212. אלנקה
יש לי שאלה קצת מוזרה. אבן אפייה התיישבה בתנור. אני לא רוצה לשלוף את זה. האם ניתן להדפיס עליו משהו שאינו גרגר? למשל מאפינס בתבניות סיליקון או עוגת פירות יער?
האם אתה זקוק לחימום ארוך או רגיל?
SvetaI
212. אלנקה, אתה יכול לאפות עליו כל מה שתרצה, אבל ... לוקח זמן רב להתחמם, אחרת החלק התחתון של המוצרים יהיה חיוור. ועליך לקחת בחשבון את האינרציה של האבן - אם תפחית את הטמפרטורה בתנור במהלך תהליך האפייה, אז האבן המחוממת עדיין תהיה חמה.
212. אלנקה
סבטלנה, תודה! התנסיתי אתמול. תוכננה פשטידת שמרים עם פירות יער. ולפניו נאפו המאפינס. לא נכון הוא אידיאלי, אבל הפנקייק הראשון לא ממש גושי (המילוי בפשטידה הוא מימי)
מישהו כאן כתב נכון שעדיף לבשל כמה מנות עם אבן.
19
ציטוט: Alyonka212
האם ניתן להדפיס עליו משהו שאינו גרגר? למשל מאפינס בתבניות סיליקון או עוגת פירות יער?
האם אתה זקוק לחימום ארוך או רגיל?

אני אופה הכל על אבן כרגיל, ביסקוויטים ותבשילים ותבשילי בשר. אך מכיוון שיש צורך בחימום האבן לאורך זמן, תזמנתי מאפים או כלים אחרים עם לחם. כלומר, אם אני אאפה לחם, אז לפני או אחרי אוכל גם כלים אחרים, האבן כבר תחומם. אם אני לא מתכנן לחם, אז אני מוציא את האבן. אני לא רואה סיבה לחמם אותו לתבשילים פשוטים או לעוגיות.
הכל עובד נהדר גם על אבן וגם ללא אבן. אבל הלחם והלחמניות בהחלט הרבה יותר מפוארים עם אבן. וגם אני אוהב פיצה ועוגות אוסטיות על אבן.
212. אלנקה
אנה, תודה.
אירינה פ
ובכן, אני, קרוך, אדם עצלן טוב, אז אני בכלל לא שולף את האבן מהמילה)
אז אני אופה את כל הביסקוויטים, ואת הכובעים, ואת התבשילים וכל השאר)
הדבר היחיד הוא שכשצריך לשים שני ניירות אפייה, אני מוציא את האבן, ובכן, הנה אני צריך
איקרה
אני כמעט אף פעם לא שולף אבן. נכון, יש לי שכבת חרס, והיא מתחממת מהר יותר מאשר הקמוטה או האבן עצמה. הדבר היחיד כשאני שם משהו שיכול להתפזר או להרתיח, אני מכסה אותו בנייר כסף. וכך, כך נראה לי, זה רק מוציא את הטמפרטורה בתנור ומגן על קרקעית המאפים, התבשילים ודברים אחרים מפני שריפה.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם