, כמו שאחרים עשו, כדי לדעת מה לחפש.

על הנסיעה לחבילה.
טוב לקחת איתך, מלבד בעלך, עגלה (ללא תיקים, רק מסגרת) וחבלים / חגורות, מכיוון שהתיבה מגושמת וכבדה. רק שזה מאוד בעייתי לגרור אותה לידי אפילו גבר חזק מאוד, גם אם המחצית השנייה שלו מצייצת בקרבת מקום.

בהצלחה!

תודה! אין עגלה ואז אני מוריד את החלק העליון של כרכרת התינוקות ואלך לקחת אותה עם ה"פלטפורמה "הזו טוב שהמחלקה נמצאת 600 מטר מאיתנו ...
malInna
ציטוט: ארזולי
חבל שעכשיו הם לא מייצרים מסננת ניגוב וקולפן תפוחי אדמה.
ארזולי, ב- OLH יש כעת קולפן תפוחי אדמה למכירה מהפקידים. בדוק הודעות פרטיות!
ארזולי
תודה, אסתכל) רק חזרתי - הם לקחו את החבילה :) לקחו את העגלה מסיבה, הבן הלך אחורה, וקנווד ישב במקומו

פרקתי את זה, עדיין לא בישלתי כלום)) אני מעז להתקרב אליו, גבר כל כך יפה תואר
הצטרפו למועדון המעריצים של שף בישול קנווד!
אוקסנה_א
שלום! היום קיבלתי את העוזרת שלי KVL 8320 S Chef XL Titanium, על פי הפעולה בחרתי בארבעה מצרכים במתנה: מטחנת בשר, מעבד מזון, פח בצק ומצרף פטוצ'יני.
מאנון
המכונית שלי הגיעה! הכנתי לעצמי מתנה לחג) אני לא מבין איך להכניס תמונה))
תודה לכולם על העצות!

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם