סטריקס
אחרי כמעט חודש המתנה קיבלתי את 9040, אבל השמחה הייתה קצרת מועד - עד לפריקה.
המכונית חדשה, אך על המרכב יש שבב במקום אחד, במקום השני הוא שחוק מאוד. כתבתי תלונה, עד כה אין תשובה, אבל כשאני חושב שזה, במקרה הטוב, עוד חודש של המתנה - מקום אחד מתחיל לבעור. אם לשפוט על פי תגובת התמיכה הטלפונית - המצב אינו נדיר, לכן בדקו היטב עם קבלתו. במיוחד אם אתה הרבה מעבר לכביש הטבעת במוסקבה.

יתרה מכך, רב המגרסה אינו נכנס לשקע. בליטות ההידוק עבות מהנדרש, ופשוט אינן נכנסות לחריצי המנעול בשקע המכונה. הבלנדר עומד כראוי, תוך כדי כך. ברור כי לא יהיה קשה לשנות את הקובץ, אך שוב, באופן בלתי צפוי.

הם גם שכחו לשים את הסינר, אבל מדובר בזוטות ..

באופן כללי, פגמים כאלה מטרידים מעט כשקונים דבר כל כך יקר. הזהר.
זבזדה
סטריקס, במשך 10 שנות תקשורת, המקרה הראשון שלך כזה !! אבל זה יגיע מירנדה אוֹ אוליה, יתכן שהם ראו משהו כזה, הם איכשהו טובים ממה שאני יודע את זה .. יבקשו ..
סטריקס
מירנדה, אני אמתין לתגובה מהחנות, ועל סמך התוצאות אפעל הלאה.

נישואים בקנווד 9040 החדשה

נישואים בקנווד 9040 החדשה
סטריקס
והנה הר המגרסה. ניתן לראות כיצד המיותר מנסה להסס כשהוא מתפתל.

נישואים בקנווד 9040 החדשה
אולגה VB
סטריקס, לזכרוני, לא היו מכוניות מקולקלות בנושא זה, אז חבל שאתה זה שנכנס למקרה נדיר מאוד.
באשר למרסס, כמה פעמים היו תלונות ש"אמא "ו"אבא" אינן חופפות, שהנחיר בכלל לא נועד לדגם זה וכו ', אבל אז התברר שהם פשוט לא מיד להבין כיצד להתקין כראוי את הנחיר, למשל, לא שקוע לחלוטין את חלק הקפיץ על הבסיס לפני תיקונו.
כלומר, לא היו תלונות אמיתיות על התקנת המגרסה המרובה.
עכשיו הסתכלתי בבסיסי הסרטים המצוירים שלי (יש לי 2 כאלה). על שניהם, אם הערכתי נכון את זווית התצלום שלך, יש בליטות דומות משני הצדדים, יתר על כן, אפילו בעל אודותבנפח גדול יותר, והם לא נרתעים ממני.
הם משמשים לקפיצה טובה יותר של הזרבובית המתפתלת, כך שהיא קבועה יותר בבירור ולא משחקת (אתה רואה, הם משופעים מעט), ולכן בשום מקרה אין להסיר את הבליטות הללו.
נסה לדחוף את הבסיס חזק יותר לשקע לפני שהוא הופך בעת התקנת הסיבית.
אם הבליטות ממשיכות להפריע, ניתן להחליק אותן רק, לגלגל את הקצה בו התפרקת, אך בשום מקרה לא להסיר אותו לחלוטין.
אגב, אם בכל זאת תחליפו מכונית, יתכן שבחדש לא תהיה לכם בעיה כזו, אז אל תמהרו לקחת את הקובץ.
עוד רגע. כל מכונית חדשה מזדקנת עם הזמן, עלולים להופיע עליה עקבות משמעותיים יותר של פעילות חיונית, שכמו במקרה שלך לא תשפיע על הביצועים.
לכן, אם שקעים אלו לא יפריעו לכם כל כך לשינה, תוכלו להציע למוכר אפשרות הנחה משמעותית (הייתי דורש עד 50%) במקום להחליף את היחידה. יתכן ואופציה זו תתאים לשני הצדדים.
בהצלחה!

של. אם אתה כותב את שמך בפרופיל שלך, אנו נשמח ליצור איתך קשר לא רק בכינוי שלך, אלא גם בשם שלך.
סטריקס
אולגה VBכן, ציינתי בתביעה שאני מסכים לפיצוי, עם אותן מחשבות לגבי סימני לחימה עתידיים, אבל זה עניין עקרוני, עדיין קניתי דבר חדש ויקר, וזה צריך להיכנס לידי חדש.

לגבי המסוק, זה לא בידיי, בוודאות. ראשית, הבלנדר קם ללא כל מאמץ, ושנית, ניסיתי לשים את גוף המסוק ללא גוש סכינים, נראה בבירור שהגוף סמוך לחלוטין לבסיס הקן, ושהבליטה פשוט לא להשתלב במקומו בגובה.כמובן שלא אמהר לנסר.
סטריקס
אני מדווח שקנווד החליף לי את המכונית, לא בלי כיסויים, אלא גם בלי שום התחמקות.
סטריקס
בסדר חדש, לקח כמעט 3 שבועות, תוך התחשבות בעובדה שבהתחלה המכונית יצאה לעיר אחרת ..

כן, נראה לי גם שהמכונית החדשה עובדת פחות רועשת, באופן שווה יותר, ואין ריח של מנוע פועל שהיה לקודם. מכוניות מקבוצות שונות, קופסאות מעוטרות אחרת. יכול להיות שטעיתי, אבל המכונית הראשונה הייתה מקבוצה חדשה יותר, החדשה ממכונית ישנה יותר. אם לשפוט על פי הסרטון של ביטול איגרוף ביוטיוב.
סטריקס
זו הייתה הקופסה במכונית הראשונה:
כגון השני:
למרבה הצער, אני לא יכול להגיד כלום, לא הסתכלתי על תאריך הייצור של המכונית הראשונה.
השני - אפריל 2018

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם