פילאף ממקלות עוף וירכיים בגריל הנינג'ה (+ וידאו)

קטגוריה: כלים בשריים
פילאף ממקלות עוף וירכיים בגריל הנינג'ה (+ וידאו)

רכיבים

מקלות תוף וירכיים 1 ק"ג
לייזר מסוג אורז 250 גרם
גזר 350 גרם
בצל לבשר מרינדה ולפילאף 2 יח '
שמן צמחי 70 מ"ל
שמן זית לבשר מרינדה כפית אחת
כוסברה טחונה למרינדת בשר ולפילאף 2 שעות l.
פלפל שחור למרינדת בשר ולפילאף 1 שעה l.
כורכום לפילאף 1/2 שעה l.
פפריקה מעושנת או מתוקה למרינדת בשר ולפילאף 2 שעות l.
זירה לפילאף 2 שעות l.
מלח 1 שעה l.
עלה דפנה 2 יח '
שום מטרה אחת
מים רותחים עבור zirvak 300 מ"ל

שיטת בישול

הכינו מקלות עוף וירכיים, קלפו את העור, שטפו, חתכו למנגל והכינו אותם! משפשפים את ראש הבצל, מוסיפים פפריקה, פלפל שחור, עלה דפנה, מלח, כוסברה, שמן זית, משפשפים הכל ביסודיות לחתיכות עוף ומשאירים לכבישה למשך שעה.פילאף ממקלות עוף וירכיים בגריל הנינג'ה (+ וידאו)בתכנית הגריל ב 265 מעלות, חממו קלחת שנכנסת לקערת הגריל לפי גודל, תוכלו להשתמש בתבנית אפייה. מוזגים שמן לקלחת, מוסיפים אחרי פקודת הגריל, מוסיפים את הבצל ומטגנים אותו, מוסיפים כמה גזרים לבצל ומטגנים 5 דקות, מוסיפים את העוף הכבוש כמו על מנגל ומטגנים הכל ביסודיות,פילאף ממקלות עוף וירכיים בגריל הנינג'ה (+ וידאו)מוסיפים מעט גזר וכמון, העוף צריך להיות מטוגן כמו קבב שיש, להוסיף את הגזר שנותר, ראש שום, פלפל צ'ילי חריף, כמון, פלפל שחור, פפריקה מתוקה, כורכום, מלח ו -300 מ"ל מים לכמון, הורידו את הטמפרטורה ל -210 מעלות וברתיחה נמוכה במשך 10-12 דקות, הוסיפו אורז שהושרה מראש ונשטף, אל תוסיפו מים, הוסיפו טמפרטורה ל -260 גר 'ובשלו עד שהמים רותחים מלמעלה,פילאף ממקלות עוף וירכיים בגריל הנינג'ה (+ וידאו)פותחים את מכסה הגריל והופכים את שכבת האורז העליונה, עליכם לוודא שהאורז לא נשרף מלמעלה, ברגע שהמים רותחים, עליכם להוריד את הטמפרטורה ל -210, לכסות את הקלחת בנייר כסף , אם יש צורך, עבור לתכנית האפייה והוריד את הטמפרטורה ל -180, כל אורז מבושל אחרת, בישלתי את האורז שלי במשך 40 דקות יחד עם התבשלות!פילאף ממקלות עוף וירכיים בגריל הנינג'ה (+ וידאו)פילאף ממקלות עוף וירכיים בגריל הנינג'ה (+ וידאו)
הכנתי סרטון, כל אחד יכול לצפות בו!


ראדה-דמס
כשמסתכלים על התצלום, הדחף הראשון שרץ לתחנה, לוקח כרטיס וממהר לסנט פטרסבורג, עד שמתקרר!
אצטרך למצוא סיר מתאים ולנסות אפשרות כל כך נפלאה. צבעוני ומתובל בנדיבות!
לְבַשֵׁל
ראדה-דמס,
ציטוט: Rada-dms

כשמסתכלים על התצלום, הדחף הראשון שרץ לתחנה, לוקח כרטיס וממהר לסנט פטרסבורג, עד שמתקרר!
אצטרך למצוא סיר מתאים ולנסות אפשרות כל כך נפלאה. צבעוני ומתובל בנדיבות!
תודה רבה ראדה-דמס, קיבלתי את הסיר הזה עם סט סירים, אני מבשל בתוכו תפוחי אדמה במדים ולפעמים מרק דייסות כוסמת !!!
לרל
ראדה-דמס, מצח לא יתנגש בסיר, מעניין מי יבוא בריצה ראשון ??
יש לי גם סיר כזה, או יותר נכון לא זה, אבל דומה.
פילאף טוב !!!!
לְבַשֵׁל
לרל תודה רבה, אם הסיר היה קצת יותר רחב, זה היה עושה יותר פילאף, אבל בחר את הגובה כך שהמכסה יכול להיות סגור עם הנינזי שלך !!! ניתן להשיג טפסים של נייר כסף חד פעמי, ניתן גם לבשל בהן, אך בסיר עדיף !!!
סבטלנה 62
לְבַשֵׁל, איגור, אני זוכה להנאה אסתטית רבה מהסרטונים שלך. אני צופה בזה אפילו בכבוד גדול יותר מלייזרסון. לראשונה רציתי להירשם לערוץ, כך שתבשל טעים ובהנאה. אין לי נינזי, וזה לא סביר שיהיה מכמה סיבות, אבל יש תנור קטן עם מימדים של נייר אפייה זהה.ספר לי את המותג של צלחת הקדירה שלך וגודלה ונפחה. עדיף, קישור איפה אפשר לקנות.
לְבַשֵׁל
ציטוט: סבטלנה 62

לְבַשֵׁל, איגור, אני זוכה להנאה אסתטית רבה מהסרטונים שלך. אני צופה בזה אפילו בכבוד גדול יותר מלייזרסון. בפעם הראשונה רציתי להירשם לערוץ, אז אתה מבשל טעים ובהנאה. אין לי נינזי, וסביר להניח שלא אצטרך אותו ממספר סיבות, אבל יש תנור קטן עם מימדים של נייר אפייה זהה. ספר לי את המותג של צלחת הקדירה שלך וגודלה ונפחה. עדיף, קישור איפה אפשר לקנות.
תודה רבה סבטלנה !!! סיר זה עם איזשהו סט של סירים נקנה בגודלו בקוטר 21 ס"מ גובה 9 ס"מ הוא מאיזה סגסוגת אבל עם אבק גרניט בתוכו תוכלו לטגן הכל !!! סולתם! אני חושב שאלו נמכרים אפילו בסופרמרקט !!! עליכם למדוד את התנור בפנים ולהחליט איזה סיר לקנות !!!
סבטלנה 62
תודה,איגור, אני אסתכל.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת האתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם