קונווטקה
שיניתי את דגם 096 ל- 9040 ונתקלתי בבעיה - אין שקע במהירות בינונית, אך הקבצים המצורפים נשארים. חשבתי שאם המודל חדש יותר, אז עדיף, הייתי צריך לקרוא קודם את הפורום, אבל כמו תמיד, אני אעשה משהו קודם, ואז אני מתחיל ללמוד את הנושא. בזכות המדריך הבנתי שאתה יכול להשתמש במתאם והכל לא כל כך רע, אבל עבור מצמד מעבד המזון KAH647, אתה צריך להחליף את הציר (פיר) בציר KW715664 (שקע במהירות גבוהה). אתתי את האינטרנט ולא מצאתי אותו בשום מקום, אולי מישהו פגש את הציר הזה? אולי מישהו יודע איפה ניתן להזמין או לקנות, לא הייתי רוצה לקנות מצורף חדש.
מירנדה
קונווטקה, אם יש לך חברים באוקראינה, עכשיו זה יותר משתלם לקנות כאן, זה בערך 2.5 אלף רובל. 🔗 בשירותים אחרים באוקראינה זה כבר 1200-1400 Hryvnia, כלומר 3-3.5 אלף (השיעור הוא כעת כ- 400-410 Hryvnia עבור אלף רובל.) אבל באופן עקרוני זה עולה כל כך הרבה בחו"ל. פרט יקר, למרבה הצער.

אתה יכול גם לשאול ברוסית, להגיד להם את הקוד, והם מביאים הרבה על פי בקשה, להגיד לך את המחיר ברובל, פתאום זה יהיה הולם. ממש כאן 🔗

וחוץ מהתאימות של הקבצים המצורפים, איך משדרגים? כמו?
VRad
ציטוט: קונווטקה
מעבד מזון KAH647 צריך להחליף את הציר (פיר) לסרן KW715664 (שקע במהירות גבוהה). אתתי את האינטרנט ולא מצאתי אותו בשום מקום, אולי מישהו פגש את הציר הזה? אולי מישהו יודע איפה ניתן להזמין או לקנות, לא הייתי רוצה לקנות מצורף חדש.
קניתי במוסקבה יחסית לאחרונה, בסתיו. זה עלה לי 6,000 רובל.
אני לא זוכר איפה. במידת הצורך אוכל לחפש בדואר.
לוסונוגוב
ציטוט: VRad
עלה לי 6000 רובל
זרבובית חדשה עולה קצת יותר
VRad
ציטוט: VRad

קניתי במוסקבה יחסית לאחרונה, בסתיו. זה עלה לי 6,000 רובל.
אני לא זוכר איפה. במידת הצורך אוכל לחפש בדואר.
אני שיקרתי. הנה, מצאתי את ההודעה שלי מ 27.07 "מחיר ההנפקה הוא 4000 רובל, כמעט, ובשירות הרשמי 6000 רובל."
נקנה כאן 🔗

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם