אנג-קיי
היום רציתי לחלוק את הניסויים הכפויים הקטנים שלי.
לאחרונה חברתי לנה 19 הציגה לי שמרים מיידיים לחם יבש טוב מאוד "פרמיפן סופר". שמרים אלה מיועדים לאפייה תעשייתית. הם מגיעים עם חומר משפר תעשייתי, קומפלקס אנזים וחומצה אסקורבית. הם מיועדים לסוגי לחם שונים, כולל קמח כבד.
הרבה מאוד זמן לא השתמשתי בשמרים יבשים. האחרון שהיה לי היה "Saf זהב".
אני אופה סוג של לחם כל שבוע

הלחם קל מאוד. הפירור אינו שמן. טעים מאוד. זה לא מתקשה לאורך זמן.
וכך בשבוע שעבר לקחתי את השמרים האלה ולשתי את הלחם. ספרתי את כמות השמרים כ -1 עד 3. נראה שהעלייה הייתה טובה, אבל בסופו של דבר קיבלתי לחם כבד עם פירור מחוספס. הלחם היה מיושן ממש לנגד עינינו. במקביל, ליתי לחם חיטה עם מחמצת עם בירה כהה, מאלט ותמצית מאלט. זה יצא נהדר.
הנה תמונה.

האם החלפת שמרים טריים בשמרים יבשים תמיד עובדת?

לישתי שוב את הלחם המלא, וספרתי את השמרים לפי קמח. כתוצאה מכך שמתי יותר שמרים. התוצאה הייתה קשה ביותר. בהתחלה חשבתי שהשמרים לא עובדים טוב, אבל האם הלחם האחר יצא נהדר?
אפיתי את הלחם הזה עם השמרים האלה


וה"מיילדת "

התוצאה שימחה אותי. ואז התחלתי "לחטוא" לקמח. קניתי שקית נוספת ואפיתי אותה שוב. התוצאה הייתה קשה ביותר. אבל לא ויתרתי. ללוש אותו שוב, להבהיר את קמח c / z עם קמח פרימיום. שמתי אותו ב 100 גרם מהמסה הכוללת. אך זו חריגה ממתכון ותיק. התוצאה הייתה טובה יותר מאשר עם דגנים מלאים טהורים, אך עדיין לא זהה לקודם. ההבדל ניתן לראות בתצלום.

האם החלפת שמרים טריים בשמרים יבשים תמיד עובדת?

מעל לחם בתוספת קמח חיטה משובח, ומתחתיו דגנים מלאים בלבד.
ובכל זאת הספקות ייסרו אותי. קניתי שמרים לחוצים שאיתם אפיתי את הלחם הזה. ערבב הכל כבעבר. רק קמח מלא, ושמרים דחוסים. והנה התוצאה.

האם החלפת שמרים טריים בשמרים יבשים תמיד עובדת?

נחשו איפה לחם השמרים הלחוץ? נכונה. הוא משמאל. הלחם זהה לקודם. הקמח שוקם.
הסקתי שהחלפת שמרים לחוצים בשמרים יבשים אינה תמיד שווה ערך. אולי מישהו ישתמש בניסיון שלי.
סדן
אנג-קיי, אנג'לה, אני מסכים, תחליף זה לא תמיד טוב, למשל, העוגות שלי עם שמרים יבשים לא מסתדרות, ניסיתי שמרים יבשים שונים ועוגות לא מתאימות וזה הכל, אבל חמותי תמיד אופה יבשה ובדרך כלל אבל יש לי מארב עם עוגות. וללחם יש לי טוב גם יבש וגם חי, לא ניסיתי מתכון כזה, אבל זה יצא טוב גם עם חי וגם יבש, זה בוודאי לא 100% דגנים מלאים, אבל יש הרבה דגנים מלאים סוּבִּין
אנג-קיי
סבטלנה, נתקלתי בזה בלחם הדגנים המלא הזה. אני לא זוכר שהרגשתי את ההבדל לפני כן. אפיתי גם עוגות חג הפסחא. עבדנו. אבל לקחתי שמרים יבשים עבורם במיוחד לאפייה.
סדן
ציטוט: אנג-קיי
אפיתי גם עוגות חג הפסחא. עבדנו. אבל לקחתי שמרים יבשים עבורם במיוחד לאפייה.
והחמות לוקחת על עוגות לא רק לאפייה, אלא דר. אוטקר, הם יוצאים איתה (היא לא מוכרת אחרים), אבל ניסיתי והכל היה רע. אז אני לא יודע מה לחשוב. בחיים לא היו לי פנצ'רים בעוגות חג הפסחא.
לידיה וורה
בנות, הייתי לוקח רק עוגות לחוצות לעוגות, ואת שאר המאפים - על יבשים. הלחם יבש. ניסיתי כל מיני שונים, אבל עכשיו אני אופה רק פעילים יבשים על Pakmaya, חבילה גדולה - 80 גרם. זול ועליז. לעתים קרובות שמתי אותם בפעמיים פחות מהמקובל. אי אפשר לקנות לחוצים בשום חנות, אז השנה אפיתי עוגות על יבשות, זה לא היה תלוי בחיפוש. הכל יצא נהדר, אני כבר לא אטרח עם לחוצים בכלל. אגב, פפושניק אפה, לאנג'לה יש את זה גם במתכונים. הדבר היחיד, כרגיל, לא הפחית את קצב היובש, מכיוון שהבצק היה עשיר מאוד. היא לקחה בקצב של 1/3 ממסת הלחיצה, הוסיפה מעט סוכר, מעט קמח ומעט מים, שפשפה בכף עץ. המסה הפכה - לחוצה אחת לאחת, כשהן נטחנות עם סוכר לפני שהוסיפו לבצק. והריח נעים באותה מידה, והצבע והעקביות. אבל העיקר שהם עבדו באותה מידה.
עכשיו היא תיקנה את עצמה בשם - היא פעילה יבשה, לא מהירה.
סדן
לידיה וורה, כן, תודה רבה, אנסה, קל למצוא כאן לחיצות, אבל אני גם רוצה לאפות עוגות היטב על יבשות.
לידיה וורה
סבטלנה, נסה זאת! קראתי איפשהו לחוץ ויבש פָּעִיל מדובר באותן שמרים, רק מים הוסרו מהשנייה, שבגללה חיי המדף גדלים, ובאופן כללי נוח יותר לאחסן אותם.
הנה משהו אחר שיש לי מאיפה שהוא, אולי אפילו עם CP: "אתה צריך להמיס שמרים יבשים בזהירות ובזהירות, תוך התבוננות בתנאים מסוימים, כלומר: להוסיף 5 חלקים של מים לחלק אחד של השמרים (טמפרטורת המים האופטימלית היא 35 - 38 צלזיוס ) ותן מעמד למשך 10 - 15 דקות, במהלכן לא מערבבים את השמרים בגלל הסיכון לפגיעה בקרום התא, ואז מערבבים בעדינות. בדרך כלל שמרים פעילים דורשים אישור על הפעילות. לשם כך הוסיפו מעט קמח ו / או סוכר לתמיסת השמרים ולהשאיר אותו חם למשך 10-15 דקות. אם השמרים חיים, הם יוצרים כובע קצף יפה, אם אין מכסה, השמרים, אבוי, איבדו את פעילותם ויש להחליפם. "
סדן
ציטוט: לידיה ורה
אם השמרים חיים, הם יהוו ראש מוקצף נחמד.
תמיד יש לי בצק עם שמרים יבשים עם מכסה, אבל הבצק לא מתאים וזהו ((אבל השתמשתי בשמרים מהירים, עכשיו אנסה עם פעיל.
סבטלנקי
ציטוט: אנג-קיי
שמרים מיידיים לחם יבש טוב מאוד "פרמיפן סופר"

כל כך טוב שהסתכלתי כאן! כלומר יש להשתמש בהם רק במטוסים. אנג'י, תודה רבה על המחקר שלך - לא תהיה לי סבלנות ולא מיומנות ניסיון להגיע למסקנות כאלה. הייתי פשוט יושב ובוכה ומאשים את ידי הוו.

רכשתי שמרים כאלה גם בהמלצה. נראה ששום דבר לא עובד על השמש, יש פחות ריח שמרים במוצר המוגמר (מבחינתי), אבל אני עובד לגמרי בלי תסיסה, רק לחלוט קר לפעמים, אם אני לא עצלן.

ציטוט: לידיה ורה
קראתי איפשהו שפעילים לחוצים ויבשים הם אותם שמרים,

לידיה וורה, נטשה, פרמיפן סופר האלה עם תוספים, אין רק שמרים בהרכב, יש משפרים.
סדן
ציטוט: סבטלנקי
לידיה ורה, נטשה, הפרמיפן סופר האלה עם תוספים, אין רק שמרים בהרכב, יש משפרים.
זו הייתה עצה עבורי, לא כתבתי על פרמיפן, אמנם אני אוהב את פרמיפן, אבל לא הכנתי את סוג הלחם שהם לא עבדו איתו, לא אפיתי עליהם אפייה.
ציטוט: סבטלנקי
כל כך טוב שהסתכלתי כאן! כלומר יש להשתמש בהם רק במטוסים.
השתמשתי בהם למשך 1c ועם קמח שיפון ו- c / c רק לא 100%
אנג-קיי
ציטוט: סבטלנקי
השתמש בהם רק במטוסים
סווטה, הם עובדים מצוין על המגדל. על דגנים מלאים מחיטה ריחנית עם חלבון של 15.6 טחינה דקה גם כן. את עצמו מפתיע שהם פשוט לא עבדו עבור tsz. יתר על כן, בהרכב הלחם יש גם גלוטן. לא ניסיתי את זה עם קמח שיפון.
סדן
ציטוט: אנג-קיי
את עצמו מפתיע שהם פשוט לא עבדו עבור tsz
ניסיתם יבשים אחרים? אולי זה יבש רע על זה?
אנג-קיי
סבטלנה, לא ניסה. הרבה זמן לא השתמשתי בשמרים יבשים. לקחתי רק לחוצים.
סדן
אנג'לה, טוב, סתם, פתאום זה לא הפרמיפן, אלא סוג זה של שמרים.
סבטלנקי
ציטוט: אנג-קיי
על אבן ריחיים מחיטה מלאה עם 15.6 חלבון טחון דק

לא קמח, אלא מקום! אפילו לא שמעתי שזה קורה! האם זה האוקראיני שלך?

לפרמיפן סופר יש אנזימים. אני חושב שזו עשויה להיות הסיבה להתנהגותם כזו בקמח CH. שם, פעילות האנזים היא גם אוי-אוי-אוי וללא תוספים.
אנג-קיי
ציטוט: סדן
פתאום זה לא הפרמיפן, אלא סוג זה של שמרים.
אני לא יודע. אני לא רוצה להתנסות כבר
ציטוט: סבטלנקי
האם זה האוקראיני שלך?
כן, "זלני מלין", לבוב. לכולם קמח אבני ריחיים. אין לי אותה בעיר. לקחתי תיק של 25 ק"ג בייצור הזה. הלחם ממנה בלבד לח מאוד והאפייה טובה. אפיתי עליו מיילדת. יש קישור למעלה.
מרושקה
היום הם חלקו איתי את הטמקה הזו, הנה ההתמדה, הילדה החכמה, אני אוהב אנשים שלא מוותרים, אבל מבינים מה לא בסדר. שמעתי ששמרים טריים קולטים בצק לחם טוב יותר, הם חזקים יותר בו ובמאפים, כמו גם ... בדיוק איפה שיש הרבה אפייה, כל אחד יעשה במאפים רגילים. אבל לא בדקתי את ההשערה)))
אם לשפוט לפי הניסוי כאן, זה ככל הנראה.
סדן
ציטוט: מרושקה
אבל לא בדקתי את ההשערה)))
לא לחם יבש מגודל היטב, אבל מאפים ופשטידות גרועים יותר מאשר לחיות.
מרושקה
ציטוט: סדן
לא לחם יבש מגודל היטב, אבל מאפים ופשטידות גרועים יותר מאשר לחיות.
אז בוודאי הכל נכון לא בכדי אני כל כך אוהב דברים חיים

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם