קרטינקה
בנות הן בנים! לאחרונה הזדמן לי לטעום לחם שיפון אמיתי תוצרת בית (מחמצת). שיפון משלו - נטחן לקמח על מטחנת זרבובית מקנווד.
עם המחמצת הזו ניסיתי לאפות בבית. יצא טעים, אבל הלחם שונה. מיוצר על קמח חנות. גיליתי שאפשר לקנות שיפון, עכשיו השאלה היא - מה לטחון? אני אסתכל על זרבובית כזו, אבל בינתיים אמצא אותה .... אבל אני רוצה לאפות לחם עכשיו .... שתף, מי משתמש במה?
אילמירושקה
קרטינקה, לנה-קובנוצ'קה יש טחנה עם עלי. תסתכל.
מנהל
טחנה (מצורף ל- KENWOOD) להכנת קמח ביתי מדגנים, דגנים
מטחנת דגנים ביתית
איך טוחנים קמח מדגנים ודגנים שונים בבית

יש זרבובית למטחנת הבשר זלמר (עם ווסת טחינה), אשר טוחן כל גרגרים היטב ועדין, כולל חיטה ושיפון. https://Mcooker-iw.icdself.com/in...content&task=view&id=1366

טחינת קמח ללחם בבית
קרטינקה
אילמירושקה, מנהל, תודה, אני אלך לקרוא את זה, אבל אף אחד לא יכול להגיד שום דבר על זה הידני (באופן עקרוני, אתה יכול לטחון אותו בכל פעם?) האם זה כמו מטחנת הבשר הישנה שלנו?
לנה
מרישהשמור את העטים שלך - הזמין טחנה על עלי לארבעה אלף. הם זולים יותר ונראה שיש להם נפח קטן יותר.
אני אוהבת את לנה-קובנוצ'קה. זה בהחלט שווה את הכסף. חשבתי גם לקחת את הקידומת לזלמר, אבל רכנתי לעבר הסינית, כי לפעמים לפני כן טחנתי על מטחנת הקפה של הנסיכה, לאלישניה יש את אותו העיקרון.

לפני כן זה היה ידני - אי אפשר אפילו להשוות! אבל אני עצמי 1.5 מטר עם כיפה והידיים שלי חלשות. פשוט תשאל את בעלך כל פעם. וההבדל במחיר היה רק ​​פי 2 ...
קרטינקה
לנה, svetochka, נסעתי לנה-קובנוצ'קה עכשיו - אני פשוט לא מוצא את הדבר הזה,
אין לי זלמר, יש לי Innokenty, אבל אני צריך לחפש לו טחנה ...
נטאלטה
קרטינקה, מרינה, לקחתי גם עם עלי

https: // https: //s.click.aliexpres...&_lang=ru_RU&fromApp=true
#


הדגנים צעירים עליו, ואז הכינו ספגטי - יופי. כמובן, הצמדת הדגנים טובה יותר מבחינת התאמת הטחינה, אך היא יקרה יותר, עליה ארוכה יותר, וניתן לשחד את כל הקמח.
גבירותיי, אגב, איפה משיגים את החיטה, בבקשה שתפו, מאז השיחה התחילה?)
כֶּתֶר
גבירותיי, אגב, איפה משיגים את החיטה, בבקשה שתפו, מאז השיחה התחילה?)
אני קונה גריסים של דוחן ושעורה מהחמישה וטוחן אותם לקמח בטחנת זלמר.

כאמצעי זמני, מטחנת קפה יכולה לשמש טחנה, אך לא הכל. לאחרונה חפרתי את בורק הישן שלי עם ראש מתפרק, הוא מחזיק כמעט כוס דגני בוקר ובשתי מנות של 30 שניות הוא מעבד כוסמת לקמח הגון למדי. יש לי עוד קפה לקפה, והטחנה של צלמר נוחה יותר, אז מטחנת הקפה הזו טוחנת עכשיו סוכר לאבקה בשבילי.
קרטינקה
לגבי תבואה, אני מחפש עכשיו משהו שלא יקנה מספוא, כאופציה - דגנים, כי קמחים שונים יקרים יותר לכל אחד. ובעבודה ראיתי את טחנת קשינה - היא טוחנת היטב מדגן. ושאלה נוספת - מאז שחשבה על הטוחן, מה עוד היא יכולה חוץ מקמח?
נטליה B.
אשאל גם כאן: ממה טוחנים השפים העירוניים קמח שיפון? בעיה: אסור לי לדגנים מלאים, ולכן דגנים מחנויות אורגניות ואורגניות אינם מתאימים. צריך גס, אני חושב. ואני לא רואה דגנים העשויים מדגנים מזוקקים לפחות. יש? אני רואה דגנים, אבל הם חייבים להיות מאודים?
אלכסיי 2019
אם בסביבתך יש מוסצ'ינקו שימושי, אז יש התאמה פשוטה "מטחנה + דלי".
השחיקה היא כמובן לא אחידה, אך המסננת תעזור.
גלינה, ומה טוב בקמח דגנים?
33. מריקה
אלכסיי 2019, האם תוכל לפרט כיצד ניתן לעשות זאת? יש גם בולגרי, דלי ובעל חכם.
מנהל

חיבור מטחנות למטחנת הבשר ZELMER דגנים ודגנים טוחן (טחינה דקה)

טחינת קמח ללחם בבית

טחינת קמח ללחם בבית

טחינת קמח ללחם בבית

טחינת קמח ללחם בבית

טחינת קמח ללחם בבית
אלכסיי 2019
מרינה, אתה יכול לדמיין מטחנת קפה חשמלית?
הנה אותו דבר, רק 20 (30? 50?) פעמים רבות יותר.
דחנה (אל תתעסקו עם פלסטיק - מגולוון יותר) מחוברת למטחנה באמצעות פינות מתכת. בתחתית הדלי יש חור לפיר היציאה של המטחנה. לפיר המטחנה מוצמדת לוח מתכת שאורכו מעט פחות מקוטר הדלי, ברוחב 4-5 ס"מ ובעובי 3-4 מ"מ. אין לחדד את שולי הצלחת כך שהיא לא תיחתך, כלומר לשבור את התבואה. לכן זה נקרא מגרסה "פטיש". אין להוסיף הרבה דגנים בבת אחת. התחל עם 1/4 דלי. הקפידו לכסות את הדלי במכסה בזמן העבודה - אחרת תבואה תעוף לעיניכם.
בהצלחה.
33. מריקה
אלכסיי 2019, תודה רבה לך! אקרא את זה לבעלי. יש לנו מגרסת תבואה תוצרת בית, חזקה, אבל אנחנו לא יכולים להרים מסננת דקה. ההמולה גדולה ואינה מתאימה ללחם. אנחנו קונים קמח CZ, אבל לאחרונה זה היה באיכות מפוקפקת, אני מרגיש מרירות בלחם.
קרטינקה
אלכסיי 2019, תודה על האפשרויות! בעלי עדיין איננו, אבל אני בהחלט אקרא אותו
השאלה נותרת פתוחה - מה עוד אתה יכול לטחון, בטחנה, מלבד תבואה, בערך - מה אתה יכול לקבל חוץ מקמח?
מנהל, טנצ'קה, אין לי לוחם ...
נטליה B., היא עצמה בדיוק נכנסה לעסקי הקמח (לחם) - הבאתי מחמצת (אני לא יודע איך זה בכלל נקרא - תוצרת בית לגמרי - עם שיפון ביתי טוב וזה מאוד נוח להשתמש בו), אני בעצמי אפיתי שחור לחם שלוש (!!!) פעמים - מתברר שמאוד אהבתי את זה, עכשיו אני לא יודע מה לתפוס - ים המידע, אני לא יכול להשתלט עליו, אבל כנראה בלעדיו - בשום מקום, בעוד אני הזוי, כמו חתלתול עיוור, אני אתפוס אותו ואז צובט אותו בזמן שיש בלגן בראש. אתה בהחלט חייב להתמודד עם קמח.
אמנם כאן בדרך כלל השאלה רחבה יותר - היכן ואיזה דגנים לקנות עבור הטחנה הזו. דיברתי עם חבר בגרמניה - אז הם הולכים לטחנה לקמח בעצמם, אבל אין לנו טחנות ...
72
ציטוט: נתאלטה
גבירותיי, אגב, איפה משיגים את החיטה, בבקשה שתפו, מאז השיחה התחילה?)
הנה לקחתי

🔗

שוגורובסקאיה. אפשר לקנות באתר גם חיטה של ​​שוגורובסקאיה, מסתבר שיותר זול שם (סעו בחיפוש "קמח שוגורובסקאיה"). ולחם אפוי ממנו, ופסטה, ומלט (משיפון). הכל מסתדר בסדר. אני נובט ומייצר ממנו ויטגראס. הכל גדל כרגיל, המיץ טעים. טוקה רצה לשאול משתמשים מנוסים - האם הם באמת מייצרים דגנים איכותיים ללא דשנים או תוספים?
נטליה B.
72שאלתי על שיפון. וביו או סופר ביו לא מאוד חשוב לי. חשוב לי שהדגן (מלא או כתוש) יתקלף (?), ללא קליפה, שכאשר טוחנים אותה הופכת לסובין. הנה הסובין, קמח דגנים מלא התווית עבורי. אני מחפש גריסים של שיפון, כמו חיטה (פולטבה, בולגור), אבל שיפון. זה לא קורה ככה? לבשל דייסה מדי פעם. אני לא מוצא ...
מתחיל
איזה סוג של טוחנים על עלי, הקישור לא לקח אותי לשום מקום
אילמירושקה
מתחיל, אין טחנה, יש טחנת בית אמיתית! אם אני זוכר נכון אז מיד נשפך למיכל 1 ק"ג דגנים (דגנים) ... או אולי 500 גרם, אני לא זוכר בדיוק. הקלד את טחנת לנה-קובנוצ'קה במנוע החיפוש שלנו, והתמונות והקישורים שלה אמורים לצוץ.
נטליה ק.
ציטוט: מתחיל
טוחנים על עלי
מתחיל, ככה דברים קטנים למטבח (2) # 21840
מתחיל
ציטוט: נטליה ק.

מתחיל, ככה דברים קטנים למטבח (2) # 21840
אוי-אוי-אוי, גברתי מכובדת
אילמירושקה
ציטוט: מתחיל

אוי-אוי-אוי, גברתי מכובדת
מתחילובכן, וואט, אחרת כולם אמא כן אמא טחנה
קרטינקה
אבל אני תוהה מה ההבדלים בין קבצים מצורפים (kenwood / zelmer) וכאלה, עם עלי? העובדה שמכשיר נפרד עדיף בתיאוריה, אך מה לגבי מוצרים שונים? אם לא רק עם קמח דגנים / דגנים? (עד כה חשבתי רק על קמח, אבל אולי הם טוחנים משהו אחר בטחנה, אבל אני עוד לא יודע? .....
לגבי תבואה, אין עדיין זמן, לנסוע דרך, לראות את התבואה, בטוח שתוכל למצוא אותה בבית בכל אזור, לא גיליתי ספציפית, רק הבנתי שיש הזנה (הכל נגוע, כמו שנכתב כאן לאנשים, נקי, אבל עדיין אין זמן לעשות זאת בחוזקה)
נטליה B.
ציטוט: קרטינקה
מעניין מה ההבדלים בין הקבצים המצורפים (קנווד / זלמר) לזה, עם עלי? העובדה שמכשיר נפרד עדיף בתיאוריה, אך מה לגבי מוצרים שונים?
לשם השוואה ומסקנות, יש צורך שמישהו יהיה בעל שלוש הטחנות, וזה כבר מסתמך על הייצור שלהם.
באשר לשאלה האם אחד נפרד עדיף: אולי זה לא, כלומר לא הכל. חשוב איזה בנייה, פלדה, כוח.
לדוגמא, מטחנת בשר קנווד נפרדת עם אותו כוח עשויה לעלות על הזרבובית. ואם משווים כל בראון נפרד עם מטחנת בשר קנווד, זה כבר לא כל כך חד משמעי.
--------
ההבדל העיקרי בין טחנת אל-שנייה לבין חרירי זלמר וקנווד הוא שמדובר בטחינת סכינים, והחרירים הם אבני ריחיים. אבני ריחיים (ומטחנות קפה, אגב) טוחנות בצורה חלקה יותר, והדגן אינו מרוסק אלא נטחן.
קרטינקה
נטליה B., חשבתי שכן, אני זקוק לטחנה כדי לטחון את התבואה, כי ראיתי את הדבר הזה בפעולה - נחיר הטחנה של קנווד טחון - הוא עשה את זה תוך כמה דקות בצורה מושלמת! אז רציתי את זה, עכשיו זה לא קל למצוא את זה, ואת תג המחיר (אין לנו + משלוח), חשבתי, במה להשתמש, שאלתי שאלה כאן והתחלתי להסתכל בעצמי. התברר אחרת - הם כותבים שלא כל הטחנות לוקחות משהו אחר, למעט תבואה - למשל זרעים מאשחר הים (רבים מפעילים לחץ על נפט - אבי עשה זאת בזמנו - שמן או לא שמן - אם זה ממש בסדר - הוא מעך אותו תחילה, ואז שפך אותו עם ירקות / התעקש - יצא כתום והטעם כבר היה שונה, אז טחן אותו במטחנת קפה ואז. היה מטחנת קפה לאושר. נכון, באותה תקופה אני בכלל לא הייתי זקוק לזה ואני זוכר שברי, אולי התגעגעתי לזה עכשיו ...) אז השאלה העיקרית נותרה - מה לקנות טחנה - יותר תכליתי, אולי, לגבי טחנת קנווד - קראתי שהם אמינים הגרמנים מכינים אותם לקנווד. יש חתיכות (אבני ריחיים?) שנטחן ישירות מהמתכת הנכונה, אם כי השאלה עם אשחר הים, למשל, עדיין לא הובהרה, אבל איך דגנים / דגנים - קנווד לוקח את זה טוב מאוד. אם אתה משווה את טחנות קנווד וזלמר, קנווד בהחלט מייעץ. עכשיו אנחנו צריכים לברר מי יותר טוב - קנווד או הטחנה הסינית הזו. למרות שמאוד אהבתי את קנווד.
כֶּתֶר
קרטינקה, הייתי ממליץ לך ללמוד את הוראות היצרן של טחנת התקנות. אין ספק שזה נמצא ברשת או משתמשים בפורום שלנו. אני זוכר שזלמרובסקאיה שלי, על פי ההוראות, לא לוקח אפונה יבשה וכמו אפונת חמאה (פרג), אבל מניסיון אני יודע שסוכר על אבני הריחיים הופך לאבן והאבקה סותמת את הזרבובית, כלומר היא בכלל לא מתאים לסוכר.
נטליה B.
קרטינקה, זרעי שמן בזרבובית קנווד הם בלתי אפשריים, זה בטוח. רק יבש, בלי אגוזים, בלי עצמות. לכן, אם אתה זקוק למגוון יותר תכליתי, אם כי עם טחינה לא נכונה מדי, עדיף שיהיה לך משהו כמו אל-שנוי, עם סכינים.
אגב, מדוע מוחצים עצמות אשחר ים? אה, קראתי את זה. אבא נהג לטחון אותו במטחנת בשר.
ציטוט: CroNa
על פי ההוראות, אינו לוקח אפונה יבשה וכמו שמן חמאה (פרג),
גם קנווד. אסור לאפונה, חומוס, תירס מלא, רק דגני בוקר. זה לא כתוב על סוכר, אבל גם אני חושב. אז לא תנקה אותו, אך לא מומלץ לכבס, רק עם מברשת נוקשה.
קרטינקה
כֶּתֶר, אני יודע על סוכר, ולא אעשה אבקה לגבי הקבצים המצורפים שקראתי לקנווד, אך המשתמשים דוחים רק סוכר בוודאות, אני רוצה זרבובית לקמח בעיקר, אבל, לפעמים, אני יכולה לטחון משהו אחר - בזמן שהוא הופך מחוץ לקשינה הזרבובית במנהיגים חשבה על קמח שקדים למקרון ... למרות שקנווד כותב - אי אפשר לאגוזים ...
לנה
גם אני מיהרתי, מיהרתי לזרבובית זלמרובסקוי. אבל לפני מספר שנים היא לא קנתה אצלנו באותה תקופה, היא התחרטה על הכסף בחופשת לידה, ועכשיו זה יקר מאוד להזמין מפולין בשכר שלנו.
היא גררה ומשכה זמן, היא אפילו הצליחה לקחת אבן ריחיים ידנית ... ועכשיו אני מאושרת באבן הריחיים הסינית תמורת 4,000, אפשר היה לא לסבול לשווא, אלא לקחת אותה הרבה זמן ולא לרחוץ))) ואגוזים, וסוכר ועצמות ויברנום - כל מה שעולה בדעתך, אפילו גרסתי תפוחים ליין במהלך קציר שופע, כשהייתי עצלן מכדי לקבל בלנדר, ניסיתי גם אפונה וחומוס, אבל עד עכשיו אני לא צריך את זה.
הם שולחים אותם עם סכינים רזרביות, אם אתה יכול להזמין חומרים מתכלים תמורת אגורה על עלי, אל תדאג לבטיחות ...

זה הכי נוח לי - עבור אמי ובני הסטודנט אני מכין ריקים כמו קמח פנקייק. קמח + חלמונים או ביצים, סוכר, מלח ולאחר הערבוב מוזגים את הפירור הזה על תבנית עם נייר אפייה, למשך 40-50 דקות בתנור במינימום.מצננים וטוחנים בטחנה מיד עם אבקת אפייה (סודה + לימון) או שמרים יבשים.
במיכל כדי שהלחות לא תיכנס ומוכנה.
הכנתי גם תערובת כזו לביבות אמא שלי וכוסמת (אנחנו מאוד אוהבים); ואז בחורף אנחנו ממעטים ללכת לכפר, והביצים יקרות ... כתבתי:
https://Mcooker-iw.icdself.com/in...507.0
ו https://Mcooker-iw.icdself.com/in...761.0
ייבשתי גם את הבשר הטחון וטחנו אותו להכנת מרק מהירה עם הישנים והקטנים שלי.
למה אני מריש: 4t שלהם. הטחנה בהחלט שווה את זה, אני לא יודע כמה החפצים האישיים של קשה עכשיו, אבל אני חושב שהם לא זולים. והמבנה נראה פשוט - אם משהו קרה, פפה-פאה, בכל סדנה, נראה לי, הם יכולים לתקן את זה. החלטתי לקנות אחרי שחיפשתי עבורם חלקי חילוף על עלי וטאו - אין שום בעיה ...
אני מתחרט על הזמן שבזבזתי "אני אחסוך כסף ואקנה טחנת זלמר ובזבזתי כסף על אבני הריחיים." כן, אי אפשר לקבוע במדויק את מידת הטחינה - אבל עם הזמן מתרגלים לזה, מסתכלים עליו, פותחים אותו, מקימים אותו, שופכים אותו, לא, אתה טוחן אותו עוד יותר. הלוואי וידעתי עליה קודם ...
אם + - הוא הקובץ המצורף של קשינה, אז כדי לא לייצר "תמציות נוספות" הייתי קונה את זה, זה ייקח פחות מקום כדי שכל אותו דבר ...
בכל מקרה בהצלחה!
נטליה B.
ציטוט: לנה
אם + - יש זרבובית של קשינה,
יקר משמעותית מאלשנוי. אתה יכול, כמובן, לחפש הנחות או לאביטו, אבל החדש בחנות הרשמית הוא כמעט 10 טון. לא אוניברסלי, אבל מכין קמח (סולת, כתוש) מדגנים ל -5+.
555
חברים, יש לי מצמד טחנת סרק למטחנת בשר זלמר. בגלל שקניתי לעצמי מתנה - טחנה מהוווס. בתחילה קניתי זרבובית על מנת להבין אם יש הבדל בין קמח, טחנתי את עצמי מדגנים וקניתי קמח באפיית לחם מחמצת. ולאחר ניצול קטן של טחנת הזרבובית למטחנת בשר, הבנתי שקמח שהתקבל מדגן וקמח קנוי הוא שני הבדלים גדולים. אם מישהו מעוניין, אז כתוב בכתב אישי, אני יכול לוותר על טחנת הזרבובית. בהשוואה לטחנת אבן, ההבדל בביצועים ניכר לטובת טחנה עם אבן ריחיים. ועל הקובץ המצורף, אתה לא יכול לטחון דגנים קשים כגון תירס, חומוס, אפונה. והם טוחנים חיטה, שיפון, שעורה לא יותר גרוע מטחנה עם אבני ריחיים מאבן. טחינת קמח ללחם בבית
לנה
ציטוט: book555
אני יכול לוותר על זרבובית הטחנה.
אלכסנדר, כתב במאמר אישי ...
קרטינקה
ובכן, עכשיו בהחלט החלטתי על מטחנת הזרבובית / הקמח, עכשיו נותר מעט לעשות - איפה למצוא דגנים ..... אבל זה מעניין, הם אומרים, טוב, אבל איך זה נבדק בעין? מעולם לא קניתי או ראיתי את זה ... לא נכון - נקי ולא נגוע, בשום צורה שהיא ... אני יכול להסתכל על ניירות מצחיקים, אבל, אין אמון במסמכים (שהמוכר יכול אפילו לספק. לכן, השאלה היא איך לקנות דגנים ואיפה ...... חשבתי קודם, אלך לשוק ואקנה את כל העסק! וכאן קראתי הרבה, אני חושב שזה צריך להיות בטוח. או סעו לאיזה כפר ותשאלו שם ..... שתפו מי קונה איך
לנה
ציטוט: קרטינקה
עם נחיר / מטחנת קמח מוגדר כעת במדויק
מריש, באיזה כיוון החלטת לפחות רמז?
הביטו באוויטו או שאלו את שוק האיכרים המקומי ...
נדיושקה 85
יום טוב! טיפסתי לטמקה רק כדי לקרוא והחלטתי לכתוב על הטחנה עם עלי. אכן דבר טוב מאוד, טוחן מוצרים יבשים לאבק (דגנים, שורשים, עצמות, סוכר וכו '), במידת הצורך. לא טחןתי את האגוזים, אבל הם כותבים שזה לא רצוי כי הם יהפכו לעיסה. לא מומלץ לטחון מוצרים נוזליים מכיוון שהוא אינו מהודק. לקח סוכר - להכנת אבקה. ובכן מה אני יכול לומר, שמח כמו פיל, הטחינה טובה מאוד. לפני כן סובבתי סוכר על מטחנת קפה כבר 7 שנים, זה כמובן שמים וארץ. וסוכר מוציא במהירות את מטחנות הקפה, מכיוון שאסור לסובב עליהן סוכר. סוכר הוא בדרך כלל דבר רע עבור מכשירי חשמל. ובכן, מה עוד אוכל להוסיף על הטחנה עם עלי, זה טוב, אם כי זה עובד כל כך חזק, כמו מכסחת גז.ואני גם אגיד שאחרי זמן מה, הקפד לפרוק ולשמן את המנגנון בשמן מכונה. עדיף לשאול את הגברים, קשה לפתוח את הבורג העליון, למרות שעשיתי את זה ופירקתי את כל הטחנה אל הברגים. אני שמח אם המידע שלי יהיה שימושי למישהו.
קרטינקה
נדיושקה 85, תקווה בהחלט מועילה! כשקניתי יצרנית לחם, חשבתי, הכל נמצא עם לחם, והנה .... קראתי הכל, אבל כל כך הרבה מידע על לחם נחוץ, ואז דבר אחד, אחר כך, סתיו, הכנות לוקחות הרבה זמן . וכשמשתמשים אמיתיים כותבים, זה נהדר! יתר על כן (מה לומר ... ההוראות טובות, אבל רבים נסוגים וכותבים על החוויה שלהם, זה גם טוב, אם כי, כנראה, זה לא בסדר .... מכיוון שהיצרן לא מאפשר משהו), אבל לפעמים אתה צריך לעשות משהו, ואתה חושב - היחידה תעמוד פעם או פעמיים, אם זה בלתי אפשרי בקפידה או לחלוטין ...
והתחלתי, כיוון שהלחם התגלה כים, עכשיו אני אופה עם מחמצת, שהתייחסתי אליו, זו כבר הפעם השלישית, (והמחמצת היא מתוצרת בית אמיתית, מהקמח שלי - כמה שזה טעים ! שלי מתברר, אבל הטעם לא זהה לניסיון ....) + צעד שמאלה-ימינה - ואני שוחה, לכן - לומד ולומד מאופים מנוסים. נראה שהוא כתוב בבירור, אבל לפעמים יש צורך לקרוא אותו מחדש: חחח: כמה פעמים זה יתאים
ולחם שהעיקר הוא תבואה ... אז החלטתי שיש צורך לבחון את התבואה, אדוני, מה שעשיתי כל חיי ... אני לא יודע כלום ... ובכן, מי יש טחנה איפשהו, קנינו קמח וחזרנו הביתה, וגם אין לנו כאב ראש, קונים שונים נמכרים בסופרמרקטים, תג המחיר צריך להיות המום לארוז קטן ולא את העובדה שקמח טוב ... אז הייתי מבולבל על ראשי עד שאין לי שום תוצאה של תבואה - הם מסתכלים עלי כמשוגעים והם לא יכולים להבין שאני מחפש דגנים ללחם שלי עד כה כל מה שמצאתי מספוא (משק ואדון), אני אני מפחד לקחת ..... (דרך האינטרנט, עדיין אין מוצא, באמת באזור אתה לא יכול לקנות דגנים ללחם, ובכן זה לא יכול להיות .....) אז בעוד החיפוש נמשך - ודגן ומידע על הכל, זה קשור לזה, אני אסיר תודה אם מישהו ישתף את החוויה שלהם.
זה המשמעות לפנק את עצמך בלחם תוצרת בית אמיתי, גם אם תלך ובשיפון / החיטה הזה עצמו.
Ps: לגבי החרירים / הטחנה והדגן - לכל אחד יש את המחשבות והיכולות שלנו - כנראה, לא רק אני, מידע אחר יהיה שימושי. ברגע שמשהו יתבהר לי ברכישת התבואה והטחנה עצמה, בהחלט אכתוב את התוצאה.
לנה, סבטוצ'קה, עם אביטו והשוק בדיוק התחלתי - חשבתי שאלך לשוק ואקנה - את כל העסק ... התברר שהכל לא בסדר ...
נטאלטה
קרטינקהמרינה, אני מבינה בצורה מושלמת. באופן כללי, טחנת הקמח נמצאת רק שני צעדים משם, והתבואה היא רק מספוא. אתמול בעצה שקניתי דייסת חיטה ושעורה, אנסה אותם)
טאשנקה
נטאלטהנטשה, יש לך טחנה בבית?
נטליה ק.
ציטוט: נתאלטה
קניתי דייסת חיטה ושעורה, אנסה
נטשה, אנא בטל את הרישום למה שקרה.
נטאלטה
טאשנקה, נטשה, עם אליק, נתתי את עצמי לאחרים)
נטליה ק., בטוח
טאשנקה
נטאלטה, נאטוסשַׂמֵחַ. אני רק חולם ...
נטאלטה
טאשנקה, נטשה, איכשהו קיבלתי הנחה, קניתי קצת פחות מ -3

אך הוצג לאחרונה בפני הרמאים, בניסיון לקנות מקפיא, עד 11.5

קרטינקה
נטליה ק., אני גם מחכה לתוצאה
נטאלטה, איך זה
נטאלטה

ובכן, אידיוט קלאסי. מצאתי, שלחתי חשבונית, שילמתי ופתאום החלטתי שהם רמאים. כתבתי בדחיפות היסטריה, אבל הם החזירו את הכסף. ואז מצאתי את זה באתר הגון, חיפשתי אותו, אבל לא ניחשתי לקרוא את הביקורות עליו. וקראתי אותם כששילמתי. זהו זה, סוף הסיפור. תודה שהעברת אלינו את כספך

כֶּתֶר
אלכסיי 2019, האם השאלה הזו הייתה בשבילי?
גלינה, מה טוב בקמח דגנים?
לא כתבתי על דגנים, אלא על חיטה כתושה, שעורה, תירס ואורז. יש גם דגנים שאינם כתושים - שיבולת שועל, כוסמין, אורז כהה. אתה יכול להכין קמח משלך מהכל במקום קמח נרכש יקר.
נטאלטה
אז פשוט קניתי אותו, דגני בוקר, וקניתי אותו.
קרטינקה
נטאלטה, נטשה-
טאשנקה
נטאלטה, נטוס, תן לזה להיות הצרה הגדולה ביותר בחייך. זה בכל מקרה יחזור לרדוף אותם.

אני לא יכול להרשות לעצמי אפילו קצת עכשיו. רק לבנים לאוכל ונייר מכתבים. וכך אתה רוצה ...

נטאלטה
תודה לכן בנות

הפיל בונוס לא צפוי. נטשה, חשבתי שכן, איפה לבלות או לדחות ילדים, ואז לזרוק, וזרקתי את זה))))


טאשנקה, נטשה, אל תרדוף אותם, אבל אני לא אדאג, זה רק כסף)

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם