בלבולקה
חבל, אבל אני פשוט לא מצליח להבין את התוכניות האוטומטיות. האם מישהו יכול להסביר את אלגוריתם המרנג השוויצרי לא באופן אוטומטי? נראה שהכל שם פשוט .. אבל אם אתה לא מגדיר את מהירות המטרפה בעצמך, אלא משאיר אותו על ערבוב, ככתוב בהוראות, אז הוא לא יוקצף.
אגוז
בלבולקה, על פי ההוראות, הסקתי שעלי לשים מיד 6. אבל אני עושה את זה אחרת - בזמן שהוא מתחמם, שמתי 1-2 ואז על 6. כשרק התחלתי לשלוט במכשיר, הכיתי אותו במכונה, ואני אפילו לא זוכר איפה פישלתי את זה . לכן אני מתנהג ככה, אבל אני לא מתיימר להיות נכון.
בלבולקה
אגוז, והבנתי מההוראות שכדי לשים ערבוב, והמהירות הנדרשת כבר תוכנתה בתוכנית, וזה יהיה הגיוני. אחרת, אם אתה מגדיר את המהירות בעצמך, אז זה כבר מכשיר חצי אוטומטי.
זבזדה
בלבולקה, הגדר את המהירות בעצמך. אבל רק פעם אחת! ואז הכל בפני עצמו.
בלבולקה
זבזדה, כלומר במרנג השוויצרי אתה צריך לסובב את גלגל המהירות ב 6?
מעשה קונדס
ציטוט: בלבולקה

זבזדה, כלומר במרנג השוויצרי אתה צריך לסובב את גלגל המהירות ב 6?
כפי שאוליה, כוכב, לימד אותי, קרא את מה שהמכונה כותבת עד הסוף. לא חיכיתי עד שהיא תראה את כל הטקסט ואז סובבה את המהירות בעצמה
בלבולקה
מעשה קונדסאז העובדה שאני מאוד מלמדת)) המכונית כתבה לי - הדליק את המהירות והתחיל לערבב. בדיוק עשיתי את זה - כתוצאה, הקצף בקושי זז וכמובן ששום דבר לא הקציף. נכנסתי להוראות - המהירות היא 6. חשבתי שזה יהיה הגיוני לתכנת את המכונית כך שתווסת אוטומטית את הטמפרטורה והמהירות במכונה. לכן עלתה השאלה - אתה צריך לקבוע את המהירות הנדרשת בעצמך בהתאם להוראות הנייר, נכון?
מעשה קונדס
בלבולקה, אני גם אוהב הכל על פי ההוראות בהתחלה, אבל לא ראיתי מיד שצריך 6 מהירות, ובתוכנית עצמה נמאס לך לחכות שהכל יכתוב, חיכיתי שהמהירות תגדיל את עצמה, ו הדלקתי אותו. באופן כללי, הכל לא מאוד ברור
זבזדה
בנות! אל תשכח להחזיק את הכפתור עד שמצב BTC יופעל (נראה), ובכן, אתה מבין למה אני מתכוון. זה לא כל כך טוב לצלם וידאו בטלפון, יש לי כבר קטע איפשהו ..
לרו
ערב טוב! לא יכולתי להתאפק והפכתי לבעלים הגאה של KCC9040S. אני אוהב את המכונה, אבל לא הצלחתי להתיידד עם תוכניות אוטומטיות. עד כה הכנתי מרנג איטלקי, אותו בישלתי בבטחה. לא מצאתי סרטון עם לחיצה מפורטת אחר שלב על כפתורים באינטרנט. ובכן, אני לא מבין מה בדיוק המכונה רוצה ממני בתהליך הגדרת התוכנית. נראה לי שהאוטומט מרמז על ביצוע אלגוריתם פעולות שלם מלחיצה על כפתור ההתחלה ועד העצירה האוטומטית של המכונה בסוף התוכנית. בקנווד נראה שהכול שונה. יש, כמובן, מתכונים שבהם אתה צריך להוסיף מרכיבים בתהליך הבישול, ברור שם, המכונה חייבת ליידע שהגיע הזמן לומר, לזרוק אותה. ובמקום בו הכל מונח בבת אחת, כמו במרנגים איטלקיים ושוויצריים, הייתי רוצה להשיג מוצר מוגמר, ולא להתבונן בעצבנות ולחשוב מתי לכבות את המכונית והאם היא סיימה הכל למצב הרצוי. באופן כללי, בלבול בראשי, אל תשפט בקפדנות. אני מבקש עזרה, אולי מישהו יכתוב את האלגוריתם לתקיעת כפתורים בפירוט או יצלם סרטון בתהליך הכנת שתי המרנגים. תודה שהגבת מראש!
זבזדה
אלנה, אם תחכה קצת, לפני ה- 26, אני אצלם לך סרטון! הכל פשוט מאוד שם .. פעם בשבוע אני בהחלט עושה שוויצרי או איטלקי ...
לרו
אוליה, אני אהיה אסיר תודה! אני חושב שלא רק אני. אנשים רבים שמתחילים לבשל עם מכונת קנווד ימצאו את הסרטון הזה מאוד שימושי! זה לפחות ילמד אותך איך להכין קינוח נפלא ללא טעויות וייתן מושג כללי כיצד להגדיר את המכונה לתוכניות אוטומטיות. אני אחכה להדרכת הוידאו, אם יש אפשרות עם משחק קולי והסברים תודה רבה!
זבזדה
לנה, בכלל לא ,,, אעשה! היה לי כבר סרטון, אבל הוא נעלם איפשהו
לוקי
ציטוט: זבזה

אלנה, אם תחכה קצת, לפני ה- 26, אני אצלם לך סרטון! הכל פשוט מאוד שם .. פעם בשבוע אני בהחלט עושה שוויצרי או איטלקי ...
שלום! הכנתם סרטון? או באיזה נושא אחר שיש לחפש?
קמילה
אלא הירשם לנושא זה כדי לא לפספס! לא בישלתי שום דבר במכונה, אפילו חבל להשתמש במכונה כזו רק כמיקסר. אנא הפנה את האצבע למקום בו יש ביקורות נגישות ומובנות.
זבזדה
ציטוט: לוקי
לא הכנת סרטון
לא ,,, הייתי צריך להזכיר, מצטער שאעשה בסוף השבוע הזה, מחר או ראשון !!
לוקי
תודה לך וחכה!
זבזדה
אני אלך לחפש חצובה לטלפון שלי ...
אירלרסן
ואנחנו מחכים בסבלנות!
זבזדה
אירינה, התחלתי להסתובב עם המרשמלו הזה !! אני מבטיח לעשות זאת בחגיגיות בימים הקרובים!
פרוס - 2
אולגה, יאללה חביבי, בבקשה תעשה! אני צריך לדעת למה אני הולך לקחת אינדוקציה?))) אולי זה וואו-וואו, או אולי אין שום הבדל מיוחד בהכנת מרנג)). אז זה - קח מקלע בידיים שלך תרים את הטלפון שלך ותצלם את התהליך! והגיבו בפירוט על איזה כפתורים ללחוץ!
זבזדה
ליובאשנקה, אספתי כל כך הרבה חלמונים עם המרשמלו הזה, אבל עדיין יש צורך בחלבונים !!
אני בהחלט אעשה את זה, אתמודד עם המרשמלו ..
קניתי כאן טופס מדהים לקאפקייקס, אז אני חושב, אני יכול איכשהו לצרף את החלמונים שם ???
בוא נלך לחדר צ'אט .. קנווד
מונוכרומר
ציטוט: זבזה
אני בהחלט אעשה
זבזדה, כבר יש לך סרטון? הוסף קישור לכאן בבקשה?
זבזדה
בבקשה!
מונוכרומר
ציטוט: זבזה
בבקשה
תודה! עשית יופי!
מאשה איבנובה
זבזדה, אוליה! המחזה מהפנט! תגיד לי, למה אתה מוסיף אבקה אחר כך, בנפרד? אתה אומר שאתה צריך את זה. הסבר מדוע, אם לא סוד, בבקשה.
זבזדה
פול, בחייך ..

לנה, יש לי אבקה בטעם, כאן זה פטל, נראה ... בגלל זה אני מוסיף אחר כך, ובכלל אני רגיל לעשות את זה

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם